|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Proti slabosti !
24.10.2006 11:12:36   
Palčica*
Punce,če bo še kateri tole pomagalo bom vesela enako kot da ponovno učinkuje na meni. Vem namreč kako grozno se je spoprijemati z slabostjo,bruhanjem, pravzaprav nespremenjenim stanjem ki se vleče iz dneva v dan...

Punce so že govorile o prepečencu,ki naj bi ga zjutraj zaužile leže. Kljub temu,da to počnem mislim,da kakšnega hudega učinka na meni (beri izboljšanja stanja) ni bilo.Včeraj mi je končno počil film in rekla sem,da bom upoštevala še zadnji nasvet. INGVER !

Mojega sem poslala po Ingverjev čaj (dobiš ga v vsaki domači lekarni),poleg tega pa mi je njegova mama poslala še meliso z vrta.
Ampak pozor.
Tako kot z Ingverjevim čajem,je treba tudi z melisinim čajem biti previden.
Ingverjev čaj vsebuje kofein zato ga priporočajo zjutraj,melisa pa je bolj za popoldan ali zvečer(uspava).

Kakorkoli punce meni pomaga. Vsakega spijem po 2 skodelici.Ne bom rekla,da delam salte a razlika je očitna. In resnično upam,da ni le trenutna.

Probajte. Mogoče bo pomagalo tudi Vam.

lp,

Palčica

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Proti slabosti !
25.10.2006 10:14:17   
Elen
Živjo Palčica in vse user posted image

tudi jaz sem brala in ga skoraj redno pijem. ingverjev čaj namreč. in moram reči da mi do sedaj še ni bilo niti enkrat slabo, pa sem ravno danes v 9t.

vsem veliko sreče in čimanj slabosti.

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Proti slabosti !
9.12.2006 19:17:31   
Anonimen
Uff...Pol moram še jaz to probat...Sem namreč v 1.mesecu,pa mam take slabosti da kar joj..Hvalauser posted image

(odgovor članu Elen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?