|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RODILI SMO
8.3.2005 0:21:35   
tily
Čeprav sem marčica, smo povili našega Mateja 18.2.2005 kar dobre tri tedne pred rokom (10.3.)
Vse je potekalo tako hitro, da se nisem niti zavedala, da bom tako kmalu rodila. Ob 18.30 mi je začela odtekati voda, ob 19 uri sva z možem prišla v Izolsko porodnišnico, nakar me je babica priklopla na CTG, ki pa ni kazal nič popadkov. Sledil je g pregled, odprta 4 cm:zmeden2:brez popadkov.Se en pogovor in pa ob 20 uri klistir- še vedno brez popadkov. Ob 20.30 se začnejo popadki takoj na 2 minuti in namestitev na porodno posteljo- pregled babice ki pa pravi ja saj bomo rodili odprta ste 10 cm:)-. Tako da smo ob 21 uri držali našo malo štručko, ki pa ni bil tako majhen 3600 g težek in 54 cm dolg.

Vsem :nosecka:želim čim lažji porod, pa do takrat božajte trebuščke.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RODILI SMO
8.3.2005 5:34:38   
Lunca1
Čestitke celi družini.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tily)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RODILI SMO
8.3.2005 6:05:47   
maja1977
:bravo::duda::bravo: ČESTITKE! :bravo::duda::bravo:

Lepo se cartajte...
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Lp Maja

(odgovor članu tily)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RODILI SMO
8.3.2005 8:12:34   
Mina1
TILY:bravo:, tudi mi smo rodili na isti dan (18.2.2005 ob 15:18 minut:modri:).

Torej :bravo:mami, :bravo:ati in :bravo: za malega Mateja.

Radi se imejte,

pa-pa Mina1, na sveže mamica drugemu:modri:

(odgovor članu tily)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RODILI SMO
8.3.2005 8:58:38   
Alina
Čestitke tudi od nas. Čim več lepih, nepozabnih skupnih trenutkov.:bravo::rozica::bravo::rozica::bravo::rozica:


Alina,ati Marko in mali Urban

(odgovor članu tily)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RODILI SMO
8.3.2005 9:39:44   
Sara3
9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa
ČESTITKE!!!!!!!!!
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tily)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RODILI SMO
8.3.2005 10:15:53   
Lu
Čestitke tudi od naju :bravo::bravo::bravo:

lp Lu in Maja:racka:

(odgovor članu tily)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RODILI SMO
8.3.2005 10:36:39   
Soncnica
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: vsem trem :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:


Sončnica in :duda::modri:

(odgovor članu tily)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RODILI SMO
8.3.2005 11:15:57   
urši*
:bravo::rozica::bravo::rozica::bravo::rozica:
lepo se cartajte

(odgovor članu tily)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RODILI SMO
8.3.2005 20:23:22   
sasna
Cestitke! :bravo::sloncek:
Me zanima kako si bila zadovolna z Izolsko porodnišnico-tud jz bom rodila tam 15.4. mam rok pa sm tok enih kritik slišala, da me je kr mal strah:zmeden2:
pozdravčki

(odgovor članu tily)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RODILI SMO
8.3.2005 22:39:48   
tily
jaz sem bila zadovoljna, je pa tudi res, da če sodeluješ pri porodu, so babice čisto prijazne, pri meni je bilo vse ok, morda tudi zato, ker je bil mož zraven. drugače pa je bilo osebje pri otročnicah tudi zelo v redu.

pa čim lažji in hiter porod

(odgovor članu tily)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RODILI SMO
9.3.2005 12:58:14   
Aljakop
hello

najprej iskrene cestitke Tilly:bravo::bravo::rozica:
jaz sem tudi rodila v izoli in sem bila delno zadovoljna.mogoče sem ravno naletela na eno tečno babico,ne vem..je bilo pa osebje pri otročnicah kar fajn,no..S tem da sem imela nenačrtovan CR, bi se pa vseeno lahko malce več potrudili, no.

lp, alja

(odgovor članu tily)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?