|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Reševanje papirjev za novorojenčka
13.2.2008 12:54:35   
pupika27
Mene pa zanima ena stvar in oprostite če bom malce zakomplicirala.ob rojstvu hčere sva bila s partnerjem v sporu in zato sem dala punčki svoj priimek!a sedaj po pogovoru in nekakšni rešitvi sva se s partnerjem sporazumela in si želi da otrok dobi njegov priimek.zdaj pa da vam povem problem domov sem dobila njen rojstni list z svojim priimkom in me zanima kaj moram narediti da bo pupa imela njegov priimek in da bo lahko šel reševat papirje za očetovstvo?upam da me razumete in da mi boste pomagali z nasveti!!!!!!Hvala 
 
 
Op moderatorja
Pišemo z malimi črkami, pazimo, če je vklopljen CAPS LOCK

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 13.2.2008 17:44:50 >
Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 12:55:52   
urskas
kaj pa pol, ko se bosta spet skregala?

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 12:57:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urskas

kaj pa pol, ko se bosta spet skregala?


se sprašujem isto.

(odgovor članu urskas)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 13:00:52   
Naja31
Oba na matični urad in tam urediti zadevo.

Samo a si res to želiš?
A naslednjič ko se spet skregata, boš spet otroku spreminjala priimek?
Zelo neodgovorno in neodraslo od tebe, da se preko novorojenčka "maščuješ" partnerju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 13:14:21   
pupika27
Oprosti a nisem se mu jaz maščevala nič preko otroka  a takrat ko sem jaz bila še noseča je sam izrazil željo dase otrok ne piše po njem.se ne maščujem temveč zdaj le popuščam ker ne bi rada vrgla proč 11 let trajajoče zveze.
 
Op moderatorja
Pišemo z malimi črkami, pazimo, če je vklopljen CAPS LOCK.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 13.2.2008 17:47:53 >

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 13:25:26   
anita4
Mene pa neki zelo moti na tem forumu.
Zakaj se stvari  prej ne vprašajo ne pa tako kot pri vprašanju "pupika 27", takoj napadejo in zlo grdo odgovorijo.
To se je že meni zgodilo da sem kaj vprašala potem pa dobila nazaj ful zabrušeno "češ  a si res tako b....."
Čeprav  tole ni za to temo ampak me je res razkurilo , dajte punce pomagat odgovorit na lep način ,ne pa na vsako temo odgovarjat in bit ful pameten s tem pa nekoga na tla potisniti in še potem pohoditi.
Še enkrat se opravičujem ampak me je res r.......
Lep pozdrav
Anita

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 13:33:19   
Naja31
Oprosti no, ampak si premalo napisala v prvem postu, da bi mi lahko vedeli kakšno je ozadje tvoje zgodbe. Pa drugič malo več razloži, saj  me pa res ne moremo vedeti kaj je res.
Jaz sem pač dobila takšen vtis, ki je očitno bil napačen.
Kot sem že napisala, to urejata na matičnem uradu. ali pa pokliči na tvoj CSD, tam bodo še najbolj vedeli kako gre.


Pa ne piši z velikim črkami.

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 13:34:30   
Naja31
A otroka je priznal? Pa se otrok piše po tebi?
Ali ga sploh ni priznal?

Ker potem ga mora najprej priznati, potem pa skupaj urejata spremembo priimka.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 14:07:24   
smigli
Vtsisi so lahko taki in onaki, sploh iz tako skopih podatkov. Tudi mene moti ta "napadalnost". Iz napisanega si ne bi upala soditi o ozadju situacije, zato je tudi ne bom komentirala in pametovala.

lp

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 15:27:16   
Natty5284
Mene pa neki zelo moti na tem forumu.
Zakaj se stvari prej ne vprašajo ne pa tako kot pri vprašanju "pupika 27", takoj napadejo in zlo grdo odgovorijo.
To se je že meni zgodilo da sem kaj vprašala potem pa dobila nazaj ful zabrušeno "češ a si res tako b....."
Čeprav tole ni za to temo ampak me je res razkurilo , dajte punce pomagat odgovorit na lep način ,ne pa na vsako temo odgovarjat in bit ful pameten s tem pa nekoga na tla potisniti in še potem pohoditi.
Še enkrat se opravičujem ampak me je res r.......
Lep pozdrav
Anita
IZVIRNO SPOROČILO: anita4

se podpišemuser posted image

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 16:04:04   
Naja31
MAdona, ste občutljive. ČE vam kakšen odgovor ni všeč, ga pa preskoči.

Ampak tudi ve ji niste odgovorile na njeno vprašanje, a ne?

(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 16:25:12   
jajula
a ni nekje na forumu pisalo, da če je otrok prijavljen na naslov od očeta, od matere naslov je pa drugačen, znajo bit problemi pri uveljavljanju bolniške zaradi otroka?

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 17:51:42   
Primoza
No poskusimo se ne izgubljati na temi.user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: REŠEVANJE PAPIRJEV ZA NOVOROJENČKA
13.2.2008 17:59:23   
melani99
največ boš izvedela na CSD-ju, kjer tudi on podpiše očetovstvo: tam vama bodo tudi najbolj znali povedati, kako naprej urejati zadevo, mislim pa. da za spremembo priimka treba it na matični urad

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?