|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Računi od oblačil
30.10.2009 14:52:35   
pekica
Ali ima katera še spravljene račune za fantovska oblačila, kolo, igrače ali karkoli ste mu že kupile. Vsaj za letošnje leto ,lahko pa kaj tud od lani. Vse bo dobrodošlo.Rabim za dokazilo na sodišču, ko bom urejala preživnino. Zelo malo jih imam ker jih nisem shranjevala žal. Lahko jih vrnem ko bomo uredili zadevo ali pa skopiram. Rabim čimprej.hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Računi od oblačil
30.10.2009 14:59:30   
Neca1313
Jaz jih sigurno nekaj imam, bom pogledala in ti javim.

_____________________________

N&N

(odgovor članu pekica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Računi od oblačil
30.10.2009 15:07:54   
Mija79
ja samo to rabis original racune,na katerih je tvoje ime po moznosti,tako je bilo meni rečeno...

(odgovor članu Neca1313)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Računi od oblačil
30.10.2009 15:08:21   
Anonimen
Jaz imam pomoje tudi nekaj.A iz Svet knjige je lahko?

(odgovor članu Neca1313)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Računi od oblačil
30.10.2009 17:35:23   
valerija77
Za kolk starega otročka pa? Imam račun od stolčka za hranjenje, pa je tvoj verjetno že večji in tega ne rabi a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Računi od oblačil
30.10.2009 18:37:48   
ninini
rabiš orginal račun z imenom in priimkom tile navadni ne bodo veljali na sodišču.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Računi od oblačil
30.10.2009 19:02:16   
Urko15
Pa saj ne moreš dobiti original računa na ime v takšnih trgovinah, razen če kupuješ na firmo. Jaz moram tudi imeti nekaj računov za obleke in obutev.

_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Računi od oblačil
30.10.2009 19:10:27   
ninini
lahko zahtevaš original račun na svoje ime ni nujno na firmo

(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Računi od oblačil
30.10.2009 19:12:15   
vodica
ja tudi pri nas se na sodišču zahtevajo orginal računi,ravno zaradi zlorabljanja.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Računi od oblačil
30.10.2009 21:11:26   
pekica
Ne vem kako naj pa zdej za nazaj zahtevam vse račune z mojim imenom. Kaj takega prvič slišim res. Ja upam da to ne bo potrebno. Po moje je to odvisno čist od sodnika. Otrok je star 7 let in pol. Pač bom zbrala račune brez imena, pa umap da bo vredu. lp

(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Računi od oblačil
30.10.2009 21:36:27   
tinca80
Ojla. če si mogoče kaj kupovala v Baby centru, Pikapolonici ali pa kje drugje in imaš njihovo kartico popustov, jih lahko prosiš da ti natisnejo račune. Oni jih itak morajo hraniti zaradi ddv-ja ali pa kakšne kontrole,... se pravi če si v določenem obdobju porabila cca. 300 eu ti komot sprintajo tvoje kopije računov, poskusi povprašat. Pa srečno 

(odgovor članu pekica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Računi od oblačil
30.10.2009 22:03:19   
faka
Mislimuser posted image kaj se gremo tlele!!!!!................ma kje je tu pravica, da mati mora dokazovat, da je porabila toliko in toliko za otroka...............ko pa je jasno, da je otrok največje veselje, ki tudi precej stane..............zakaj se ne bi šlo obratno??..............naj očeuser posted image dokazuje, da otrok ni njegov in naj le v takem primeru ne plača preživnine, drugače bi pa avtomatsko morali nakazovat denar za otroka, ki je tudi njihov...............ma kako sem jezna!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....................mislim, ne, ne morem mislit sploh............user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinca80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Računi od oblačil
30.10.2009 22:47:30   
Neca1313
Pekica, sem našla kar nekaj računov. Če jih želiš, mi pošlji svoj naslov na zs, pa ti jih pošljem.

_____________________________

N&N

(odgovor članu faka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Računi od oblačil
31.10.2009 11:22:48   
Anonimen
Svasta, birokracija lena user posted image .

(odgovor članu pekica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Računi od oblačil
31.10.2009 16:24:22   
kajalin*
v vsaki trgovini ti lahko izdajo račun na tvoje ime,originalen račun,pač nisi davčni zavezanec tak da to ni problema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Računi od oblačil
1.11.2009 11:49:29   
pekica
Jaz tega tudi pod razno nisem vedela. Ali naj zdaj grem po vseh trgovinah kjer sem kupovala eno leto nazaj,naj mi dajo kopije. Pa to je čisto noro, še vem ne kje se kaj kupila pa kdaj.  Sej kak račun sem že spravila. Če to striktno zahtevajo na sodišču( na nekaterih tudi ne) bi me mogla po moje na to odvetnica opozoriti al kako, ko sva vlagali vlogo.user posted image user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Računi od oblačil
1.11.2009 18:35:39   
faka
Bi te pa rada opozorila, da lahko bodo ugotavljali, da so računi po celi Sloveniji, če ti bodo punce kar tako dale račune....da ne bo to medvedja usluga!!!Škoda res, da se moraš s tem ubadat, da se boriš za tisto kar vama z otrokom pripada.user posted image user posted image

(odgovor članu pekica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Računi od oblačil
2.11.2009 13:38:17   
Neca1313
Pekica, sem dobila tvoj zs posredovan na moj mail, tu na RR ga pa niuser posted image  in ti ne morem odgovorit. V glavnem, če ga lahko pošlješ še 1x. Mogoče bo tokrat uspelo.

_____________________________

N&N

(odgovor članu faka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?