|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Reunion al kaj je to
13.3.2009 8:58:47   
Anonimen
Kaj mislite o teh "ponovnih srečanjih" bivših sošolcev?

Jutri se obeta ponovno srečanje, tokrat prvič khm sošolcev iz osnovne šole (kva??) in res se mi ne da poslušat vseh življenjskih zgodb no user posted image  Če bom šla bom tamalga vzela s seboj, da bo o njem debata ne o men user posted image

Zadnjič je blo nekej kot obletnica mature in sem tja prišla s sinom, tam pa vsi kot bi bili še zmerej pokovci. Isti. Iste fore, iste face, isto vse. Debata o tem kje so ga pil itd. Booooooring. In se mi zdi, da so me gledal kot marsovko k sem "že" mama (pa proti 30 gremo). V glavnem spila sem tist deci in se po 20 minutah poslovila user posted image


Kakšno je pa vaše mnenje o teh reunionih? A sploh greste al se raje opravičite pa je mir?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:00:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Kaj mislite o teh "ponovnih srečanjih" bivših sošolcev?

Jutri se obeta ponovno srečanje, tokrat prvič khm sošolcev iz osnovne šole (kva??) in res se mi ne da poslušat vseh življenjskih zgodb no user posted image  Če bom šla bom tamalga vzela s seboj, da bo o njem debata ne o men user posted image

Zadnjič je blo nekej kot obletnica mature in sem tja prišla s sinom, tam pa vsi kot bi bili še zmerej pokovci. Isti. Iste fore, iste face, isto vse. Debata o tem kje so ga pil itd. Booooooring. In se mi zdi, da so me gledal kot marsovko k sem "že" mama (pa proti 30 gremo). V glavnem spila sem tist deci in se po 20 minutah poslovila user posted image


Kakšno je pa vaše mnenje o teh reunionih? A sploh greste al se raje opravičite pa je mir?




Seveda grem, vendar mi na kraj pameti ne pade, da bi šla z otrokom. Pa itak imamo to zvečer, a vi pa kar čez dan al kako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:02:14   
Anonimen
Ma ne zvečer je. Sam pozdravt grem ponavad pa gas.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:02:40   
hrchy
Mi jih nimamo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:03:50   
Lenny
Redno se vsakih pet let srečujemo tako s sošolci iz OŠ kot s sošolci iz SŠ. Prav luštno se je videti vsake toliko časa. Pa ni debata o tem, kdo ima večjo hišo, novejši avto pa jahto, ...... 
Dobimo se na večerji, brez otrok in partnerjev, pogovor gre v vse smeri in do sedaj smo se vedno lepo imeli.


_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:04:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ma ne zvečer je. Sam pozdravt grem ponavad pa gas.


pri nas je to mišljeno kot žurka, ki se zavleče do jutra, zato še nihče ni prišel tja z otrokom. Jih vlačijo po albumih ja, ampak saj jih ne rabiš gledat, če ti ni. Meni ni in jih ne gledam, raje grem k fantom pit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:06:46   
ribica.
zakaj pa ne bi mal obujali spominov, men bi blo čist cool, sam pr nas noben nič ne organitira. Sicer se ne bi glih menla kje sem ga pila, ker se pač ne dogaja, ampak bi pa tam kaj spila in se fajn imela. Če bi mi blo brez veze, pol se ne bi prikazala. Sam štemplat se pa res ni treba hodit, ker je pouka konec.

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:09:00   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

Če bi mi blo brez veze, pol se ne bi prikazala. Sam štemplat se pa res ni treba hodit, ker je pouka konec.


S tem se pa globoko strinjam.

meni so pa taka srečanja tako fajn. Je bilo ene tri leta nazaj, ko sva si na srečaju s sošolcem pvoedala, da sva bila drug v drugega zaljubljena v 4. razredu, pa nihče si ni upal tega povedat. Mater, pa je šla priložnost user posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:10:12   
urška
jaz te zadeve organiziram vsakih pet let za celotno generacijo OŠ. pa načeloma so ljudje kar za in nikoli noben ne pripelje otrok s sabo. če ti ni za it, potem ne hodi. ne pa da otroka s sabo pelješ. 

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:14:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

jaz te zadeve organiziram vsakih pet let za celotno generacijo OŠ. pa načeloma so ljudje kar za in nikoli noben ne pripelje otrok s sabo. če ti ni za it, potem ne hodi. ne pa da otroka s sabo pelješ


Zakaj pa ne? Pokazat se prideva pa greva ane kaj pa je to kej tazga?

