|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi pregled
7.9.2004 8:09:38   
honey
Dobro jutro, nosečke!

Jaz sem tako vesela, da vam moram povedat, kaj je bilo včeraj. Bila sem naročena pri g. za 1. pregled (10 t. Sicer sem pri 6 t imela UZ, kjer pa sem videla samo pikico. Včeraj pa sem videla že takega velikega otročka (hihi, 2,2 cm - velik, a ne). G. mi je pokazala glavico, pa rokice, nogice in videla sem tudi že srček, ki bije.

Nori občutki, sicer pa to občuti najbrž vsaka nosečka, ko vidi prvič svojo pikico na UZ. Zdaj me čaka še meritev NS in THT, pa krvne preiskave, pa vse, kar paše zraven.

Na NS bom povabila pa tudi bodočega možeka, da bo šel z mano, da bo še on videl svojo :duda:!

L.p. in lepo jutro ter čudovit dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvi pregled
7.9.2004 8:16:32   
ksenjak
Lepe novičke v tako lepem jutru. Samo nekaj mi ni jasno, in sicer glede velikosti otročka. Na spletni strani pregnancy.org, v okviru nosečniškega koledarja pa prikazujejo čisto druge velikosti. Zanima pa me zato, ker imamdrugi teden pregled (tudi jaz sem v 10t) in ne vem, koliko bi otročiček moral biti velik.

Aja, Honey, kaj to si imela še vaginalni UZ?

Lp, Ksenja:metulj:

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvi pregled
7.9.2004 8:29:26   
honey
Ja, imela sem vaginalni pregled in vaginalni UZ. Oboje! Res je velik 2,2 cm, sem šla na slikico od UZ-ja gledat in piše 02,2 cm. Pri 6 t pa je bil velik 00,3 cm (se pravi 3 mm). A naj bi bil večji ali manjši? Sory, k te sprašujem, ampak trenutno nimam časa, da bi šla sama pogledat na pregnancy.org.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvi pregled
7.9.2004 8:38:05   
ksenjak
Jaz v bistvu tam čisto veliko niti ne razumem. Piše, da je pri teh tednih težak 5g in velik 6cm. Nimam pojma, ker jaz sem tudi že drugače slišala. Moj je bil namreč pri 6t velik cca 2mm. Tako, da sva bili kar približno na istem, in bo tvoj podatek najbrž držal. Upam pa, da nama bo mogoče še katera druga povedala po svojih izkušnjah.

Aja, kje boš pa rodila oz. iz kje si?

Lp, Ksenja:metulj:

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvi pregled
7.9.2004 8:47:25   
honey
Sem iz Logatca, rodila bom pa v Postojni - definitivno! Sem že odločena! Pa ti?

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvi pregled
7.9.2004 8:50:09   
ksenjak
Iz Celja in bom tudi rodila v Celju. Razen mogoče, ampak res mogoče, če se bom do takrat odločila za EA.

Lp, Ksenja:metulj:

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prvi pregled
7.9.2004 9:01:42   
Suzi*
Ojla punce!

Da še jaz dodam velikosti mojega pikca. Prvi pregled sem imela pri 10t, bebek je bil velik dobra 2cm. Na NS pri 12t3d pa je bil velik 6,3 cm. To je čist po standardih in mi tudi roka niso spreminjali. Drugače pa sem tudi jaz prvič imela vaginalni pregled in vaginalni UZ, na NS pa UZ preko trebuha.

Lepo se imejte! :rozica:

lp, Suzi 14t6d

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prvi pregled
7.9.2004 9:15:42   
ksenjak
Vauu, a to po pomeni, da zraste v 2 tednih za kar 4cm?! To je pa super noro.:bravo:

Lp, Ksenja:metulj:

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prvi pregled
7.9.2004 9:18:40   
Suzi*
Malo je bilo pomote. Prvi pregled pri 9t1d, torej je toliko zrasel v 3t, kar se meni zdi vseeno ful super. :sloncek:
Naslednji pregled imam naslednji četrtek, ko bom noseča 16t1d in naj bi bila bebica velika že blizu 12 cm......zdaj fuuulll hitr rastejo ti naši sončki. :):)

:sloncek::sloncek:

lp, Suzi

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prvi pregled
7.9.2004 9:23:42   
rdečelaska
Lepo pozdravljene še z moje strani!

