|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji (Pag)
12.1.2012 10:55:31   
karmen83
Pozdravljeni.
Opazila sem, da ogromno RR-jevk rada hodi na Pag, zato se na vas obračam po pomoč. Letos smo zgodaj začeli z načrtovanjem poletnega dopusta in sicer bi se za spremembo radi prvič odpravili na Pag, po možnosti v Staro Novaljo (sem prebrala, da so tam najlepše plaže z naravno senco). Ker bi nam rada prihranila morebitno razočaranje in slabo voljo na dopustu, bi bila zelo hvaležna za podatke o kakšnem preverjenem apartmaju v tem kraju (prijazni lastniki, blizu plaže, iščemo apartma za 2 odrasla+otrok (lahko tudi nekoliko večji), z vsaj eno ločeno sobo (da lahko hčerkica v miru spi), po ugodni ceni).
Morda bi v poštev prišli še Kustići ali Zubovići, a ker tam baje ni dreves, bi vseeno raje šli v Staro Novaljo.
Najlepša hvala za vsako pomoč, mnenje in nasvet, imejte se radi user posted image


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
12.1.2012 13:15:54   
kimica86
Stara Novalja glih nima najlepših plaž.. Najlepše plaže so na tisti strani kjer so Zrče pa na drugi strani, Kustiči, Zuboviči, Vidaliči..
Sama nikoli nisem bila v app. v Stari Novalji, samo mimo smo šli..
Letos imamo namen (če bo seveda vse ok, ker gremo z dojenčkom starim 6 mesecev) it na Pag, ampak bomo najverjetneje skočili v Zuboviče..

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
12.1.2012 13:28:10   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Stara Novalja glih nima najlepših plaž.. Najlepše plaže so na tisti strani kjer so Zrče pa na drugi strani, Kustiči, Zuboviči, Vidaliči..
Sama nikoli nisem bila v app. v Stari Novalji, samo mimo smo šli..
Letos imamo namen (če bo seveda vse ok, ker gremo z dojenčkom starim 6 mesecev) it na Pag, ampak bomo najverjetneje skočili v Zuboviče..


Če bi se morala odločiti med Zrčami in Staro novaljo, se definitivno odločim za slednjo. Sicer je od zadnjega dopustovanja v Stari Novalji minilo že kar lepo število let, vendar smo vedno našli luštne kotičke z naravno senco, lepim morjem in celo lastnim mini zalivčkom. Kakšno je stanje sedaj - pojma nimam. Sama se raje odločam za Dalmacijo - sicer je pot daljša, apartmaji pa so po veliki večini locirani blizu morja, no v bistvu nov Pag (ki je nasičen) ne more zadostiti stvarem, ki jih nudi Dalmacija za isti denar.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
12.1.2012 13:47:34   
Bojana 29
V Staro Novaljo smo hodili veliko let - nazadnje sva bila tam z možem pred 7 leti. Ker smo zmeraj imeli čoln smo se vozili kopat na drugo stran zaliva (ne vem če poznaš - zaliv v Stari Novalji je pozidan le po eni strani, druga stan je popolnoma divja). Na pozidani stani pa je veliko "zasebnih" plaž. Torej lastniki apartmajev, ki so v prvi vrsti so sami uredili plažo - vsak po svoje (ne vem pa če kaj komplicirajo če se pridejo kopat turisti, ki bivajo v apartmajih v drugi, tretji vrsti). Je pa na začetku zaliva velika peščena plaža (je pa tam zmeraj grozna gužva in tudi morje ni zmeraj čisto - pa še računajo za parkiranje). Res je, da je v Stari Novalji senca in čisto morje (razen na tej veliki peščeni plaži ki sem jo prej omenila), se pa prej dobro pozanimaj kako je z dostopom na plažo (sploh če ne boš v prvi vrsti). Jaz sem najprej s starši, kasneje z možem hodila v apartmaje mamine firme (je žal že crknila oz. so jo pokradli), tako da poznam le te apartmaje.
Glede Zrč - jaz z malimi otroci ne bi šla tja (ni sence in tudi gužva je zmeraj). Je pa res čudovita plaža s čistim morjem.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
12.1.2012 14:10:59   
Luni
Stara Novalja je zakon.  Plažo si izbereš, kakršno želiš.Gužvo ali mir. Peščeno, betonsko ali skale. Res jo je potrebno raziskati, mi hodimo že pet let, pa jo še vedno odkrivamo. Meni deluje kot zelen košček raja na svetu, dobesedno sem zaljubljena vanjo! user posted image


