|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rok trajanja adaptiranega mleka
1.7.2012 22:31:56   
Monstera
Nekje sem prebrala, da je po odprtju mleka treba le-tega porabiti v enem mesecu, ali celo treh tednih. Pa sem danes iskala na embalaži, kje to piše, od kje mi to, in tega podatka ne najdem in ne najdem. A je to zdej res, ali sem jaz to kaj pomešala, ne vem od kje mi to. Mi ga bomo zdej za gres in tako uporabljali in ga sigurno ne bomo tako hitro porabili pa zdaj ne vem, do kdaj je uredu.
Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rok trajanja adaptiranega mleka
1.7.2012 22:42:24   
Najin_pikec
Nič nisi pomešala, tud jaz sem to prebrala user posted image . Kaj pa če bi kupovala mlečne kašice, ki že vsebujejo AM?

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rok trajanja adaptiranega mleka
2.7.2012 0:07:37   
Monstera
Aja tko, nisem zasledila, tolk je vsega tam na polici da prov nisem vsega gledala, evo si bom jutri mal časa uzela :D Hvala

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rok trajanja adaptiranega mleka
2.7.2012 5:49:58   
olimia
Monstera- jaz sem svojega malega polno dojila in sem mu tudi raje kupovala kašice , ki vsebujejo AM in se mešajo z vodo. Tiste brez AM zo vodo mešane, naš ni hotel, včasih sem mu jih potem naredila z mojim mlekom.
Od tistih, ki vsebujejo AM, pa sem najraje kupovala v DM od Humana ali pa Hipp - jih je imela najraje, pa še najcenejše so bile pred pol leta. Sem mu pa pri 9. mesecih dajala že kravje mleko 1/3 mleka, 2/3 vode in postopno pol pol do 11 meseca, potem pa samo mleko in sem mu mešala notri navaden rižolino, keksolino ipd. Malo se ''sprehodi'' med policami

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rok trajanja adaptiranega mleka
2.7.2012 8:37:05   
Nina00
Samo bodi pozorna, ker mlečne kašice, ki vsebujejo že AM, tako da jih potem mešaš le z vodo, večinoma vsebujejo tudi sladkor in razne druge dodatke. Vsaj nekaj let nazaj jaz nisem našla nobene, ki bi vsebovala le kašico in AM.

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rok trajanja adaptiranega mleka
2.7.2012 14:46:25   
Monstera
Aha dobro hvala, evo danes gremo v Leklerka pa bom tam počekirala. Mi že tko papcamo Hipp, pa zaenkat mu je vse dobr kar mu dam, pravi mali bajsi XD

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rok trajanja adaptiranega mleka
31.7.2012 19:04:44   
Monstera
Bom kar tukaj napisala. Za podarit imam en Aptamil 2, ki je bil odprt 1.7.2012 in je čist cel. Ne vem če katera to še za kaj druzga uporabi, mi ga ne rabimo. Pa Hipp kašico brez sladkorja, v škatli sta dve vrečki. Eno smo odprli in nam ni ušeč. Če bi katera imela, podarimo. Smo iz Ljubljane.

http://www.bolha.com/otroska-oprema-ostalo/adaptirano-mleko-aptamil-in-kasa-oz-kasica-hipp-nesladkana-oglas1281432314

< Sporočilo je popravil Monstera -- 31.7.2012 19:13:06 >

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?