Tudi mene zanima velikost mojega :duda: v trebuščku. In ko sem takole brskala po internetu sem zasledila sicer hrvaške strani, vendar tako lepo opisujejo, kaj se dogaja v naših trebuščkih.

Pobrskajte tudi ve...
http://www.iskon.hr/bebe
http://www.trudnoca.net

Uživajte ob brskanju...

redečelaska

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Prvi pregled
7.9.2004 9:25:43   
ksenjak
To so pa res super podatki:sloncek:. Jaz se sicer malo bojim, da bo moja pikica malo manjša od drugih, a vseeno upam, da bo vse v redu. Drugi tedn imam UZ, čez dva tedna pa še NS. Se samo spomnim, kako si bila ti živčna, preden si šla, da bo ja vse v redu. Meni začne že zdaj srce močneje utripati, ko se samo spomnim na to. Kaj šele bo?:zmeden:

Lp, Ksenja:metulj:

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Prvi pregled
7.9.2004 9:58:36   
Lu
Ojla!

Rdečelaska midve pa imave nekje skupaj rok. Tudi jaz rodim meseca februarja :bravo:. Sta pa obe strani prav fajn za brat.

Moj :duda: je bil velik v skoraj 12t na NS 5,2 cm.

Zdaj pa res hitro raste, ker se to pozna tudi na trebuščku.:bravo:

papa Lu in :duda:
17t:bravo::love::bravo:9nebesa

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Prvi pregled
7.9.2004 10:32:13   
Venera
Honey, super, da je si končno videla svojo pikico!:bravo::bravo::bravo:, sigurno si v 9nebesa, tako kot vse me!:)-:bravo:

Jaz sem bila na prvem pregledu v 9t in 1 dan in je bil naš pikec velik 19 mm, se pravi, 1,9 cm!

Zdaj pa bi naj bil, po podatkih na internetu že 16 cm!:bravo::bravo::bravo:
Sploh ne morem verjet kako raste! In z njim tudi moj trebušček! Tako, da zdaj definitivno bom morala po nove stvari!:)-:)-

Lu, kako si zadovoljna s šiviljo?

Jaz mislim, da bom šla verjetno še v Avstrijski H&M, ker imajo vseeno večjo izbiro, kot v Mariborskem!

Jaz imam spet preled v četrtek, takrat bom ravno dopolnila 17t. Komaj že čakam!

lp vsem,

Venera

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Prvi pregled
7.9.2004 20:16:08   
NINA78
Pozdravljena. Kako lepo za že opravljen prvi pregled :bravo::bravo::bravo:. Jaz ga pa tako nestrpno že čakam, da je kaj - pa šele čisto na koncu meseca ga imam. Teden nazaj so se mi začele pojavljati slabosti (brez bruhanja) - zjutraj, v službi, na poti domov z avtom komaj zdržim. A je imela še katera take težave? A se da pri tem kaj pomagat, ker je res težko vzdržno - samo upam, da kdo kaj ne opazi. Res morajo biti to lepi občutki, ne da - ob prvem pregledu :):):)? Še enkrat :bravo::bravo::bravo:. Pa lep pozdravček. Merry.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Prvi pregled
7.9.2004 21:17:34   
NINA78
Živjo, rdečelaska. Hvala ti za zgornja naslova. Pravkar sem šla pogledat nanje in res sta super :bravo::bravo::bravo:. Sem si kar cel kup strani izprintala. Še enkrat hvala!!! LP, Mery.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?