|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi gibi
14.9.2008 10:38:27   
Pikica5
Zdravo punce,

mene zanima kdaj ste začutile prve gibe vaših dveh sončkov.

Jaz sem danes v 17. tednu nosečnosti z dvojčki in od 15. tedna čutim v spodnjem delu trebuščka takšne mravlince. Sedaj pa že 4 dni nič? Strah me je da je kaj narobe, ali je to normalno?

Hvala za odgvore

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi gibi
14.9.2008 10:54:16   
Mijavček
MOžno ja, da so bli že gibi, čeprav je še mal zgodaj.

Tako zgodaj nji nič nenevadnega, če jih po nekaj dni ne čutiš... šele potem, ne vem, po 22.tem al kerem tednu (za enojčke po 25.tem) je treba mal spremljat, če se slučajno umiri za več kot en dan.

Jaz sem začutila nekaj v 17. oz. 18. tednu; takrat nisem vedela, da je to to, kot da bi eni mehurčki pokal, čist nežno. Pa tud po par dni ne, pa potem spet.... Potem po 20. tednu je šele blo bolj podobno brcikam in tudi bolj redno.

Nič ne skrbi, vse bo OK!  

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi gibi
14.9.2008 11:11:22   
Pikica5
Hvala Mijavček za odgvor, sem kar bolj pomirjena. Se res bojim za svoja sončka.

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi gibi
3.10.2008 10:37:59   
Taja 25
Pozdravljena!
Tudi jaz sem čutila še v 15T prve gibe pol pa do 18T nič zdaj v 23T pa se mi že trebuh celi premika.
V teh tednih (15) še je plod tako mali da se to slučajno zgodi če si v kakem takem položaju, da ležiš na boku ali tako nekako!
L.P.

_____________________________

Taja

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi gibi
10.10.2008 10:07:18   
Skorpija
Jaz sem ju prvič začutila v 16. tednu in ju čutim kar redno, vsak dan. Kakšen dan sta sicer bolj mirna, kakšen dan je pa cela veselica user posted image Prve brcike so bile samo zvečer, ko sem šla spat, zdaj pa ju čutim že tudi čez dan. Sem pa v 18. tednu.

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Taja 25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Zimske počitnice
lola85 RR

Kje se boste potepali med zimskimi počitnicami?

Nikjer, bomo doma (73%)

Gremo smučat/se sankat (14%)

V termah (3%)

Se bomo pustili razvajati pri babicah (5%)

Na morju (5%)


Število vseh glasov: 37

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!