_____________________________



(odgovor članu Bojana 29)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
12.1.2012 14:37:19   
kimica86
Sej nisem rekla, da je potrebno iti v Zrče, ker tam je res preveč natrpano s turisti pa še tista glasba.. Ni lih za otroke!!
Rekla sem samo, da so na tisti strani (torej cel tisti del) najlepše plaže in na tisti strani kjer so Kustiči je ogromnoooo apartmajev, ki so vsega skupaj oddaljeni od morja le par metrov (10-50m).. Tako, da se splača tudi tam pogledat.. Na netu se pa da pogledat toliko apartmajev.. Jaz sem v roku 1 tedna že praktično vse prečekirala in se odločila za Zuboviče, morda naslednje leto kam drugam, odvisno kako bo letos tam.. Sem pa prepričana, glede na to, da namestitev v kateri želimo biti zgleda supermegafantastično in plaža še bolj, tako, da po mojem ne bo straha user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
12.1.2012 15:03:06   
sazi
Plaže so v smeri Metajne, Zubovićev... res zelo lepe, ampak kolikor vidim sliko pred sabo - nikjer nobene sence. naj me katera popravi. Če pa je kje kaj sence, s epa za informacijo lepo priporočam.
Sami gremo sicer (tako kot lani) v kamp Straško - v hišice, kjer smo se lani imeli super. Namestitev, senca in otroško igrišče ob plaži v skoraj popolni senci - za nas idealno. Edino plaža je primerna res zgolj za kopanje, ne pa za igro v vodi (česar pri tako majhnih otroci na močnem soncu itak ne želim).

Cene v sezoni so res hude, ampak mi smo šli lani zadnji teden avgusta, letos gremo pa sredi junija in so cene mnogo nižje.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
12.1.2012 15:16:23   
kimica86
Za moje pojme so cene hišic v Straškem tako v glavni sezoni kot v predsezoni previsoke- raje grem v appartmaje.. Ker konc koncev si jwe treba tudi kuhat ali pa it ven jest in tudi tukaj gre kar lepa vsotica denarja.. Da pa dam čez 1000-1200 eur za dopust pa ne pride v poštev!!! In ja, v Straškem res ni primerno, da se otroci igrajo v vodi, ker so kljub temu na soncu..
Res je, da na tisti strani, kjer so Zuboviči, Kustiči ni sence na plaži, ma tudi povsod drugje je ni, če greš v vodo.. Na plaži s epa lahko znajdeš s senčniki in šotorčki..
Meni osebno je bolj pomembna plaža, da se lahko v miru kopaš kot pa kaj druzga.. Za zaščito, kot sem že omenila se lahko vedno tudi drugače poskrbi.. Ni pa potrebno hodit na najmočnejše sonce (med 12-16h).. Jaz zagotovo s svojim malim otrokom bom takrat počivala v sobi user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
12.1.2012 15:22:16   
noranate
Meni je bila S. Novalja zakon, dokler so bili otroci majhni. Zvečer lep mir, krasna peš pot ob morju. Dovolj placa za kam it jest. Za lumpanje pa smo se odpeljali v Novaljo, par minutk stran z avtom. Idealno!
Priporočam apartmaje Willi, zelo prijazni, lepi apartmaji. Čez cesto (ki ni prometna) so spodaj plažice, drgač pa z avtom minuta do plaže al pa mal vozičkanja. Vsekakor lepo.

