|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Romer baby safe
9.5.2005 13:13:21   
Dari

Kaj menite o tej lupinici, in če jo je katera uporabljala, do katerega meseca je primerna?

LP :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Romer baby safe
9.5.2005 13:26:07   
ursk@
:bravo::bravo::bravo: Jaz imam kar dve te lupinici, ker imam dvojcici. Ne bi jih zamenjala za nic na svetu, ker dam ogromno na varnost otrok. Stare sta sedaj pet mesecev in pol, mislim, da jih bomo se uporabljali kaksne tri, ker sta ze kar veliki.
Nakup toplo priporocam.:):):):):)

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Romer baby safe
9.5.2005 23:22:37   
Urška*
Ojla!

Tudi mi imamo to lupinico in je ne bi zamenjala za nič na svetu.:bravo::bravo::bravo:
Moj Žan bo star 5 mesecev in mislim da jo bomo še kar nekaj časa uporabljali, kake 2 do 3 mesece še.

Tako da, tudi jaz priporočam nakup te lupinice.

lp:)

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Romer baby safe
10.5.2005 7:55:14   
Dari

Včeraj sem pozabila vprašat - ali svoje malčke še vedno vozite obrnjene nazaj? Kdaj pa lahko otrok začne gledati naprej? Lupinica ki sem jo gledala, mislim da se sploh ne da obrnit naprej??

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Romer baby safe
10.5.2005 9:31:23   
Urška*
Nobena lupinica ne gre obrnit naprej. Vse voziš obrnjene v nasprotni smeri vožnje!!!

LP:)

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Romer baby safe
10.5.2005 11:20:41   
Dari

Če prav razumem, se torej mali vsaj tja do 8 meseca vozi obrnjen nazaj? In kdaj lahko začne gledat naprej - ko zamenjaš stolček, ali ko dopolni določeno starost???
Res ne vem pa če se še tko neumno sliši :ups:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Romer baby safe
10.5.2005 11:27:27   
kofetek2010
v lupinici zmeraj gleda nazaj, uporaba lupinice ni povezana z meseci, ampak s kilažo otroka (dokler ne doseže 9kg oz. za koliko kg je lupinica), našemu je bila že pri 5 mesecih premajhna in je romal v Kinga :)

pri uporabi lupinice moraš imeti obvezno air bag izklopljen!!!

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Romer baby safe
10.5.2005 11:34:26   
Tommy
... citiram:

"pri uporabi lupinice moraš imeti obvezno air bag izklopljen!!!"

... ja, to velja, vendar samo, če voziš otroka v lupinici na sprednejm sopotnikovem sedežu ... če pa ga imaš zadaj, potem ti priporočam, da pustiš airbag vklopljen ...

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Romer baby safe
10.5.2005 11:37:31   
Urška*
Naprej lahko začne gledati ko zamenjaš sedež.

lp:)

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Romer baby safe
10.5.2005 13:17:51   
rainbow
Mi imamo zdaj tudi pri drugi pupi, zelo fajn zadeva, ena izmed najbolj varnih, a tudi cenovno dragih
naša prva je bila noter do 9 meseca, pa je bila ful velika; potem smo šli na romer king, tudi zadovoljni

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Romer baby safe
10.5.2005 13:32:56   
kofetek2010
ja, če je mamica voznica in otrok edini potnik potem daš lupinico na sovoznikov sedež 8)

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Romer baby safe
10.5.2005 19:40:30   
smeja2
Mene pa zanima če je kakšen voziček na katerga se da naštimat gor tole lupinico?

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?