|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 16:27:28   
Seven*
Zanima me v cem so prednosti enega pred drugim in obratno. Ce prav razumem se kiddy pripenja samo z pasovi iz avtomobila? A je to prakticno? Ali je bolj prakticno, da se otrok pripne z pasovi od avtosedeza.

Izkusnje prosim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 16:37:05   
Anonimen
Kolikor sem jaz zasledila teste varnosti, je Romer definitivno na prvem mestu. Mi smo zato kupili njihovega.
kako se pa obnesejo s takimi pasovi pa ne vem!

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 16:39:38   
tina.nika
Tudi mi imamo Romerja in smo zelo zadovoljni.:bravo:
lp, Tina:sloncek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 16:41:00   
beti 1
Dokler imaš še ščitnik za čez trebuh je mogoče pripenjanje res nekoliko bolj zamudno in nerodno:zmeden:, kot pri običajnih avtosedežih, vendar, ko se navadiš je vse OK:bravo:.
Se ti pa ni treba bat, da se bo otrok sam odpel, ker nima tiste rdeče obarvane sponke pred nosom:ups:, in niti pod razno ne more doseči do tam, kjer je pripet varnostni pas. Ko pa ima otroček enkrat več kot 18kg, pa je tako ali tako pri vseh sedežih isto.

lp
beti in Žiga

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 16:44:37   
Seven*
No, na testu otroskih avtosedezev sta ta dva zelo tesno skupaj. Pa prednost je ta, da je Kiddy do 36 kg!

http://www.motorevija.si/l3.asp?L1_ID=33&L2_ID=31

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 16:48:36   
Anonimen
Ja, pa res. No, potem najbrž kar se varnosti tiče nimaš kaj zgubit če kupiš enega ali drugega.
Lahko ti pa povem, da je Romer res enostaven za zmontirat, in smo zelo zadovoljni z njim.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 19:33:56   
malika
Jaz sem skoz navijala za Kiddy, ker mi je všeč pa še ugoden.In potem smo ga šli včeraj "kupit" in smo našega malega namontirali noter namerno kar v bundici.Kot prvo je bil ful utesnjen, kot drugo pa ker ni mogel kaj dosti premikat rok, se je drl kot jesihar.
Potem pa smo isti test naredili še pri Romerju in nekak nam je boljše šlo, pa še mali je bil bolj zadovoljen in lahko je dosegel igračo,...

Seven(v bistvu še imata čas)ko bosta šla iskat sedež jih poskusita več in obvezno dajta tamalega vanj in videla boš kje se bolje počuti. Naš se je v Romerju, pa čeprav sem jaz navijala za Kiddy.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 19:38:28   
ZARA
Jst se tud ogrevam za Romer varianto punce...zelo ga pohvaljo...
A dovoljo da kr sprobas to u zivo,detka not... pa da vids reakcijo,al kako??
:rozica:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 19:38:50   
NinKa
Midva sva od vsega zacetka navijala za Rommera. Ni blo dobene druge alternative, glede na teste.

Ko smo ga v BC ju noter dali, je mali ful uzival, veliko bolj kot v njegovi lupinici od Peg Perega.

Edino na kaj sva mogla bit pozorna je blo to, da sva kupila sedezek z bombazno prevleko, ker v onem sinteticnem Primo Vaiggou se je ful potil in je mogel imeti spodaj zmerom plenicko.

Moje mnenje je , neglede na ceno (cca. 53 tisoc) mi je najpomembnejsa varnost miskota. Pa ce so ti sedezi do 3 - 4 let, se nekako izide. A ne?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 20:07:31   
malika
Zara, lahko odneseš avtosedež tudi v avto in ga poskusiš tam namontirat.Nič ne komplicirajo, še pomagajo(no pri nas v Mb).

cena pa je pri sončku nižja za 10.000 do 12.000 sit
To so pa že denarčki:bravo:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 20:10:53   
willma
Ola,
tukaj sta obe povezavi od sedežev.
http://www.kiddy.de/
http://www.britax-roemer.de/index2.html

Jaz osebno sem bila mnenja, da bomo kupili Roemerja, ker je pač bil za mene favorit (varen, udoben,...).
Vendar so me naše punce prepričale, da je Kiddy life plus, res najboljša investicija kar se tiče avtosedežev nad 9kg.
Teste ima zelooo dobre (celo boljše od določenih Roemer sedežev),
http://www.adac.de/Tests/Kindersitze/2003/default.asp#
uporaben do 36 kg in s tem cenovno zeloo ugoden.
Jaz sem za Kiddy life plus-upam da bo Žan tudi;)

lp
:angel:Kolenci:hudicek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 20:11:59   
malika
ja wilma, dobor si napisala, "upam, da bo Žan tudi" :bravo::)-
Moj Vito namreč ni:((