Osebno se mi je Pag zameril le zato, ker je bilo že takrat vse plačljivo in to zelo drago. Samo primer: ura parkinga v Novalji je bila 5 kun, v Crikvenici pa 3 .
Srečno!user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
14.1.2012 0:02:11   
karmen83
Najlepša hvala za toliko prijaznih odgovorov, punce, super ste user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
14.1.2012 10:10:52   
Lara28
Mi že nekaj let hodimo v Zuboviče v apartamje Ruža in smo ful zadovoljni. Tudi za letos imamo že rezervacijo. Dokler bodo otroci majhni, ne grem drugam. Plaža je praktično pred hišo, tako da sem lani dala malo spat in si nesla babyfon na plažo. Ustreza mi tudi to, da je mirno in da ni nobenih trgovin, stojnic itd... KO nam zapaše, pa se zapeljemo v Novaljo (cca. 10 min vožnje). Prav tako je super, ker so v bližini nakupovalni centri in hrano tam nabavimo za isti denar kot pri nas. Nič ne nosimo zraven.
Še to: na tej strani se najde senca v dopoldanskem času, ker pride sonce z zadnje strani. POpoldan je pa res sonce, ampak takrat ni več tako hudo vroče. Sicer pa se mi zadržujemo pred hišo, nad plažo inse hodimo dol samo skopat.

< Sporočilo je popravil Lara28 -- 14.1.2012 10:12:54 >

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
14.1.2012 11:14:30   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Lara28

Mi že nekaj let hodimo v Zuboviče v apartamje Ruža in smo ful zadovoljni.


mi tudi..samo da so app.Ruža v Vidaličih :) tut mi smo večletni gosti in zelo zadovoljni

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
14.1.2012 14:12:11   
divna
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Lara28

Mi že nekaj let hodimo v Zuboviče v apartamje Ruža in smo ful zadovoljni.


mi tudi..samo da so app.Ruža v Vidaličih :) tut mi smo večletni gosti in zelo zadovoljni



Zelo urejeni in krasni.

Me pa zanima kakšne so cene. Mi bi vzeli enosobnega, ker smo trije.
Kako pa je s plažo - je dovolj prostora za vse goste?

Hvala in lp, Mojca

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
16.1.2012 19:48:30   
Lara28
Hehe, res so Vidaliči, jauser posted image Sicer pa je to na kupu vse. Enosobni je dovolj za tri. App so prostorni, v spalnici so 3 postelje (vsaj v teh 2, v katerih smo bili mi), pa imeli smo še prenosno posteljico not za tamalo. . Pri nas so lani ostali tudi prijatelji 2 dni (3 članska družina) in so spali na kavču, pa ni bilo panike.
S plažo je pa tako: če so v vseh app same družine z otroci, potem zna bit malo gužva. Ampak itak nisi skozi doli, pa ne naenkrat, tak da ni panike. Se pa zgodi, da so tudi kaki gosti, ki se potem s čolnom vozijo naokrog in potem je čisto super.

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
16.1.2012 21:53:01   
sazi

Za moje pojme so cene hišic v Straškem tako v glavni sezoni kot v predsezoni previsoke- raje grem v appartmaje.. Ker konc koncev si jwe treba tudi kuhat ali pa it ven jest in tudi tukaj gre kar lepa vsotica denarja..


Mi smo vse obroke kuhali v hišici in jedli zunaj pred hišico. Mi je z otrokoma udobneje jesti našo hrano, kot hodit jest ven (vsaj zaenkrat, se pa to verjetno kasneje spremeni, ko so večji).

Da pa dam čez 1000-1200 eur za dopust pa ne pride v poštev!!!

Nas je lani v posezoni 1 teden v STraškem s hrano, bencinom in trajektom vred prišel 620 EUR.


