|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 11:50:20   
nebo
Pozdravljene,

zanimajo me vaše izkušnje in sicer z vozičkom Quinny Speedy ta zadnja kolekcija 2009, ki ima tudi spredaj obroč.

Rodila bom julija, doma imam vse od jajčke do .... bi pa rada nov voziček, sedaj pa me zanima, če je katera prakticirala, da je imela ta voziček, torej športni del, nagnjen čisto nazaj in že za novorojenčka, pa mogoče še vrečo zraven za malo hladejše dni ali pa pokrivalo za noge??? Torej, da ni kupila košarice, ampak samo voziček??

Prosim za kak nasvet, mnenje???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 12:01:30   
Jatek
Sam športni del se lahko spusti za okol 30 stopinj.
Jaz imam speedya pa ti ne priporočam uporabe brez košare.
Dojenček potrebuje ravno podlago, vsaj prvih nekaj mesecev.
Voziček ima nekaj pomankljivosti:
Ko smo presedlali v športni del(cca 4 mesec) mi je kar plavala v njem (se mi ni zdel udoben)
Zdaj ko je stara 13 mesecev je pa carski.




(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 12:06:13   
jakaracman
Rodila sem julija in košaro up do konca nov.Ta voziček ni namenjen od rojstva brez košare.Priporočam vrečo za čez zimo.

(odgovor članu Jatek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 12:06:23   
zmajaz
Mi imamo speedya, pa nismo imeli košare - smo ga uporabljali kar v kombinaciji z lupinico Maxi Cosi, nekje med 4. in 5. mesecem pa smo jo dali v športni del - seveda spuščen, ne v sedeč položaj. Mi smo na splošno zadovoljni s tem vozičkom.

(odgovor članu Jatek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 12:15:38   
nebo
Jaz imam doma sedež Maxi cosi, ampak stari model in ne vem, če mi bo pasal gor...a vsi pašejo??

Pa še nekaj me zanima, vem, da otroka nikoli ne vozič tako, da je otroček čisto leži, torej mali naklon mora biti, samo če se da spustiti samo 30% potem bo te vsekakor prevelik naklon. Kaj mneite??

Meni je pa tako všeč ta voziček, se mi pa zdi nesmiselno kupovat košaro za poleti, pa nov avtosedež, če ga že mamo....KAJ MI PRIPOROČATE OZ. ŠE BOLJE KATERI PODOBEN VOZIČEK???user posted image


< Sporočilo je popravil nebo -- 12.3.2009 12:17:51 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 12:27:41   
Jatek
tale speedy je že kar nekaj časa na tržišču in če nimaš avtosedeža starega več kot 5 let bo šel ziher gor.
tako da preveri, samo res ni športni del za novorojenčka al pa da bi ga v lupinici prevažala.
ampak to je samo moje mnenje


(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 12:39:54   
benika
Načeloma speedi ni primeren za novorojenčke, ker se mu naslon ne spusti v vodoraven položaj. Mi smo ga sicer uporabljali že od rojstva, ker mali ni smel ležati na vodoravni podlagi. Drugače je pa kar treba kupit košaro.

(odgovor članu Jatek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 12:55:02   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Pa še nekaj me zanima, vem, da otroka nikoli ne vozič tako, da je otroček čisto leži, torej mali naklon mora biti, samo če se da spustiti samo 30% potem bo te vsekakor prevelik naklon. Kaj mneite??



Da ne šparaj in kupi košaro. Pa ja dobiš rabljeno za okol 80€, uporabljaš jo cca. 4 mesece in jo praktično za isti denar prodaš naprej.

Kje si pa pobrala to, da mora bit naklon user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 13:14:54   
nebo
Aha torej tudi v jački ne...ok samo mnenje izkušenj sem potrebovala...ker mi je pač tako všeč voziček...

Glede naklona pa tako, že v porodnišnici otroček ne leži v postelji čisto ravno, in tudi ko sem ga prinesla domov, vem, da so mi sestre rekle, da naj v zibelki pod jogi podložim malo brisače...no ne vem...pač razmišljam....

Kaj potem menite, kateri voziček brez košare je primeren že od začetka za novorojenčka???