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:14:44   
nynna
Pomoje te niso gledal k marsovko zato k si že mama, ampak zato ker si na tako stvar otroka s sabo prpelala. Mene tud zanima če nimate to zvečer. Obletnice so z namenom da se vidiš z ljudmi ki jih že nekaj časa nisi, mal apdejtaš dogajanje in se predvsem zabavaš. Če se ti ne, ostani doma, najbrž te nobeden ne sili da pejd.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:16:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nynna

Pomoje te niso gledal k marsovko zato k si že mama, ampak zato ker si na tako stvar otroka s sabo prpelala. Mene tud zanima če nimate to zvečer. Obletnice so z namenom da se vidiš z ljudmi ki jih že nekaj časa nisi, mal apdejtaš dogajanje in se predvsem zabavaš. Če se ti ne, ostani doma, najbrž te nobeden ne sili da pejd.


Ja res je cel žur apdejtanje dogajanja ahahaha

(odgovor članu nynna)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:21:57   
bamoocham
Mismo imeli oktobra srečanje, po 1o letih!
Nekaj sošolcev in sošolk iz OŠ ni prišlo, bilo je pa res fajn. Pa noben ni otrok zraven pripeljal.
Smo obujali spomine, se smejali, tak da je blouser posted image
Sama sem bila do pol 2 zjutraj, pa so bili kr malo jezni, ker sem tako hitro šla-ostali so bili še fuul dolgo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:28:08   
Teni_
Jaz pa grem rada na take obletnice. Je fajn obujat pomine na tiste nore čase, ko nas nič ni obremenjevalo - čeprav se nam je takrat zdelo obratno. Je pa res, da smo se super razumeli.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:42:37   
mojamura
meni so obletnice tudi zakon....oš ne moremo meti ker smo samo štirje ostali ( 2 sta se žal smrtno ponesrečila), gimnazija pa rulz....itaq!! lahko bi počasi neko obletnico meli si mislim

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:51:43   
Lunca1
Jaz ponavadi grem, samo otrok pa res ne bi s sabo vlačila ( za to so fotke)

Če ti ni, pa ne hodi.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:52:15   
ZmajTolovaj
Meni je to fajn, če mi pa ne bi bilo, pa pač ne bi šla. Če ti ni, ostani doma.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:52:23   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

meni so obletnice tudi zakon....oš ne moremo meti ker smo samo štirje ostali ( 2 sta se žal smrtno ponesrečila), gimnazija pa rulz....itaq!! lahko bi počasi neko obletnico meli si mislim


Enako. Pa jaz nas smatram za vse enake, nikogar ne podcenjujem in sama sebe postavljam v višji položaj in to celo tako sforsirano, da bi otroka zraven vlačila. Sicer bi se pa jaz taki ženski od srca nasmejala. Ahauser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:54:39   
emaa
Mi smo jo tud že imeli, OŠ in SŠ in je bilo fino. Smo se pogovarjali o vsem, kaj se je vmes dogajalo, obujali spomine. Fino. Se bom mogoče odločila pa bom jaz naslednjo SŠ organizirala. Tiste, ki ste to že počele, kako dobit naslove, itd. V glavnem kako se tega lotit.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:55:46   
ZmajTolovaj
Po moje najboljše Facebook? Jaz bi tam, no. Ker naslovov res nimam, številk tudi ne vseh, ja jaz bi šla prek Facebooka.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 9:59:02   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Zakaj pa ne? Pokazat se prideva pa greva ane kaj pa je to kej tazga?


jah ne vem. jaz na ene zadeve pač ne jemljem otroka s sabo. pa vidim, da nisem edina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 10:00:58   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: emaa
Tiste, ki ste to že počele, kako dobit naslove, itd. V glavnem kako se tega lotit.



na šoli ti skopirajo dnevnik, ampak noter so samo naslovi, kjer so takrat živeli. potem pa malo telefon v roke pa domov pokličeš če za kakega ne veš. je pa res, da je zdej tudi facebook in tam najdeš kar večino ljudi. malček večji problem so edino sošolke, ki spremenijo priimke ko se poročijo.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 10:02:19   
emaa
a FB, pa misliš, da se spomnim vseh imen, priimkov. Po moje na šolo, da mi dajo seznam kateri smo bili v razredu, če take podatke sploh dajejo. 

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 10:06:03   
higuys
ne hodim na obletnice srednje šole, če bi že šla, za gotovo ne bi mulca s sabo vlekla.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 10:20:26   
jakaracman
Rad grem in se imam dobro.Nikoli pa ne bi vlekla svojega otroka tja, saj se dobimo zvečer(kar seveda ni edini razlog).Če ti je to odveč pač ne greš.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?