|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rožice in vrt...
10.2.2006 12:06:53   
*maja
Ste se že kaj začele pripravljati na sajenje, ste si že naredile načrt kako bote letos zasadile svoje vrtove, da bojo lepo cveteli pomladi, poleti, jeseni....

Imate kakšne sveže ideje ali bo tako kot prejšna leta?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rožice in vrt...
10.2.2006 12:18:59   
muki1
Meni se je ravno včeraj utrnila ideja, kako bom imela zasajene rožice v koritih na terasi. Letos prvič user posted image . Nameravava spomladi narediti ploščice na terasi, pa potem jo okrasim.Smo včeraj s pošto dobili nek katlog Bakker Holland d.o.o. pa so notri res lepe rožice.
Mi je ful všeč nizki grintavec, ki naredi tako lepo modro preprogo ali pa rdeča homulica - tudi preproga.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rožice in vrt...
10.2.2006 19:49:57   
k1
jaz že komaj čakam , da sneg pobere. v novi hiški sma naredila 2 veliki gredi, v kateri je v vsaki po 150 čebulic, pripravljenih, da spomladi prikukajo ven. upam da bakkerjeva reklama o garanciji res velja. če to drži, potem bo to prava bomba. za spomlad sva nabavila za 25 jurjev čebulic.

poročam!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rožice in vrt...
15.2.2006 14:48:37   
india
Jaz sem pa včeraj pritovorila domov za 10jurjev semen, pa čebulic,....to je še sicer samo začetek.
Tako,da danes sejem papriko,pa rožice,sploh begonije bom dala čebulice v zemljo,pa nekaj še imam čebulic narcisk za aranžma za grob,...v glavnem, danes začnem!user posted image user posted image

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rožice in vrt...
16.2.2006 7:40:28   
NINA1
jaz sem tudi že posejala papriko, paradižnik,brokoli in cvetačo.user posted image
in že komaj čakam da sneg odide in začne zeleneti pa cveteti.
moram it še kašne lepe rožice kupit za na mojo malo gredicouser posted image .
lansko leto sem kupila pri Bakerju pa nisem nič zadovoljnauser posted image , ni bilo tako kot so opisovali. kupila pa sem frezije,allumi...(ne vem kako se napiše-so pa take rumene) in ptičje zvezde. vse sem dala ven in moji mamici, ker mi niso všeč, ker ne cvetijo tako kot bi morale, imam pa ka lepem mestu gredico.

lp

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rožice in vrt...
19.2.2006 11:08:30   
k1
bom dala vprašanje kar pod tole:

kdaj bi bil čas, da odstranim smrekove vejice z zunanjih gred? smo namreč na tako sončni lokaciji ,da je sneg že pobralo.... po moje bi že lahko?!?!?'' kaj pravite? ne vem... user posted image

sem že v pričakovanju anemon, krokusov in vsega spomladanskega kar sploh obstaja...

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?