|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   QUINNY Freestyle 3 xl
21.1.2005 11:31:51   
Minkaa
Do katerega meseca ste vašega najmlajšega prevažale v košari ali lupinici. :zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   QUINNY Freestyle 3 xl
21.1.2005 11:46:32   
andrejaz
Moj sinko bo kmalu star 5 mesecev in ga še prevažam v košari. V lupinici pa ga prevažam samo izjemoma - da ga ni treba na mrazu predstavljat, če gremo kam z avtom.

Ga bomo pa najbrž prevažali še nekaj časa v košari, saj zmeraj zaspi notri.

:sloncek:

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   QUINNY Freestyle 3 xl
21.1.2005 11:49:11   
darjatimci
Mi smo ga do približno desetega meseca,ampak naš je bolj drobižek.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   QUINNY Freestyle 3 xl
21.1.2005 14:36:00   
Anonimen
Ja, dobro, pa koliko je dolga ta košara? Meni se je zdela tako manjhna, da je nisem upala kupiti. Dtugače bi kupila takoj na začetku Maxi Cosi City s košaro.

(odgovor članu Minkaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   QUINNY Freestyle 3 xl
21.1.2005 16:26:11   
andrejaz
Košara je dolga 75 do 78 cm, široka pa 30 do 33 cm.


(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   QUINNY Freestyle 3 xl
24.1.2005 14:17:50   
ania
Mojega Jakoba sem vozila v lupinici do 4 meseca, potem pa v vozičku in je bil kar zadovoljen:metulj:

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   QUINNY Freestyle 3 xl
24.1.2005 20:19:41   
Muša
Nasa je zadnjic spala v kosari, ko je bila stara malo manj kot 6 mesecev (je bilo ze skoraj malo tesno). Malo pred tem smo pa tudi za sprehode presaltali na sedez.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?