In ja, v Straškem res ni primerno, da se otroci igrajo v vodi, ker so kljub temu na soncu..
Res je, da na tisti strani, kjer so Zuboviči, Kustiči ni sence na plaži, ma tudi povsod drugje je ni, če greš v vodo.. Na plaži s epa lahko znajdeš s senčniki in šotorčki..
Meni osebno je bolj pomembna plaža, da se lahko v miru kopaš kot pa kaj druzga.. Za zaščito, kot sem že omenila se lahko vedno tudi drugače poskrbi.. Ni pa potrebno hodit na najmočnejše sonce (med 12-16h).. Jaz zagotovo s svojim malim otrokom bom takrat počivala v sobi user posted image

Meni je bilo v Strašku najbolj všerč to, da smo bili lahko ob plaži in na igrišču kadarkoli, pa smo bili skriti pred soncem. Razni šotorčki in senčniki niso rešitev za nas (saj vemo, da so si otroci različni in našadva nista niti 10 sekund na enem mestu). Vseeno pa smo med najmočnejšim soncem bili pred hišico - bolj zato, ker je mala spala, z možem pa sva se izmenjavala v kuhi in igri s starejšim.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
16.1.2012 22:47:07   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Mi smo vse obroke kuhali v hišici in jedli zunaj pred hišico. Mi je z otrokoma udobneje jesti našo hrano, kot hodit jest ven (vsaj zaenkrat, se pa to verjetno kasneje spremeni, ko so večji).


Jaz lih dokler so majhni otroci, ne bi kuhala.. Ker otroci bi se skozi kopali, če si pa prisiljen kuhat pa porabiš toliko več časa za kuhanje in pranje posode..


Nas je lani v posezoni 1 teden v STraškem s hrano, bencinom in trajektom vred prišel 620 EUR.


620 eur??? Ne vem kako ste dobili tako poceni, ker cene hišk so okrog 60-70 eur na dan + hrana + trajekt + gorivo.. Se mi zdi skoraj neizvedljivo..


Meni je bilo v Strašku najbolj všerč to, da smo bili lahko ob plaži in na igrišču kadarkoli, pa smo bili skriti pred soncem. Razni šotorčki in senčniki niso rešitev za nas (saj vemo, da so si otroci različni in našadva nista niti 10 sekund na enem mestu). Vseeno pa smo med najmočnejšim soncem bili pred hišico - bolj zato, ker je mala spala, z možem pa sva se izmenjavala v kuhi in igri s starejšim.


No, jaz osebno za kampe nisem, razen, če bi se šlo samo za kašna 2 dni (hiška).. Za kaj več pa nikakor.. Ampak vsak ima svoj okus in prav je tako..

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
22.1.2012 21:13:46   
Mat3ja22
LP

Da se pridružim temi. Mi gremo letos v Mandre na Pag. Jaz sem bila tam že pred leti, in mi je bilo zelo lepo .moram pa povedat, da takrat še nisem imela otrok in sem gledala  na plaže in dopust drugače kot zdaj. Letos smo si rezervirali ampartma za 6 oseb - Lanterna, 10m do morja. Videt glih ni neke sence, ampak, me to ne moti tko, saj so marele, pa tisti šotor bomo meli s sabo. Piše in tudi videt je da je palaža prodnata. Bi me vseeno razveselile kakršne koli inf. da se v naprej pripravim, al pa da celo spremnimo lokacijo, če ni to primerno za otroke (skoraj 3 bo tamala takrat, sin pa 4,5)
to pa je link http://lanterna-mandre.com/hrv/lanterna.htm  gremo pa prek Relaxa.



_____________________________

08.12. 2007 sva postala ponosna starša malemu Nicku

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
30.1.2012 14:48:49   
kimica86
Ta tvoja stran ne deluje..

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prosim za pomoč - apartma v Stari Novalji...
20.2.2013 8:19:36   
Čapkica
Mi smo kupili apartma lansko leto v Stari novalji, je super za družine z otroki, zelo topel miren zaliv, ga bomo letos tudi oddajali če koga zanimauser posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?