|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvič z žensko......
11.12.2006 11:50:56   
Anonimen
Midva z mojim sva se odločila, da bova v posteljo povabila še eno žensko. Mene je začelo pri teh letih (35) metati od firbca, prisotna pa je tudi želja po ženski. Do zdaj nisem bila "bi", zdaj se mi je kar zmešalo. Hočem probat, moj je pa navdušen, da bo opazoval in se malo pridružil....Kaj si pa o tem mislite? Sem pa postavila pogoj - žensko izberem jaz. In sem jo že našla. Sva se takoj poštekale in se fino razumeva. Ona je "bi". Kje mislite, da se lahko, če se, zatakne? Če ima katera izkušnje, lepo prosim za nekaj nasvetov....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:04:48   
daddy
   Če imate vse dogovorjeno in pošlihtano, se nima kje zataknit. Moralni maček "after party" zna biti neprijeten, v vsem pa je treba bit res povsem odkrit. Tudi tako, da lahko zadevo kdorkoli od vas kadarkoli ustavi brez kakih zamer.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:06:34   
Anonimen
O, grozaaaa!!!! Sem kar dvakrat prebrala. Moje mnenje je, da ti je dolgčas in, da ne veš kaj bi sama s seboj. Jaz jih štejem 37, pa mi na kraj pameti po 20-ih letih zakkona ne pride, da bi seksala z možem in zraven še z drugo žensko, katero bi seveda porival tudi moj mož.
Pa kam gre res ta naš svet??? Že z vremenom je vse narobe z ljudmi pa zgleda še bolj.

LP zgrožena

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:12:22   
Anonimen
A z še eno žensko skupaj s tvojim možem al kaj? A si ti normalna? A to bi počela v vajini spalnici in po možnosti bi bili še otroci kje v bližini!! Ne vem ali sem jaz staromodna ali pa je res svet čisto znorel z vremenom vred, kot je že pred mano ena anonimna rekla.

Sicer je pa res, da vsak dela tisto kar mu paše, enim očitno grupni seks.

Čao

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:13:15   
kalbo
Zgrožena pa kaj je s tabo??!!

Sej ni rekla, da bo šla enga ustrelit, ampak da bo seksala z žensko pa s svojim možem....pa kaj pol, a si ji fovš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:14:10   
Anonimen
Vsak lahko dela kar hoče,samo jaz nebi nikoli mogla gledati,da moj mož sexa z drugo žensko.Ne vem,morda sem staromodna.Mislim pa,da v tistem zakonu ali vezi,kjer se imata dva res rada in spoštujeta drug drugega to ni mogoče,saj spolnost je nekaj,kar je za dober zakon tako pomembna stvar,da tu tretja oseba nima kaj iskati.Moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:16:00   
kalbo
A z še eno žensko skupaj s tvojim možem al kaj? A si ti normalna? A to bi počela v vajini spalnici in po možnosti bi bili še otroci kje v bližini!! Ne vem ali sem jaz staromodna ali pa je res svet čisto znorel z vremenom vred, kot je že pred mano ena anonimna rekla.

Sicer je pa res, da vsak dela tisto kar mu paše, enim očitno grupni seks.

Čao


Še ena butnjena. A nimaš jajc to napisat neanonimno. Sigurno, pol pa tamle pišeš...a analno boli, ker moj name navali ko mutav in boli.... groza kam boste spravili svet prekleti moralisti!!! Pa kaj pol, če bi seksala v svoji postelji z žensko?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:18:00   
Anonimen
Ne verjamem da boš tlele dobila kak nasvet. Tukaj smo večinoma ženske katere imamo enega moža in smo zadovoljne z njim, se mi zdi da tale tema paše kam drugam na ono stran. Meni se tudi zdi da je svet čisto ponorel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:19:34   
Anonimen
Kakor komu paše, se strinjam s Kalbom, vi boste tisti, ki se boste zjutraj prebudili in se vam porajale vsemogoče ideje, obžalovanja! Ja, je pa res, da je vreme ponorelo, ampak men kar paše tako, vsaj za kurjavo ne bomo veliko porabili!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:20:44   
kalbo
Ne verjamem da boš tlele dobila kak nasvet. Tukaj smo večinoma ženske katere imamo enega moža in smo zadovoljne z njim, se mi zdi da tale tema paše kam drugam na ono stran. Meni se tudi zdi da je svet čisto ponorel.


