|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi cosi m...
21.5.2012 11:06:27   
urshy_uk
Ne morem se odločiti, čeprav se bol nagibam k quinnyju. Kaj pravite? Nikjer nisem našla primerjave med tema dvema. Hvala za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
21.5.2012 11:12:41   
trnuljčica
Jaz sem se pred leti odločala med Quinnyem in Muro (sicer drugima modeloma) in mi ni žal, da sem se odločila za prvega. Sedaj lepo služi našemu drugemuuser posted image .

(odgovor članu urshy_uk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
21.5.2012 12:59:56   
Nina00
Quinny freestyle 3 xl se je odlično obnesel za oba otroka. Pa še košare nisem potrebovala.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
21.5.2012 13:43:26   
Češnca

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Quinny freestyle 3 xl se je odlično obnesel za oba otroka. Pa še košare nisem potrebovala.

Podpis!

Prijateljica je bila pa tudi z maxi cosi muro zelo zadovoljna; je pa res, da sem ji včasih malo pomagala voziček dvignit, naš quinny je šel pa za šalo preko "ovire".

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
21.5.2012 15:26:14   
hubi
Jaz prodajam Qinniya, če te zanima. user posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
21.5.2012 15:27:41   
hubi
Jaz prodajam Qinnya, če te zanima. user posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
21.5.2012 18:47:52   
Anonimen
Med tema dvema bi definitivno izbrala Freestyla ... predvsem večji športni del je pri tem boljši, strehica ogromna, seveda je pa Mura na pogled malo bolj atraktivna.

(odgovor članu hubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
22.5.2012 7:56:57   
urshy_uk
Najlepša hvala za odgovore! user posted image
Torej zaenkrat vse kaže na quinnyija... Samo malo mi je čudno, da so novi modeli samo v črni in rjavi barvi...
Ima katera še drugačno mnenje?

Hubi, mi poveš kakšne barve je, cena, imaš tudi košaro?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
4.6.2012 10:59:23   
ava_sa
definitivno freestyle!!!
kolegica je sprva kupila muro in ko je videla mojega freestyla je bila totalno razočarana kako je lahko več kot 100€ dražji voziček tako šlampasto narejen, pomanjkljivo opremljen in nedovršen. npr: nima bremze, ležišče ni povsem ravno (je podobno kot pri avtosedežu), naklon hrbišča ne gre do 90 stopinj, ampak je bolj poševno, strehica je bolj za okras, kot pa da bi bila dejansko uporabna, zelo je trd in težko vodljiv in še bi lahko naštevala... no sedaj je muro prodala in kupila rabljenega freestyla in je več kot zadovoljna!

(odgovor članu urshy_uk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
4.6.2012 11:21:25   
Barik@

IZVIRNO SPOROČILO: urshy_uk

Najlepša hvala za odgovore! user posted image
Torej zaenkrat vse kaže na quinnyija... Samo malo mi je čudno, da so novi modeli samo v črni in rjavi barvi...
Ima katera še drugačno mnenje?

Hubi, mi poveš kakšne barve je, cena, imaš tudi košaro?


jaz prodajam rdečega.
in sem bila več kot zadovoljna z njim.

(odgovor članu urshy_uk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
4.6.2012 12:34:47   
zaspancek1
Ma, se moram oglasit no...user posted image Očitno sem edina, ki je zagovornica Mure. Ma, če je Mura traktor, je Freestyle tank.user posted image Ok, saj verjamem,da je kvaliteten in super voziček, ampak velikost?user posted image n Saj potrebuješ ekstra garažo zanj. user posted image . Ena je pisala, da je Mura šlampasto narejena - se ne bi strinjala - naš je bil čisto ok in po dveh otrocih in res offroad terenu zelo dobro ohranjen. Sedež res nima kota 90 stopinj (kar ima res res redko kateri voziček), kljub temu pa je čisto dovolj pokončen in velik. Poleže se popolnoma, tako da nismo imeli košare, na straneh pa je res zaobljen navzgor, kar pa je meni bilo čisto ok kot dodatna stranska zaščita. Strehica je res pri novejšem malo čudna in manjša, stara pa je bila super, ker si jo lahko podaljšal (je pa bil minus to, da si jo moral pred zlaganjem vozička sneti). Velik plus je vsekakor to T varovalo. Ne ovira otrokovega pogleda, je res varovalo (celo zelo živahni in gibčni otroci težko zlezejo ven, če niso ravno pripeti) in hkrati pomoč pri dvigovanju otroka. Glede vodljivosti - če ga primerjam s kakšnim Bugaboojem, je res slabši (ok, s Freestylom ga nisem), ampak še vedno dovolj vodljiv in primeren za slabe terene (neutrjen makedam, gozdne poti, premagovanje višinskih razlik(npr. kakšnega vhoda, ki je precej visoko)...), poleg tega pa je stabilnejši od trikolesnikov (tudi freestyla, npr. ob prehodih na pločnik in z njega). Sicer si se, avtorica teme, itak že odloćila za Quinnyja, moj izbor pa je in bi vedno bil od teh dveh, MC Mura.user posted image

(odgovor članu Barik@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
4.6.2012 19:41:02   
honey
Jaz bom samo nekaj pokomentirala, ker nimam ne enega ne drugega. Mure3 nisem marala, ker mi je grd in se mi zdi nekako oskubljen, imela pa sem quinnyija - pa ne tega freestyle, ampak onega drugega, pa ne vem točno, kakšen model je. Ampak sem ga prodala ravno zato, ker mi ni bil všeč, da se naklon ni dvignil na 90°. Itak je bil kupljen kot pomožni voziček, tako da je hitro šel od hiše.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
6.6.2012 14:09:06   
_martina
Jaz sem tudi zelo zadovoljna z Muro in se mi sploh ne zdi šlampasto narjena! Edina napaka, kot že zgoraj omenjeno, je strehica, drugače pa zakon voziček. Ne menjam!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Quinny freestyle 3 xl comfort ali maxi co...
12.6.2012 21:21:56   
mayci
Ena moja kolegica ima Muro, ena pa Freestyla, tako da oba poznam. V mojih očeh zmaga Freestyle, ker ima super sedežni del, veliiko strešico, dovolj prostora za shranjevanje malenkosti v košari spodaj...
Mura je sicer vizualno lepa, me pa resnično moti majhna strešica, ki dela le malo sence, pa tudi športni del mi ni zelo všeč, zdi se mi precej majhen...

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?