|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Risperdal pri avtistih
4.3.2012 14:11:58   
Anonimen
Prosim za izkusnje s tem zdravilom pri avtistih.
Smo sele na zacetku jemanja pa ne vidim sprememb.
Vse informacije so dobrodosle...

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 4.3.2012 14:29:13 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Risperdal pri avtistih
4.3.2012 18:59:46   
Anonimen
Iz izkušenj lahko povem, da kar nekaj časa traja, da se poznajo prvi učinki zdravila, po dobrih štririnajstih dneh naj bi se kazali prvi znaki da zdravilo deluje,....pri nekaterih prej, pri drugih pa spet kasneje,....veliko potrpežljivosti želim,....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Risperdal pri avtistih
4.3.2012 19:09:28   
Salja
Sama imam avtista...pa me zanima zakaj so te tablete, namreč prvič slišim za njih.Hvala

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Risperdal pri avtistih
4.3.2012 19:21:17   
Zdrav.ko Dren
Otroci z avtizmom so pač priročni poskusni zajčki in tudi Risperdal jim predpisujejo, čeprav ni še dovolj raziskan glede pozitivnih in negativnih učinkov. In stranski učinki so zelo pogosti - od prekomernega naraščanja telesne teže pa do raznih strahov in fobij...

Zdravila za avtizem od uradne medicine ne boste dobili, ker uradna medicina še nobenega otroka z avtizmom ni pozdravila - to uspeva le nekaterim "alternativcem", ki imajo z raznimi dietami, prebavnimi encimi, vitamini, imunoglobulini, kisikovimi komorami in še nekaterimi drugimi terapijami zelo dobre rezultate. Niso vsi otroci enaki, enemu bolj pomaga eno, drugemu drugo, uradna medicina pa prisega zgolj na antipsihotike in specialno pedagogiko (dresuro).

Kako bi lahko kaj bolj pomagali svojemu otroku dobite tukaj in tukaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Risperdal pri avtistih
11.4.2012 15:33:09   
Anonimen
Zdrav.ko Dren, to kar si napisal se popolnoma strinjam. Naša uradna medicina prakticira res samo dresuro in šopanje z tabletami in da si "strokovnjak" vzame 15 minut časa. To je za avtizem odločno premalo. Še 24 ur na dan je premalo.
Pri avtizmu ni nekih pravil pri zdravljenju. Z vsakim, ki je avtističen se mu je potrebno posvetiti individualno. Najin sin je tudi bil odkrat je začel v šolo hoditi na raznih tabletah, ker je bil hiperaktiven in imel probleme pri zbranosti.
4 leta je bil na zdravilih, in v teh 4 letih smo imeli občutek, da se stanje ne izboljšuje in ne poslabšuje ( kar se tiče osebnostnega razvoja). Sin je v 4 letih shujšal, tako da je že bil podhranjen, na dan bi spal 15 ur, pa tudi v obraz
je bil bled kot stena in čisto druga oseba. Po 4 letih jemanja zdravil, je imel težave z ledvicami in jetrami, tako da smo potem poskusili z alternativnim zdravljenjem v Nemčiji, ki je v 90% obsegalo razne terapije, druženja in tabore. Nekaj
malega je homeopatskih zdravil, vendar ta so zgolj predpisana zaradi prehrane. Kot slaba starša sva se z sinom začela resnično ukvarjati šele ko je bil star 10 let. Če bi se že tako ukvarjali z njim že pri 5 ali 6 letih bi še bil dosti
bolj razvit, kot je sedaj. Z ostalimi komunicira kar vredu, tudi stik z očmi je bolj prisoten in je dokaj samostojen, saj si sam kaj pripravi za jest, gre v trgovino. Samo problem, je v tem ker si očitno misli, da je kaskader in pred meseci je splezal na daljnovod :) In kar me preseneča zadnje leto je to, da se očitno zaveda da je drugačen od ostalih.
Enkrat sem iz firbca vzel zdravilo od sina, in se res ne čudim v kakem stanju je bil. Jaz sem bil takrat težek 115 kg (ukvarjal sem z bodybuildingom) in tisto zdravilo, te je tako zdelalo, da nisem 5 ur vedel
za sebe. Takrat sva z ženo rekla, konec z "zastrupljanjem" sina.
Da ne bo izpadlo, da delam reklamo za alternativno medicino. Jaz sem pred leti isto priporočil alternativca znanki, ki ima isto avtističnega sina, vendar pri njem ni nekega velikega napredka. Tako, da je vse odvisno od posameznika do posameznika.
Pri najinem sinu je bil recept za hiperaktivnost, da se je začel ukvarjati z športom. Na začetku je hodil v fitnes poleg mene (sam sem fitnes trener) vendar se je vse ustavilo pri prehrani in namesto, da bi pridobival na masi, je hujšal in imel bolečine
v mišicah. Potem ga je še veselil boks. Znanec se ukvarja z boksom in hodi 3x na teden boksat, tako da tisto odvečno energijo porabi in mu ne ostane veliko energije za hiperaktivnost. Tako da se sedaj mogoče stepe 1x na mesec, kar je po mojih
kriterijih že mal premalo :) :). Ponavadi so nas dnevno klicali iz šole, da se samo pretepa. V šoli mu pa gre drugače kar dobro. Pri nekaterih predmetih je povprečen, pri nekaterih pa ima probleme).
Glede zbranosti in učenja. Mogoče se bo smešno slišalo. Sin se uči tako, da hodi z knjigo po stanovanju, če ima slab dan se še kdaj spodbije. Edini problem je še, da preveč govori. Pride obdobje ko bi se rad pogovarjal, kdaj pa pride oddobje ko je skoraj
tiho in odgovarja samo z ja ali ne. Je pa fora samo v tem, da kot starš ne smeš nikdar pokazati, da je drugačen od ostalih. In če si v glavi rečeš, da imaš "prizadetega" sina z tem samo negativno energijo na njega prenašaš. In drugo največje
pravilo, je da kakšna klofuta naredi več škode kot koristi. Sploh pa morajo biti kritike ki jih izrečeš nad njim v pozitivnem stilu. Ker nikdar ne veš, kako si bo potem to razlagal.
Sedaj zadnje dve leti lahko živimo skoraj tako, kot bi imela popolnoma normalnega sina.
Kar se pa tiče odnosa alternativne medicine pri nas, pa raje ne izgubljam besed. Ko sem socialni delavki omenil, kako sedaj potekajo zadeve nas je obsodila, da zlorabljamo sina, ker pazimo na prehrano ( predvsem zdrava prehrana) 1x na
teden lahko je fastfood. Ustavilo se je pri zelenem čaju, ki je po besedah naše medicine strup in čaj nekateri enačijo z kavo ali še z kako drogo. Do čajev je dobil tako veselje, da jih zbira in jih naročujeva iz tujine in po okusu spozna večino čajev.
Mi se nismo odpovedali uradni medicini z tem ko smo šli do alternativca.

(odgovor članu Zdrav.ko Dren)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladno potepanje s kolesom
Pomlad prinaša toplejše sončne žarke. Vremenske razmere, primerne za gibanje zunaj, koristijo tako staršem, kot njihovim...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?