|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razočarane gospodinje
27.10.2006 14:53:45   
Strawberrie Cherrie
http://web.tickle.com/tests/desperatehousewives/?c=42542&test=desperatehousewivesogt

Jst sm like Gabriel -
Naughty girl! You don't have to be an adulterer with your teenage (and hot!) gardener to have a lot in common with sexy Gabriel. Like your desperate housewife counterpart, you're passionate about life and love (not to mention, the finer things in life), and you're not afraid to be a little selfish and let your heart and emotions lead the way.

But you're not just sex appeal and sass. You've got a smart and savvy head on your shoulders, and you know how to use it. Not to mention, you love spending time with your friends and lending a good ear, even if it means missing a shopping spree or romantic rendezvous. And nothing's more attractive than that.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razočarane gospodinje
27.10.2006 15:02:38   
soncek&luna
jaz tudi user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razočarane gospodinje
27.10.2006 15:32:20   
žužu
Lynetteuser posted image
pa še res jeuser posted image
sam da so moji mulci bolj mirni.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razočarane gospodinje
27.10.2006 17:38:05   
Una
O, groza...
Tisto, o čemer sem vedno samo potiho razmišljala, se je zdaj izkazalo, da je točno tako in nič drugačeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst sm BREEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Some might call you uptight, but you'd rather be known as perfect. If you're going to do something, you might as well do it right, right? And what's so wrong with ironing the sheets and packing hand-picked-from-your-garden raspberry tarts in the kids' lunchboxes?

OK, so maybe Bree is a little (or a lot!) more high-strung than you. And while she might not know how to let go, you know how to treat yourself right and when to say when. So don't bat an eyelash the next time you take an extra long bubble bath and order pizza for dinner. Everyone — especially yourself — will thank you for it.



_____________________________

LP, Una

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razočarane gospodinje
27.10.2006 18:21:57   
Rosada
Ja sam Bri

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razočarane gospodinje
27.10.2006 19:40:41   
Anonimen
Ojej, Bree sem user posted image

(odgovor članu Rosada)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razočarane gospodinje
27.10.2006 19:46:45   
Kalina
Gabriel, sam skoda k ne zgledam tko k onauser posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razočarane gospodinje
28.10.2006 12:43:45   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Kalina

Gabriel, sam skoda k ne zgledam tko k onauser posted image


Ona je pa res huda k pajk user posted image user posted image  user posted image user posted image  

Drugače me pa zanima (če se keri da), kaj je blo v pondelk? Hvala user posted image

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razočarane gospodinje
29.10.2006 11:22:52   
žužu
ne morm verjet, da znaš tut anglešk. mater si sodobna musličanka, ejjjjj!

IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

Ja sam Bri

(odgovor članu Rosada)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razočarane gospodinje
31.10.2006 19:15:39   
mala maja
hm jest sem pa ........Lynette

sej sem glih tolk nora pa cele dneve sem v službi otrc pa možu prepuščeni.user posted image  čas je da obe narediva nekaj noreeeeeeggggggaaaaaaauser posted image

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?