|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Res dobra maskara
22.4.2009 15:08:03   
saraja
Zdravo,

svetujte mi prosim kakšno mascaro si naj nabavim. Ma vedno ko grem v DM-ja se nas....prodalka mi svetuje same neke, ki nimajo nobenega efekta!

Hvala

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Res dobra maskara
22.4.2009 15:12:15   
ursa30
jaz zdaj en mesec uporabljam maskaro max factor masterpiece, mislim, da se ji reče tako, ima gumijasto krtačko. in sem ful zadovoljna z njo.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Res dobra maskara
22.4.2009 15:12:31   
Felicita
jest sem zdej že kr neki časa uporabljala uno dvojno (loreal se mi zdi?) - pač tisto, ki je trenutno 'carbon black' in mi je vedno ful odgovarjala... trenutno sem pa na xtra volume collagen (se mi zdi da se ji tko reče) pa mi je tud všečna, sam mal štorasto krtačko ma...
je pa tut odvisno od trepalnic - jest mam dokaj dolge, samo redke in tanke, tko da rabim velik volumna... npr gejša pri meni ni nikoli dobr zgledala, ker sm bla ko porcelanasta lutka user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Res dobra maskara
22.4.2009 16:13:38   
tweety83

LOREAL rdeče,cela maskara je ful dobra


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Res dobra maskara
22.4.2009 16:36:25   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: saraja

ki nimajo nobenega efekta!




kaj sploh rabiš? za podaljševanje ali volumen.. ker meni je najbolj zakon Lancome-ova. pa sem probala tisto za volumen in mi ni bla všeč, dokler tista za podaljševanje je pa fenomalna. zraven ti še trepalnice naviha. imenuje se L'extreme.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Res dobra maskara
22.4.2009 20:12:50   
Jelcy
Jaz sem probala vse zivo, poceni, drago, full drago....pa vse je isti k....Edina ki mi res naredi dober efekt in jo uporabljam ze vec kot 7 let je MAX FACTOR 2000 CALORIES (crna).

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Res dobra maskara
22.4.2009 20:35:25   
donat
user posted image

uporabljam Loreal, volumen in sem zadovoljnauser posted image


lp

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Res dobra maskara
22.4.2009 20:36:32   
jakaracman
Lancomeuser posted image

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Res dobra maskara
23.4.2009 7:07:51   
pupika
Jaz imam Revlonovo, ker mi vse ostale lepijo trepalnice skupaj.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Res dobra maskara
23.4.2009 9:33:34   
kajajaka
Loreal, ampak veš, posebnega učinka ni- sem poskusila že vse poskusla... Najbrž si enaka reva kot jaz- nimaš niti dolgih, niti gostih, niti navzgor ukrivlkjenih trepalnic... Sprijazni se. Posebnega efekta ne bo imela nobena. Saj malo pomaga, ampak čudežev ne dela... user posted image

Imam pa srečo, da ima naša mala trepalnice po očitu in ima že sedaj ceč kot 1 cm dolge, goste, ukrivljene! user posted image  Ona bi lahko delala reklamo za take reve, ki smo brez, da potem verjamemo in kupimo... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Res dobra maskara
23.4.2009 13:51:32   
Felicity
Meni je zelo dobra Lancome L'Extreme ali pa cenejša Max Factor False Lashes.  

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Res dobra maskara
23.4.2009 20:07:42   
jasnika
jaz pa sem si kupila ta novo od dm-ja s-he in je superrrrrr, fajn mi povdari trpalnice, ni grudic in nič, pa še nekje 3 evre staneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Res dobra maskara
24.4.2009 20:06:08   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Meni je zelo dobra Lancome L'Extreme ali pa cenejša Max Factor False Lashes.  


To imam tudi jst in je zakon.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Res dobra maskara
24.4.2009 22:59:37   
DanijelaNeli
Meni je zakon maskara od Calvin Klaina,črna.Pa ni veliko dražja od Lorealovih in podobnih.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Res dobra maskara
26.4.2009 19:17:31   
hrchy
jaz sem fuuul zadovoljna z diorjevo, srebrno (ne da se mi it pogledat, kako se imenuje). Me je enkrat njihova hostesa napadla v drogeriji in sem jo kupila pa se ze pri blagajni po glavi tolkla, kako na izi me je prepricala v tak nakup (je bila mal drazja se mi zdi)... no, zdej je pa ne zamenjam user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Res dobra maskara
26.4.2009 19:22:20   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

jaz sem fuuul zadovoljna z diorjevo, srebrno (ne da se mi it pogledat, kako se imenuje). Me je enkrat njihova hostesa napadla v drogeriji in sem jo kupila pa se ze pri blagajni po glavi tolkla, kako na izi me je prepricala v tak nakup (je bila mal drazja se mi zdi)... no, zdej je pa ne zamenjam user posted image


Tud jaz imam to in sem FUUUUUL zadovoljna. Sem dolgo iskala eno dobro maskaro, sploh zato, ker imam ful občutljive očke, poleg tega pa še nosim leče.

