|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Redni ciklusi
26.11.2006 12:49:52   
GoYa
Prvo M sem kljub polnemu dojenju dobila 7t po porodu. Trajala je 5 dni, tako kot ponavadi. Potem sem drugo dobila že po 20-ih dneh in je trajala samo 3 dni. Sedaj je ni že skoraj 40 dni. Ves čas imam občutek, kot da bo pravkrat prišla, pa je ni od nikoder. Glede na to, da še vedno polno dojm, pripisujem nerednost temu in smatram, da je to ok.

Kdaj so se vam M uredile in postale redne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Redni ciklusi
26.11.2006 13:52:54   
PBJ
Točno 6 mesecev po porodu sem dobila M. Od takrat naprej so redne nekako med 24-30 dni- kot pred nosečnostjo. Še vedno dojim (mali je star 16m), M pa niso več tako močne kot nekoč...

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Redni ciklusi
26.11.2006 14:00:14   
Katrin
Jaz sem prvo menstruacijo dobila 11 mesecv po porodu, od takrat so redne.

Mislim, da je tudi pri tebi vse ok, saj še vedno dojiš in se redni ciklus še ni vzpostavil.

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Redni ciklusi
26.11.2006 14:15:02   
lukec
Jaz sem prvo, tako kot ti, dobila sedmi teden po porodu in od takrat je ostala redna kljub dojenjuuser posted image . To kar se dogaja tebi pa je veliko bolj pogosto in običajno, kot to kar se je dogajalo meni. Tako da, vse O.K. in normalno.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Redni ciklusi
26.11.2006 20:48:40   
ČebelicaMaja
Jaz sem prvo dobila 7 t po porodu, naslednjo pa čez 4 mesece, ko sva se nehali dojit... zdaj sta zaenkrat obe prišli redno... po  moje je res zaradi dojenja, vsaj pri meni je bilo isto...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Redni ciklusi
27.11.2006 19:19:57   
dory
pred porodom sem svoje telo dobro poznala in tocno sem vedla kdaj bom dobila M,..je bla natancna skoraj do ure...po porodu se mi zdi,da to ni vec moje telo...M so neredne...kdaj so ali jih sploh ni....je pa res,da mi je G po porodu ugotovila tezave s scitnico,tako,da bomo verjetno zaceli tudi z doloceno terapijo...sem pa 2,5leta po poroduuser posted image

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?