Bolj ko razmišljam, bolj nobeden ne...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 13:32:10   
zmajaz
Naklon se ne spusti samo za 30 % ampak v skoraj ležeč položaj - vodoraven res ni, ampak je pa kar precej ležeč. Je pa najboljšr če greš v eno trgovino in si pogledaš. Drugače je pa Speedyu zelo podoben model Quinny XXL, s tem da ima ta nekaj prednosti - mislim da pa tu gre naklon v včisto odoraven položaj, pa, kar je meni najbolj všeč, je tu mogoče športni del obrniti tudi tako, da je otrok obrnjen proti tebi in ne samo stran. Jaz če bi še 1x kupovala bi namesto speedya vzela xxl-la.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 13:35:25   
nebo
Zmajaz - kaj pa meniš da tukaj pa lahko prevažaš novorojenčka?

Ga grem sedaj gedat na internet??? Ti verjetno misliš ta Quinny freestay XXL??




< Sporočilo je popravil nebo -- 12.3.2009 13:37:39 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 13:38:44   
nebo

Zmajaz - kaj pa meniš da tukaj pa lahko prevažaš novorojenčka?

Ga grem sedaj gedat na internet??? Ti verjetno misliš ta Quinny freestay XXL??

Ko namreč gledam te nove vozičke od Quinny pa tudi od druge, se mi zdijo vsi tako ozki (napr. buzz), ne vem no...user posted image


(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 13:40:15   
Nika v službi
Mi smo imeli Quinny Freestyle 3XL comfort, kjer se ležišče spusti v vodoravni položaj in je primeren vse od rojstva dalje.

Lupinica je pa tudi vsekakor primerna za krajše vožnje oz. krajše potepe z vozičkom, mi smo jo veliko uporabljali.



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 13:57:07   
nebo
Evo to me je zanimalo....hvala...torej spenny na stran gremo gleda 3XL, saj po moje je tega mislila tudi Zmajaz...

Nika v službi - kaj ste imeli na začetku spodaj in zgoraj, mislim ležeč položaj in kaj vrečo ali kaj???

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 14:06:46   
Anonimen
mi smo tut speedy feni,samo smo pri obeh imeli košaro,kupli smo rabljeno pri prvem,pred našima sta jo imela dva otročka,mi smo jo prodali naprej,zdaj jo ima že 5otrok in je še zmerom kot nova.vsi deli se poberejo dol,daš v stroj pa je.je pa prišla prav pri obeh pa je eden rojen novembra ta mali pa aprila,pa je bil poleti v košari kot mali car.tak da ti priporočam košaro,pa še fajn je zaščiten pred vetrom,kar v športnem delu ni.meni je blo še posebej fajn ko je zunaj zaspal sem košaro odnesla na balkon in je tam spal tut po 3,4 ure.ne rabiš ga prelagat iz lupinice npr.al pa iz vozička.

(odgovor članu nebo)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 14:09:49   
vim
Mene pa zanima kako udoben je športni sedež pri tem vozičju. Namreč so otroci radi notri ali ne, ker sem brala da športni del ne gre čisto gor in otrok ne sedi dobrro, oz. na pol leži. izkušnje na tem področju?

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 14:27:35   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Evo to me je zanimalo....hvala...torej spenny na stran gremo gleda 3XL, saj po moje je tega mislila tudi Zmajaz...

Nika v službi - kaj ste imeli na začetku spodaj in zgoraj, mislim ležeč položaj in kaj vrečo ali kaj???


Ja - točno tega sem mislila - Quinny Freestyle 3XL comfort user posted image  - meni se zdi kar dosti boljši od Speedya. O konkretnih izkušnjah pa naj ti več pove Nika.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 14:28:00   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Kaj potem menite, kateri voziček brez košare je primeren že od začetka za novorojenčka???

Bolj ko razmišljam, bolj nobeden ne...


Če bi še 1x kupovala in bi bil poletni otročiček bi zagotovo izbrala voziček Maxi cosi Mura 3 ali4! Poleže se v popolnoma ležeč položaj, tako da ne potrebuješ košare. Če se ne motim je bil ravno pred kratkim v akciji v BC, in se je ful splačalo, ampak do julija bo sigurno še kaka akcija!!!