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Res dobra maskara
26.4.2009 19:31:19   
taši84
js mam že skos od jade maybeline ki je v modri embalaži in ima ukrivljeno krtačko. očitno podaljša trepalnice.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Res dobra maskara
26.4.2009 22:57:11   
hrchy
IZVIRNO SPOROČILO: neela

IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

jaz sem fuuul zadovoljna z diorjevo, srebrno (ne da se mi it pogledat, kako se imenuje). Me je enkrat njihova hostesa napadla v drogeriji in sem jo kupila pa se ze pri blagajni po glavi tolkla, kako na izi me je prepricala v tak nakup (je bila mal drazja se mi zdi)... no, zdej je pa ne zamenjam user posted image


Tud jaz imam to in sem FUUUUUL zadovoljna. Sem dolgo iskala eno dobro maskaro, sploh zato, ker imam ful občutljive očke, poleg tega pa še nosim leče.



ja, enako user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Res dobra maskara
27.4.2009 17:56:42   
pikica36
prisegam na max factor

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Res dobra maskara
27.4.2009 18:10:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

IZVIRNO SPOROČILO: neela

IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

jaz sem fuuul zadovoljna z diorjevo, srebrno (ne da se mi it pogledat, kako se imenuje). Me je enkrat njihova hostesa napadla v drogeriji in sem jo kupila pa se ze pri blagajni po glavi tolkla, kako na izi me je prepricala v tak nakup (je bila mal drazja se mi zdi)... no, zdej je pa ne zamenjam user posted image


Tud jaz imam to in sem FUUUUUL zadovoljna. Sem dolgo iskala eno dobro maskaro, sploh zato, ker imam ful občutljive očke, poleg tega pa še nosim leče.



ja, enako user posted image



Tudí jaz imam lece in se zadnje case sploh vec nocem mazati,ker mi vedno delci v oci letijo.user posted image Mi lahko prosim ena tocno napise kaksna maskara je to?

Vcasih,se preden so te dvojne ven prisle,sem si sama trepalnice najprej z pudrom v prahu "namazala",potem maskara kar nekajkrat cez in je bil ucinek  vaaav.
Si pa vedno mazem po tem poztopku-kozo ob ocesu si s palcem malo na ven povlecem in ob vsakem potegu trepnem z vekami.Imam kratke in tanke trepalnice,z tem nacinom,dolge in gosteuser posted image .

(odgovor članu hrchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Res dobra maskara
27.4.2009 19:07:46   
Spiria
Tudi jaz prisegam na Max Factor in sicer že dolgo kupujem samo Masterpiece maskaro,
user posted image
so mi zakon tele gumijaste krtačke in se pomoje z navadno, debelo, sploh ne bi znala več namazat.
Imam pa tud jaz bolj šwoh trepalnice, predvsem mi je do volumna, do podaljšanja niti ne...

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Res dobra maskara
27.4.2009 19:27:34   
hrchy
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Tudí jaz imam lece in se zadnje case sploh vec nocem mazati,ker mi vedno delci v oci letijo.user posted image Mi lahko prosim ena tocno napise kaksna maskara je to?

Vcasih,se preden so te dvojne ven prisle,sem si sama trepalnice najprej z pudrom v prahu "namazala",potem maskara kar nekajkrat cez in je bil ucinek  vaaav.
Si pa vedno mazem po tem poztopku-kozo ob ocesu si s palcem malo na ven povlecem in ob vsakem potegu trepnem z vekami.Imam kratke in tanke trepalnice,z tem nacinom,dolge in gosteuser posted image .


evo, sem sla pogledat, DiorShow Iconic

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Res dobra maskara
27.4.2009 23:04:00   
Anonimen
hrchi,najlepsa hvalauser posted image ,bom sprobala.

(odgovor članu hrchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Res dobra maskara
25.5.2009 22:49:34   
anchy_
Evo še moj predlog (naj dodam, da pri meni dan brez maskare ne obstaja in da se lahko marsičemu odpovem, le maskari ne) - preizkusila sem jih že ... ne štejem več in uglavnem do sedaj najboljši dve: Lancome - Hypnose in ta nova Maybelline - The Colossal Volume Express. Cena: prva 30 eur, druga 8-9 eur.

Efekt skoraj da isti, s tem da sem tudi sama uporabnica kontaktnih leč in imam občutljive oči in imam maskaro gor od jutra ko odprem oči do zvečer (včasih pozabim in grem spat in si dam šele naslednji dan dol) in oči me ne pečejo nič- sicer je pa odvisno od vsake posameznice.



< Sporočilo je popravil anchy_ -- 25.5.2009 22:52:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Res dobra maskara
26.5.2009 7:47:13   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: Jelcy

Jaz sem probala vse zivo, poceni, drago, full drago....pa vse je isti k....Edina ki mi res naredi dober efekt in jo uporabljam ze vec kot 7 let je MAX FACTOR 2000 CALORIES (crna).


tudi jaz, na koncu vedno spet MF2000 cal.user posted image

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?