|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rab(Lopar) ali Zadar(Donat)
27.1.2014 18:25:30   
t4sa
Pozdravljeni,
odločam se za dopust in sicer med Rab- Lopar ali Zadar hotel Donat, kaj bi vi vzeli oz. priporočali glede na to da smo 4 članska družina, z 4 in 3 letnima otrokoma. Hvala za vaše komentarje :), lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rab(Lopar) ali Zadar(Donat)
27.1.2014 19:59:16   
m_o_i
lopar se mi je zasrackal, ker sem imela vsepovsod mivko se dva tedna po prihodu domov

zadar-donat: ZAKON!

na obeh koncih sem bila sicer se brez otrok, ampak tudi otrok ne bi nicesar spremenil.

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rab(Lopar) ali Zadar(Donat)
27.1.2014 21:44:53   
asyka
Če imate radi mivko potem je Lopar to to (oz Rab na splošno). Če imate male otroke je isto Rab to to... V loparju je vode do max kolen preko 100 metorv stran od obale. Za otroke raj na zemlji. Starši pa si ravno plavanja ne smejo zaželeti, ker ni možno. Edini košček, ki sva ga midva našla, da je plaža z dovolj globoko vodo je na tistem delu otoka kjer prideš s trajekta.

Ampak res se morajo Raba izogniti vsi, ki mivke ne marajo v zelooo širokem lokuuser posted image meni je bilo zakon, ker jo obožujem.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rab(Lopar) ali Zadar(Donat)
28.1.2014 7:18:10   
bskrle
Zader -vma nudi dovolj igral za otroke in urejene plažeuser posted image

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rab(Lopar) ali Zadar(Donat)
28.1.2014 18:07:54   
t4sa
Mi smo že bili na Rabu, in nam je bilo všeč, res je da imaš mivko potem vsepovsod, bilo pa je lepo. Aampak bi zdaj radi spet šli nekam tako in sedaj ne vem, če je Zadar primeren oz. se lahko kosa z Rabom :)

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rab(Lopar) ali Zadar(Donat)
28.1.2014 18:23:34   
asyka
Mi smo tja hodili skoraj 10 let nazaj. Nismo pa bili direkt v Zadarju ampak enem kraju zelo blizu (Nin). Nam je bilo všečno, lepo urejeno in vse. Osebno pa sem mnenja, da kar se tiče plaže se mi zdi plaža na Rabu boljša za otroke, ker je pač otrokom mivka še vedno mivka in se z njo delajo potičke pa gradovi in rudniki, s kamenčki se to pač ne da, čeprav je pa to praktičneje z vidika, da tega pač ne prineseš domovuser posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rab(Lopar) ali Zadar(Donat)
28.1.2014 18:25:13   
m_o_i
zadar ima pred hotelom bazen(in mize, kjer kofetkas poleg), plaza je pa kamnita/prodnata in je fino za otroke-so lagune in plitva voda za njih.
plaza je trava pod borovci 20, 30 m od hotela(tisti del, kjer je recepcija, od drugega dela je plaza oddaljena 50 m)user posted image
je velika, da nisi ko sardela v konzervi, cetudi je lepo stevilo otroskih sencnikov/sotorckov tam. in lezalnikov za finejse dame

hrana raznovrstna, okusna, samopostrezna.
imas tudi otroske animacije, do mesta zadar je 3 km, ceprav so trgovine, lokali ipd. 500 m proc.

pa se nekaj: donat si rezerviraj ZDAJ, ce hoces tam dopustovat-razgrabljen je hitro. za all inclusive(ce ias to v mislih) je cena vec kot ugodna-pa nisi prikrajsan za nic.

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rab(Lopar) ali Zadar(Donat)
28.1.2014 18:30:50   
t4sa
Ja saj imam zdaj namen rezervirat, zato tudi sprašujem zdaj, ker sem v dilemi :). Še eno vprašanje m_o_i in sicer prodnata plaža je tista pri kampu mišljena ali je še kje drugje tudi?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rab(Lopar) ali Zadar(Donat)
3.2.2014 21:53:45   
mayci
Meni osebno je Rab (Lopar) zakon, ker obožujem mivko. user posted image
Kdor je pa ne, naj se pa temu kraju raje ogne.user posted image Mi smo bili zdaj dve poletji v Loparju in smo bili zelo zadovoljni, letos pa zaradi prenove hiške žal ne bomo šli in si bomo poiskali kakšno malo cenejšo varianto. V Loparju smo bili namreč v mobilni hiški. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?