|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi pregled
4.5.2006 13:29:01   
Liona
Živijo punce,

PDP imam 30.12.2006. Zadnjo M sem imela 23.3. Počutim se super (razen občasnih špikcev in zategovanja v trebuhu in bolečih prsi). Po virozi sem že spet v službi. Vse dobro prenašam. Če sem prav izračunala, sem v šestem tednu nosečnosti. Prvi pregled naj bi imela naslednji teden, pa mi ga je moj G prestavil, saj je rekel, da naj raje pridem v osmem ali devetem (razen, če bo kaj narobe)!!!! Jaz bi pa čim prej! Da vidim, če je vse ok. Tako sem jezna! user posted image  Ali so prvi pregledi vedno tako pozni?
Pa še nekaj me zanima. Izcedki! Zdi se mi, da je beli tok nekoliko močnejši. Včeraj je bil temno rumeno obarvan (ne rdeč, niti rjav), brez vonja. Danes ga spet ni. Kako je s tem? In z vašimi "tekočinami" user posted image .

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi pregled
4.5.2006 13:39:13   
Zasanjana
Evo čist na kratko... pregledi so pozni zato, da se lahko okrog sedmega tedna sliši utrip.
In baje so vsi izcedki dokler niso rjavi ali krvavi normalni.Lahk opa je kakšno vnetje.Tako je meni rekla G.
Aja, baje si decemberčica?user posted image

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi pregled
4.5.2006 13:42:55   
Vilma
Prvi pregledi so normalno nekje tam med 8 in 10 tednom.
Vem, da je težko zdržat, ampak pri vseh puncah je enako.
Kar se tiče izcedka je tako kot je napisala Zasanjena. Veliko ga je, važno je le, da ni rdeč ali rjav.
Tudi jaz sem decembrčica. user posted image

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi pregled
4.5.2006 14:13:55   
Liona
Pravkar so mi sporočili datum pregleda. 1.6.!!!!! user posted image  Tako sem jezna!!!!! Ampak prej le v primeru, če kaj ne bo o.k.!!!

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi pregled
4.5.2006 15:00:53   
Nitka
Liona, vedno si želimo naš čudež v trebuščku čim prej videti na ekranu in dobiti potrditev od GK, da je vse ok. Ne obremenjuj se toliko. Vse je vredu, če nimaš nekih nenormalnih dogajanj v tem predelu. Mislim, da bi se morala malo sprostiti in uživati v veselem pričakovanju. Relax user posted image

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi pregled
6.5.2006 13:31:32   
Reja
Liona, nikar ne bodi jezna.

Pomisli, če bi šla prej na pregled in se nič še ne bi videlo, bi te zagotovo skrbelo, in to verjetno kar 4 tedne, saj naročajo ponavadi 4 tedne.

V teh prvih tednih je vse bolj ali manj prepuščeno usodi.

Ko boš ti na pregledu, se bo pa tudi že kaj konkretnega videla in z viodenim boš zagotovo zadovoljna.user posted image

Želim ti, da bi ti dnevi čim hitreje minevali. user posted image

_____________________________

LP, jeRnEJA

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi pregled
6.5.2006 15:05:40   
Anonimen
Najprej iskrene čestitke! user posted image
Jaz sem imela prvi pregled v 9t in 5dni tudi jaz sem bila jezna, ker sem hotela čimprej tudi njegovo potrditev, da sem 100% noseča in seveda, da bije srček. No če ti bo lažje, ti povem, da boš 2. pregled veliko lažje dočakala, jaz ga imam "že" naslednji ponedeljek. In mi je ta čas res hitro minil user posted image .

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?