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 14:40:45   
AnciM
Mi imamo Quinnya Freestyle 3XL comfortin je zakon. Rodila sem konec avgusta in nikoli nisem pogrešala košare. Do novembra je bilo relativno toplo in sem ga imela pokritega samo z deko. Potem sem pa vzela zimsko vrečo in je mali lepo pančkal v njej. Ker je pri kraju okoli glavice dvignjena, mu tudi pihalo ni nič. Je pa tud strehica zelo "globoka", ko mali leži, je skoraj ves pokrit z njo, in mu tako nič ne piha.

Nekatere pravijo, da je košara nujna zaradi udobnosti. Jaz sem mu varnostne pasove in celotno dno pokrila z debelo odejo in močno dvomim, da je košara lahko bolj udobna.


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 14:59:39   
Nika v službi
Če ti povem, da sem svojega comforta prodala šele pred nekaj tedni, ti pove marsikaj. Smo ga res uporabljali noro dolgo (ker je tudi naša Nika v njem spala popoldanski spanec - kadar smo kam šli - tja do 2 let in več - ne me vprašat, kako se je noter zbasalauser posted image ).

Torej, zame je ta voziček zakon! Poleže se povsem v vodoravni položaj in če bi sedaj rodila poletnega otročička, zelo verjetno niti košare ne bi kupovala. Moja je rojena septembra in sem imela košaro Dreami zraven, vendar je bila v uporabi le 2, 3 mesece. Kasneje je bilo moji princeski nezanimivo noter v košari ždet in ker ni nič ven videla, jo je minilo navdušenje. Hitro smo torej presedlali v ležeči del, v zimsko vrečo in hajdi na potep.

Za tvoj primer bi ti absolutno priporočala ta voziček + vrečo, ker jo lahko tudi še prihodnje leto uporabljaš (če je otrok že prevelik, jo pač samo delno zapneš oz. noter daš samo nogice tja do pasu). Košare pa jaz verjetno ne bi kupovala. Pa seveda lupinico Maxi Cosi in si opremljena popolno. Če še kaj potrebuješ, mi lahko pošlješ zs ali mail...

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 15:23:06   
nebo
Najlepša hvala, mislim, da si povedala vse...grem pa ga preizkusit v trgovino.user posted image

Čao

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
12.3.2009 20:02:24   
evi28
Jaz imam 3XL-a in ne gre čist čist v vodoravni položaj, ima malenkost naklona, vendar definitivno dosti manj, kot speedy. Jaz sem zato na začetku dala v vozek prenosno vrečo s trdnim dnom, tako je mala sicer ležala malo pod kotom, ni pa bila, "prelomljena" notri. Ima pa znanka speedya in ga ni ravno hvalila.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
13.3.2009 11:47:33   
lilka
Mi imamo quinniy speedy sx, seveda sem imela za novorijenčka dreamy košarico, ker se mi zdi voziček kot sam neprimeren za novorojenčka. Ne vem no, košarica je meni zelo fajn zadeva in mi smo jo res uporabljali in jo bomo še zdej drugič, za moj okus je to super voziček....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
16.3.2009 20:42:59   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Mi smo imeli Quinny Freestyle 3XL comfort, kjer se ležišče spusti v vodoravni položaj in je primeren vse od rojstva dalje.

Lupinica je pa tudi vsekakor primerna za krajše vožnje oz. krajše potepe z vozičkom, mi smo jo veliko uporabljali.




Ga imam jaz tudi, ampak piše na njem da ni primeren..je nalepka spodaj nalimana bila na ogrodju vozička da ni od rojstva dalje. Pa ne poleže se čisto ravno,malo naklona ima. Po moje ni vozička ki ga nima. user posted image Sem imela kar košaro. Ne vem zakaj bi šparala pri tem, kupiš magari rabljeno.

< Sporočilo je popravil Taula -- 16.3.2009 20:44:09 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Quinny Speedy-za novorojenčka??
16.3.2009 20:50:52   
benika
.

< Sporočilo je popravil benika -- 16.3.2009 20:51:46 >

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?