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 20:12:05   
ZARA
A v Baby c. je tolk drazji,al kako malika?? Si ti en dan pisala,sem neki brala,ja...ane???
No sej mam se mal casa,verjetno ga bom moji :roza: fletki kupla za Bozic...jao meni....
Hvala malika....
papapa:rozica:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 20:13:34   
malika
Ja, malo nižje je post. Sem bila v takem šoku, ko sem videla to razliko v ceni, da sem morala dat gor.:)-

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 20:15:56   
ZARA
ej ti to zdej,VIIIIIILMAAAAAAAA :)-:)-:)-!!!
Cist me je zmedla...
Pa kadar vidim njen 'nick' se spomnim na Kremenckove :)-8):)-!!!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 20:16:43   
malika
:)-:)-:)-

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Romer vs. Kiddy?
11.11.2004 22:26:52   
tina.nika
:)-:)-:)- ZAra

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Romer vs. Kiddy?
13.11.2004 21:04:28   
beti 1
Malika!
Če tvoj :duda: v Kiddyu ni mogel premikati rokic, je blo to zato, ker širina ramen ni bila pravilno nastavljena. Dokler imajo ščitnik čez trebuh, naj bi imeli širino v ramenih (stranska opora) max. narazen, ravno zato, da niso toliko utesnjeni.
lp
beti

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Romer vs. Kiddy?
16.11.2004 8:37:44   
viv_
Mi imamo sicer Roemerja in smo super zadovoljni. Sedaj moramo pa kupit še en sedežek za dedke in babice (ena babi jo bo vozila domov iz vrtca, pa za kakšne počitnice...) pa me zanima kako je z naklonom pri kiddiju. Koliko se lahko nagne če otrok zaspi?

Hvala in LP!

viv

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Romer vs. Kiddy?
16.11.2004 20:03:53   
malika
Kidy nima naklona-nič!:(

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Romer vs. Kiddy?
16.11.2004 21:40:03   
Seven*
Ima naklon. Vsaj na njihovi strani je to lepo prikazano.

http://www.kiddy.de/eng/prod_life_2.html

Uporabnice Kiddyja...Javite se kako je z tem...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Romer vs. Kiddy?
17.11.2004 10:09:05   
beti 1
Naš :duda: je v tem stolčku že skoraj dva meseca. Imamo ga pa vedno v sleep položaju, ker gremo povečini kam bolj daleč tako da malček spi v avtu. Meni se zdi, da mu je super udobno, stranska zaščita za glavico je tako domišljeno narejena, da lahko glavo zelo lepo nasloni, ko zaspi. Edino mogoče malo manj vidi iz avta, kot prej ko je bil par tednov v enem klasičnem sedežu do 18kg.

V glavnem, mi smo zelo zadovoljni, vsi. V Kiddy-u lepše in boljše spi, kot v tistem drugem sedežku.

lp
beti 1

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Romer vs. Kiddy?
17.11.2004 10:22:19   
KATY&TIMMY
ciao!mi imamo romerja in smo res zadovojlni.:bravo:varnost je enkratna,sedež se res ne premakne nikamor,je kot prilepljen.pas ga lepo pripne in še je nastavljiv po višini,tako da ga nastavim oblačilom primerno,stranske zaščite in naklone ima tudi.:bravo:našemu :duda: je všeč.edino kar je ,zdaj je prišel v obdobje,ko on ne bi bil več v stolčku :(ampak po celem avtu:)-:)-najrajši pa bi "vozil" mami v naročju brmmm,brmmm bi on.:)-:)-
za Kiddy-ja pa ne vem,ker po pravici povedano,sen se zapičila v romerja in samo tega gledala:)-:)-:)-
lp,katja:morje::kuza::muca::pujs:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Romer vs. Kiddy?
17.11.2004 10:38:30   
malika
Pa res :ups: . Očitno prodajalke nimajo pojma-ponovno . Očitno moraš res za čisto vse sam pogledat, ker nam je prodajalka rekla da ga nima nič in da ga tudi ne sme imet, ker to ni najbolj varno in bla bla. :zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Romer vs. Kiddy?
17.11.2004 11:49:59   
viv_
Ja men je tut u Arielu jamrala da ni naklona ...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




sveče
Lelly28 RR

ali namesto klasičnih sveč zaradi varovanja okolja na grobove odneset_e lesene sveče, doma porisane kamne in podobno?

da (18%)

ne (53%)

ne, bom pa to spremenil/a v prihodnje (29%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!