|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razočarana
17.3.2008 11:00:46   
Wien_ka
Lep pozdrav,

Torej imam problem z možem.Do mene je sicer nežen,ne mara se kregati,jaz pa pizdim in pizdim in derem se,ko se mi nabere.Zato,ker mi manjka njegova pozornost in to fulll.
Nikoli se ne spomni sam,da mi reče no greva kam,v kino,npr.sprehod,itd.
Za vse ga moram spomnit.Obljubi,da bova šla potem pa nič od tega.
Moram se res fajn fajn zdret,da izpolni obljubo.
Zaradi tega sem že utrujena in vsega imam dost.Ravno včeraj zvečer sem spet znorela.No,da vam povem njegov nedeljski dan kako poteka.Spi do 13.30,popije kavo,poje kosilo,se stuširal  in že kliče prijatelje,da se dobijo.Domov je prišel ob 23h.Vprašala sem ga,če je kaj lačen,ker se mi je zdelo čudno,da ne gre nič v hladilnik pogledat,ponavadi vedno,ko pride domov išče za jest.Pol mi pa prav,da je jedel,ker ga je povabil prijatelj.Hmmm takoj sm začela pizdit,itak,ker se mi je zdelo mal čudno,da je za kosilo tolk mal pojedel.Imela sem občutek,ko da je vedel kam bo šel zvečer.
Ok ,sej še ne bi tolk popizdila,sam res mene pa nikamor ne pelje.
Življenje ob njem mi je postalo dolgočasno,vsak dan eno in isto.
Pol mi pa prav..kam naj bi te peljal,nedelja je njiker nobenga...hahaha kakšen izgovor ima bolan.Povedala sm mu,da ne zna z žensko,da ne ve kaj potrebujem oz.da me ne osrečuje.
Punce kaj mi svetujete,kako se naj do njega obnašam.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razočarana
17.3.2008 11:08:37   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: Wien_ka

Življenje ob njem mi je postalo dolgočasno,vsak dan eno in isto.
Punce kaj mi svetujete,kako se naj do njega obnašam.




In kaj še delaš z njim user posted image ? Očitno mu ni kaj dosti mar zate. Zakaj pa se lepo ne usedeta in se pogovorita in mu povej, da ga imaš poln kufer in da ne gre tako naprej?

(odgovor članu Wien_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razočarana
17.3.2008 11:11:50   
ona
Joj,jaz bi ga nekam poslala?
Tak tip ni vreden ničesar,še posebej se ni vredno zanj sekirat in noret,spremenil se bo težko!
Če nimata otrok začni razmišljat kaj je zate najbolje,pa čeprav izbereš tazadnjo možnost-odhod!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razočarana
17.3.2008 11:16:32   
Anonimen
Ja fak no.....pa sej vidva sploh nista skupej....on doma sam spi, ves ostali čas in energijo posveti drugim.
Predstavljaj si prihodnost z njim. Ti je všeč? Ti je lepo sama z otroci cele dneve? Uradno z partnerjem, neuradno sama?
Meni ne bi blo.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razočarana
17.3.2008 11:18:55   
Wien_ka
Blue sky,vse sm mu že povedala pa nič ne pomaga.
Pravi,da se naj umirim in se nej ne derem.Da naj bom pridna kot sem bila na začetku.
Samo na začetku najine veze se je tudi on drugače obnašal.
A sem res jaz krivauser posted image user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razočarana
17.3.2008 11:20:52   
Anonimen
A sem res jaz kriva


Kriva si sam tega da prenašaš enga smrkovca, k te očitno ne ljubi namest da bi šla in poiskala svojo srečo-ki jo zaslužiš.

(odgovor članu Wien_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razočarana
17.3.2008 11:21:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wien_ka

Blue sky,vse sm mu že povedala pa nič ne pomaga.
Pravi,da se naj umirim in se nej ne derem.Da naj bom pridna kot sem bila na začetku.
Samo na začetku najine veze se je tudi on drugače obnašal.
A sem res jaz krivauser posted image user posted image


Pa kaj misli da govori z otrokom?
Pridna si bila? kaj to pomeni?

Dej se začni cenit pa ga pošlji nekam....

(odgovor članu Wien_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razočarana
17.3.2008 11:29:50   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: Wien_ka

Blue sky,vse sm mu že povedala pa nič ne pomaga.
Pravi,da se naj umirim in se nej ne derem.Da naj bom pridna kot sem bila na začetku.
Samo na začetku najine veze se je tudi on drugače obnašal.
A sem res jaz krivauser posted image user posted image


Ne krivi sebe, če je on tak cepec in te ne zna spoštovati. Punca, imej se rada in premisli, kaj je najbolje zate. Če je že zdaj takšen do tebe, kako bi se šele obnašal, ko bi imela otroka user posted image .

(odgovor članu Wien_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razočarana
17.3.2008 12:00:35   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Wien_ka


Da naj bom pridna kot sem bila na začetku.



Mislim da bi ga na takšen stavek jazuser posted image .
Ti pa se sama odloči ali boš "pridna" al ne.



(odgovor članu Wien_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razočarana
17.3.2008 12:21:26   
kristinaj
povej mu kar ti gre, če nimata otrok, še toliko lažje in nasvidenje v drugem življenju.......postavi ga pred dejstvo in boš videla reakcijo......

pa še ti pejdi ven, ne mu kuhat, prat, likat.... si pač pohajala in nisi imela časa in tudi, kje piše, da je to tvoje delo.... tudi on ima dolžnosti in pravice v zak življenju.....?? jih je pozabil... v dobrem in slabem in bla bla bla pravljice....


(odgovor članu Wien_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razočarana
17.3.2008 12:47:39   
aluš
povej mu kar ti gre, če nimata otrok, še toliko lažje in nasvidenje v drugem življenju.......postavi ga pred dejstvo in boš videla reakcijo......

pa še ti pejdi ven, ne mu kuhat, prat, likat.... si pač pohajala in nisi imela časa in tudi, kje piše, da je to tvoje delo.... tudi on ima dolžnosti in pravice v zak življenju.....?? jih je pozabil... v dobrem in slabem in bla bla bla pravljice....


Se strinjam. In ti svetujem isto. Ker če še ni otrok, samo bejž. Ko bodo otroci, bo samo še slabše.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?