|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Risanka Mia and me
18.4.2013 10:57:16   
zvezdica05
Naša bejba je čisto nora na to risanko, zato me zanima, kje bi se dalo kupiti kaj s temi motivi. Karkoli.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Risanka Mia and me
18.4.2013 19:13:37   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica05

Naša bejba je čisto nora na to risanko, zato me zanima, kje bi se dalo kupiti kaj s temi motivi. Karkoli.




Za novo leto sem iskala kot zmešana. Našla pa prav ničesar nikjer. Sem na koncu obupala in kupila v Mercatorju tisto punčko s krili (okoli 7 EUR) pride in rekla, da je to Mia. 3-letnico mi je uspelo pretentati, še kar jo ima za Mio, tavečja pa ni padla na foro.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Risanka Mia and me
18.4.2013 19:51:04   
saska27
Lahko sami ustvarita unikatno majčko - na netu najdeta lepo sliko, jo natisneta in nalikata na majico. user posted image

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Risanka Mia and me
18.4.2013 20:20:37   
Čebel@
dobijo se majcke,sestavljanke,pobarvanke,.. user posted image

(odgovor članu saska27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Risanka Mia and me
18.4.2013 21:15:53   
potonika*
Nekaj artiklov je že na voljo, nekaj jih bo na trgu julija 2013, od Mattela pa šele 2014

https://www.spielzeug-schuette.de/spielzeug/lieblings-stars-mia-and-me-pl%C3%BCschfiguren-1qv/
https://www.spielzeug-schuette.de/spielzeug/lieblings-stars-mia-and-me-spiele-1qt/
https://www.spielzeug-schuette.de/spielzeug/lieblings-stars-mia-and-me-puzzles-1qr/
https://www.spielzeug-schuette.de/spielzeug/lieblings-stars-mia-and-me-rollenspiel-1qs/
https://www.spielzeug-schuette.de/spielzeug/lieblings-stars-mia-and-me-kreativ-1qq/
https://www.spielzeug-schuette.de/spielzeug/lieblings-stars-mia-and-me-puppen-1qw/



_____________________________

Ni vsakdo umetnik, kdor dela s čopičem, ne vsakdo vrtnar, kdor se ukvarja z rožami.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Risanka Mia and me
19.4.2013 13:01:11   
J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

dobijo se majcke,sestavljanke,pobarvanke,.. user posted image

lahko napišeš kje?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Risanka Mia and me
19.4.2013 13:16:31   
enea
jaz sem jo včeraj naročila TU, piše da jo dobimo v roku od 3-7 dni, bomo videli

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Risanka Mia and me
19.4.2013 21:04:45   
ZmajTolovaj
A pol nista sam moji dve obsedeni, OK
user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Risanka Mia and me
19.4.2013 22:08:56   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


Za novo leto sem iskala kot zmešana. Našla pa prav ničesar nikjer.


Enako. Na koncu sem kupila Wingsico. Je bilo ok.user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Risanka Mia and me
19.4.2013 22:23:06   
enea
naša je tudi nora na to risanko, ji je moj jo potegnil dol s partisa,... jao meni, jo že jst znam na pamet,.. usb ključ bo en dan pregorel,..user posted image
moja si je tudi za božička želela nekaj od Mie, ja problem je res,... potem sva šla z mojim v babycenter in sva tam dobila samoroga, takega roza,... podobna Liriji od Mie,.. da vam ne povem, iz rok ga izpusti samo, ko gre oz ko je v vrtcu,...( prepoved nošenja plišastih igrač) drugače pa,... veste kako to izgleda,... bog ne daj da se ga dotakneš,..user posted image user posted image

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Risanka Mia and me
19.4.2013 22:29:37   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: enea

naša je tudi nora na to risanko, ji je moj jo potegnil dol s partisa,... jao meni, jo že jst znam na pamet,.. usb ključ bo en dan pregorel,.



..so to sanje le, ali fantazija? Mogoče ta dežela resnična je? Pred njo stojim, ko pade mrak, počutim se kot pravi junak! Leti zdaj z menoj aj ja ja ja ... Mislim, da smo na istem user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Risanka Mia and me
19.4.2013 22:34:47   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


IZVIRNO SPOROČILO: enea

naša je tudi nora na to risanko, ji je moj jo potegnil dol s partisa,... jao meni, jo že jst znam na pamet,.. usb ključ bo en dan pregorel,.



..so to sanje le, ali fantazija? Mogoče ta dežela resnična je? Pred njo stojim, ko pade mrak, počutim se kot pravi junak! Leti zdaj z menoj aj ja ja ja ... Mislim, da smo na istem user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ta čarobna knjiga me ponesla je,
in zdaj letim po zraku Sintopije.
Hitro hodim zdaj,
in ne gledam nazaj,
gledam kar pred mano je.

So to sanje le, ali fantazija?
Mogoče dežela resnična je.
Trdno stojim in ko pade mrak,
počutim se kot pravi junak.

Leti zdaj z menoj,
o ja jajaja,
Juko Mo in jaz.
Leti zdaj z menoj,
leti ti z menoj,
leti zdaj z menoj.

