|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ringarajini darilni paketi za novorojenčka - ...
14.2.2011 13:45:58   
Taychi_
Ste v velikem pričakovanju. Torbica za v porodnišnico je pripravljena, kotiček za novega družinskega člana z vsemi pripomočki tudi?
Ker vam tudi Ringaraja želi pomagati pri pripravah, smo vam skupaj s sponzorji pripravili Ringarajine darilne pakete, v katere se skriva veliko uporabnih stvari kot je odejica, kapljice za pomiritev krčev, negovalna krema, krema za ritko, bon za izdelavo sestavljanke iz fotografije, ter bon za poslikavo majice z želeno fotografijo.
Več o tem kaj se skriva v paketih in kako postati prejemnik Ringarjinega darilnega pekte za novorojenčka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ringarajini darilni paketi za novorojenčk...
15.2.2011 13:32:02   
aleksa83
Pozdravljeni,

sem ena izmed nagrajenk in sem zelo zadovoljna, saj so mi vsi izdelki prišli prav, še posebej kapljice in kremice.

Sem zelo zadovoljna, kapljice so naši Samanti zelo pomagale in sem nabavila že noveuser posted image .

Slikico majičke za našo pupo pa bom dodala, izbrala sem motiv in dodala njeno ime in je svetovna,...

Res se splača. Pa na forumih dobiš vse informacije ter navežeš nova poznanstva,...

super je :)

Hvala vsem Ringarajevcem, ki se trudite in nas razveseljujete ter nam rišete nasmeh na obraz ter za vse podatke in vaš trud.user posted image

[img]http://www.shrani.si/t/2b/zF/42bzMZhc/img0200.jpg


[url=http://www.shrani.si/?1d/Op/3WedGBdl/img0204.jpg]user posted image




Hvala
Aleksandra s Samanto




_____________________________

Ljubezen se rodi iz veselja, s katerim gledata drug drugega, hrani se s potrebo, da spet vidita drug drugega, in se zaokrožita, ko se ne moreta več ločiti! (Jose Marti)

Aleksa

(odgovor članu Taychi_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ringarajini darilni paketi za novorojenčk...
21.2.2011 16:20:58   
ironlady
Pozdravljeni!
Tudi midva z Aljažem sva danes prejela vaš paket. Vsebuje super izdelke, kaj nam bo pa najbolj prav prišlo, se bo pa še pokazalo. Zagotovo pa lahko rečem, da sem sama najbolj vesela bona za puzzle, ki bo mojemu fantku (ali pa meniuser posted image ) nekoč lahko čudovit spomin. Puzzle in majička sta super ideji! Pa tudi rjava Cosmerba kremca nama bo prav prišla...
Skratka lepa hvala za lepo presenečenje na tako turoben dan!
Pa le tako naprej!user posted image

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ringarajini darilni paketi za novorojenčk...
22.2.2011 10:53:47   
Taychi_
Pozdravljeni Aleksandra in Samanta!
Res je lepo prebrat, da vam kapljice pomagajo pri krčkih! Tudi majčka, ki ste jo izdelali za Samanto je čudovita!
Aleksandra tudi tebi hvala, za vse pohvale! Upam, da boste na Ringaraji našli veliko vsebin tudi skozi odraščanje vaše sončice!
Želim vam veliko veselih skupnih trenutkov, ter zabavnih uric z Ringarajo še naprej!
Lep pozdravček,
iz ekipe Ringaraje!

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ringarajini darilni paketi za novorojenčk...
22.2.2011 11:01:27   
Taychi_
Ironlandy verjamem, da jih boste koristno porabili! Veseli smo vsakega presenečenja, ki nam ga uspe pripraviti za vas Ringarajevce!
Upam, da nam še velikokrat uspe popestriti turobne dni!
Pa veliko crkljanja z Aljažem!



(odgovor članu ironlady)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?