1.) Naslov foruma je spolnost.
2.) Na tem forumu niste samo ženske
3.) Malo si partnerske odnose preberi, pa boš še bolj zgrožena.
4.) ja ta svet je čisto ponorel, sam ne zaradi seksa v kakršnikoli prostovoljni in legalni obliki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:22:11   
Anonimen
Torej Kalbo tebi se to ne zdi nič takega al kaj? Potem očitno tudi ti seksaš še s kakšno poleg svoje žene.
Pa lepo bi te prosila, da nas, ki se včasih pač skrijemo pod anonimne uporabnike ne zmerjaš u "butnjenimi" in podobnimi žaljivkami.
Pa, da ne bo pomote jaz sigurno nisem tule gor spraševala in pisala, da analno boli.....
LP in prosim pazi na izraze

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:24:36   
Anonimen
user posted image  Joj,joj danes bo še pestro.Tudi s tem se veliko naučimo,saj je dobro slišati različna mnenja.user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:25:07   
kalbo
Ne draga anonimna, ne zdi se mi nič takega, ker bo tale ženska naredila to s privoljenjem svojega partnerja. Ne ne seksam z nobeno drugo žensko, nevem od kje ti je to očitno.
Da imaš butnjene bi ti napisal pa tud če bi pisala neanonimno, ker pač tako mislim.

Ne ne bom pazil na besede!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:26:18   
Kalina
Se strinjam z Kalbotom, jst bi mogoce tud v kej tazga sla, sam moj mozicek noce.user posted image Se boji da bo boljsa od njegauser posted image user posted image Evo pa btw anonimke ,ni tezko kej napisat pod svojim nickomuser posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:26:38   
Anja25
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zgrožena pa kaj je s tabo??!!

Sej ni rekla, da bo šla enga ustrelit, ampak da bo seksala z žensko pa s svojim možem....pa kaj pol, a si ji fovš?


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:27:57   
Samoyedka
IZVIRNO SPOROČILO: mekeke

Vsak lahko dela kar hoče,samo jaz nebi nikoli mogla gledati,da moj mož sexa z drugo žensko.Ne vem,morda sem staromodna.Mislim pa,da v tistem zakonu ali vezi,kjer se imata dva res rada in spoštujeta drug drugega to ni mogoče,saj spolnost je nekaj,kar je za dober zakon tako pomembna stvar,da tu tretja oseba nima kaj iskati.Moje mnenje.


Se podpišem pod tole.


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:28:13   
Anja25
Oprosti Kalbo, ampak res bi lahko pazil mal na svoje besede.user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:28:21   
soncece24
Če ste vsi trije za to in ste se vse lepo dogovorili pomojem nima do česa prit, ni hakelcev, če imate vsi trije res 100% v glavi pošlihtano in se zavedate, da gre samo za seks, za eno noč... dobro premisli, če si res 100% želiš to, ker če ne, ti lahko ta ena noč zakon uniči.

Nisem pa čisto razumela, a bi samo ti bila s to "ta tretjo" al tvoj mož tudi?


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:29:37   
kalbo
Oprosti Kalbo, ampak res bi lahko pazil mal na svoje besede.


Dokler se bodo našle anonimke, ki ne znajo drugega kot napadati in moralizirati ne bom pazil na svoje besede.

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:30:21   
Anonimen
Kalbo tebe je motilo ker sem napisala večinoma ženske, mislila sem VEČINOMA to ne pomeni da moških ni. vem da se marsikaj dogaja na tem svetu sam men se tole zdi mal tko.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:32:07   
Anonimen
Draga anonimna, ki te zanima nov svet...preberi si tole, pa mogoče se boš lažje odločila:





Skupinski seks - da ali ne?
Ste pripravljeni na takšno spolno izkušnjo?Ljubljana | 5.12.2006 | I.K. Preden se odločite za skupinski seks, se morate zavedati nevarnosti in težav, ki lahko nastanejo, ko bo tretja oseba zapustila posteljo.
user posted image
user posted image
user posted image