Vse do oblakov zdaj letim,
in ko pogledam res ne vem,
če to vse je res,
jaz spet zaživim.

Tam sem Mia,
tu sem jaz.



< Sporočilo je popravil enea -- 19.4.2013 22:36:12 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Risanka Mia and me
19.4.2013 23:10:01   
ZmajTolovaj
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Risanka Mia and me
20.4.2013 9:41:01   
Najaa
user posted image user posted image Še ena mama, ki zna tole pesem na pamet. Moji dve, sploh tavečja, sta tudi nori na Mio. Nisme še vidla kje kakih artiklov, sicer igrač niti ne mislim kupovat, ampak kakšno majčko z narisano Mio bi pa mela hčerka. Ali pižamo, superge... Pol začneta obe naštevat bi mela Mia pižamo, Mia brisačo, Mia majčko... pa take. user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Risanka Mia and me
20.4.2013 11:29:13   
Katy78
Tudi jaz znam tole pesmico na pamet in mi je prav luštna. user posted image Ja, imamo pa fanta, ki gleda Mio. No, on sicer pravi, da mu risanka ni všeč, ampak gledal jo bo pa vseeno in vsak dan sprašuje, kdaj bo. user posted image Zdaj jo je bilo na Minimaxu pred kratkim konec in je bil kar žalosten. K sreči pa še ni začel s tem, da bi imel stvari z njenimi motivi oz. sploh še nikoli ni izrazil želje, da bi imel nekaj z motivi iz kakšne risanke. Verjetno to še pride. user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 20.4.2013 11:30:05 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Risanka Mia and me
20.4.2013 11:59:31   
zvezdica05
Evo, na nemšem ebayu je kar nekaj Mie, samo kaj, ko je poštnina takšna, da te kap. Res ne razumem, kako imajo lahko višjo poštnino kot Angleži (nasplošno glede večine stvari preko ebaya). Se mi zdi malo noro, da bi za zapestnico (tisto čudežno, ko moraš povedat geslo user posted image , dala 7€ + 7€ poštnine. Bo pa padla posteljnina verjetno in brisača, predvsem pa majčko MORAM nekje najt (tista, ki jo je linkala enea, mi je tako-tako, ne ravno top. Naša tamala si nikoli nič ne zaželi, razen bonbonov, samo tokrat je pa želja strašna.

http://www.ebay.de/sch/i.html?_nkw=mia+and+me&_sacat=0&_odkw=mia+and+me&_osacat=0&_from=R40

Aja, pa baje da se v Mullerju dobijo karte in zobna ščetka. Dost bo user posted image

< Sporočilo je popravil zvezdica05 -- 20.4.2013 12:05:09 >

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Risanka Mia and me
10.10.2013 22:19:39   
miškolinko
Tudi tukaj imajo nekaj majic Mie. Pa še ugodne so user posted image

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Risanka Mia and me
10.10.2013 22:36:36   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: enea


Ta čarobna knjiga me ponesla je,
in zdaj letim po zraku Sintopije.
Hitro hodim zdaj,
in ne gledam nazaj,
gledam kar pred mano je.

So to sanje le, ali fantazija?
Mogoče dežela resnična je.
Trdno stojim in ko pade mrak,
počutim se kot pravi junak.

Leti zdaj z menoj,
o ja jajaja,
Juko Mo in jaz.
Leti zdaj z menoj,
leti ti z menoj,
leti zdaj z menoj.

Vse do oblakov zdaj letim,
in ko pogledam res ne vem,
če to vse je res,
jaz spet zaživim.

Tam sem Mia,
tu sem jaz.




hvala reklami zgoraj user posted image
besedilo imam! jeej user posted image sem se spravljala, da ga zapišem, ker mi hčera ne poje pravilno user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Risanka Mia and me
11.10.2013 8:25:23   
metuljčica87
Moj 4 letnik je tudi čist nor v to risanko user posted image

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Risanka Mia and me
11.10.2013 10:19:09   
Darya
Moj 5-letnik ma tut rad to risanko, ko se začne itak poje zraven in jo seveda zna na pamet :) .

Drugače pa ve ki imate bejbike doma, če bo katera želela kakšno poslikavo majčke oz. kak izdelek z Mio gor, jaz šivam in ustvarjam (fb - Darja-Ustvarja), tako da pokukajte pa če boste kaj rabile vam z veseljem naredim ;)

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Risanka Mia and me
11.10.2013 11:22:39   
kajalin*
ja ugodne so, k so kratek rokavuser posted image

(odgovor članu miškolinko)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Risanka Mia and me
12.12.2013 17:11:28   
pipapopa
Nekaj Mie imajo tukaj: http://www.malcki-palcki.si/index.php/risani-junaki-1/mia-in-jaz.html če še katera išče

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Risanka Mia and me
13.12.2013 13:21:33   
dreamhorse
Muller ima. Tudi plišasto Lirio.

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Risanka Mia and me
24.2.2014 22:02:55   
miainjaz
Muller ima vse...danes smo kupili od punčke Mie pa do zapestnic...mislim, da bom imela še cel teden ljubi mir...user posted image aja stari smo šele 2,5 leti, pa je že cela obsedena...user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...





nelson10



180 (93%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (7%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!