user posted image
Ko ste na novo zaljubljeni, imate oči (in genitalije) le za svojega partnerja. Že sam pogled na vašo ljubezen vam po žilah požene kri. Težave pa nastanejo, ko se začetna strast pomiri in se v spolnost pritihotapi rutina. Mnogi pari takrat posežejo po seksi igračkah, nekateri pa začnejo razmišljati o skupinskem seksu.Če tudi vi premišljujete o novi družbi med rjuhami, vam svetujemo previdnost. Stvar se namreč lahko zelo hitro zaplete in vse, kar vam bo po tej izkušnji ostalo, je grenak spomin.
Skupinski seks - čudovita fantazijaSpoštovane dame, če ste mnenja, da le moški razmišljajo o ménage a trois med rjuhami, se pošteno motite. Prepričani smo, da se nobena ženska ne bi branila sendviča z dvema postavnima in potentnima žrebcema. Zagotovo ste si že kdaj predstavljale seks v troje, zato si ne zatiskajte oči pred resnico in ne obsojajte moških, ki na skupinski seks pomislijo vsaj enkrat na teden.
Ljudje se za skupinski seks odločijo, ker si želijo spremembe, več pozornosti ali pa zato, ker je 'prepovedan'. Že sama misel na seksi družbo, bo iz zimskega spanja zbudila vsak libido. To fantazijo lahko vključite v predigro, ki bo v spalnici takoj dvignila temperaturo in vašo spolnost popeljala v neznane višave.
Torej, seks v troje lahko za vse čase ostane čudovita fantazija, lahko pa si te erotične sanje uresničite. Kakor koli že, preden se lotite tovrstne pustolovščine, se morate zavedati negativnih plati, ki jih v vaš odnos oziroma zvezo lahko prinese seks v družbi tretje osebe.
Kjer se smejeta dva, tretji dolg obraz ima user posted image
Ko je v postelji gneča, se lahko zelo hitro zgodi, da se bosta dva neznansko zabavala, medtem ko bo tretji (vi ali vaš partner) nemočno stal ob robu postelje in se dolgočasil. Kako bi se počutili, če bi vaš partner užival v družbi druge osebe, na vas pa popolnoma pozabil?
Izguba spoštovanja
Kam je izginilo moje nedolžno in ljubko dekle? Je to res ženska, s katero se hočem poročiti? Kaj se je zgodilo z mojim zvestim fantom? S tem seks odvisnikom že ne bom imela otrok. To je le nekaj vprašanj in misli, ki vam lahko med ali po skupinskem seksu zagrenijo življenje. Večina ljudi je namreč zelo 'predana' družbenim normam, zato je obnašanje, ki se ne podreja zakonom okolja, zelo težko sprejeti.
Po uteho v samoto
V najboljšem primeru se boste v družbi dveh preznojenih teles imeli zelo lepo, v najslabšem primeru pa vas bo po skupinskem seksu pekla vest. Recimo, da se zadeva ne konča tako, kot ste si želeli. S strtim srcem ne boste mogli odkorakati k svoji mami ali babici, saj bosta ob novici, da ste v posteljo povabili še nekoga, doživeli srčni napad. Ste torej dovolj močni za to pustolovščino?
Zeleni od ljubosumja
Skupinski seks ni primeren za osebe, ki jih razjeda ljubosumje. Ljubosumne osebe bodo med celotnim dogajanjem imele občutek, da jih drugi ignorirajo. Ne mučite se. Skupinskemu seksu recite ne in se strastem predajajte le v družbi svoje ljubezni.
Vaša zveza lahko razpade
user posted image
Po tej vroči izkušnji s tretjo osebo se v vašo glavo in srce lahko naselijo dvomi. Ste v družbi tujca uživali bolj kot v objemu ljubljene osebe? Lahko se zgodi, da se boste začeli spraševati, ali je na tem svetu še nekdo, ki vas lahko osreči. Do razpada zveze je nato le še korak.
S partnerjem se o zgoraj naštetih nevarnostih pogovorite. Čeprav morda menite, da je vaš odnos dovolj trden za to divje popotovanje, je zelo pomembno, da sta oba istih misli in občutkov. Že ob najmanjšem pomisleku vam svetujemo, da na to spolno izkušnjo pozabite.
Zelo priporočljivo je, da se tudi z 'obiskom' pred odhodom v spalnico pogovorite. Pri tem ni pomembno, ali boste rjuhe delili s tujcem ali prijateljem. Vsi morate vedeti, kaj storiti, če vam v troje ne bo lepo. Bodite iskreni, komunikativni in pokažite smisel za humor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
11.12.2006 12:32:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:35:21   
blue sky
Nekateri pač radi preizkušajo nove stvari in jaz nimam nič proti. Hvalabogu, da so odprti tudi v spolnosti, čeprav se jaz osebno ne bi spustila v kaj takega, saj sem zadovoljna s svojim dragim in ne rabim popestritve. Kaj bodo pa leta prinesla, bomo pa še videli.user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:38:47   
total
Madona kaj eni paniko vzganjajo,kaj pa je to kaj takega,vsak ima svoje želje in potrebe in men se to ne zdi nič narobe ,če ma pač ženska take želje,bolje v troje kot pa da ga sama prevara. Anonimna ti kr v akcijo user posted image user posted image user posted image user posted image  ,sam 1x se živi,če si to zares želišuser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:43:25   
soncece24
nati, lepe slikice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?