|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rota virus-cepjlenje
9.6.2008 13:13:56   
Nasy
Prosim za mnenja-cepljenje otroka DA ali NE in zakaj? Dobivam različne informacije, ampak glede na to, da bo otrok šel v vrtec, se bolj nagibam k temu, da bi jo cepili, ker baje zna biti zelo hudo, če zboli?!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rota virus-cepjlenje
9.6.2008 13:41:37   
ksenija12
Živjo,
če otrok gre v vrtec, se splača cepit, saj se s cepljenjem izogneš, da bi rota virus nastopil v hudi obliki zaradi katere bi moral v bolnišnico, pravzaprav le redko zboli, če je cepljen.
Mnenja so deljena - v splošnem pa je tako - vsi, katerih otroci so kadarkoli preboleli rotavirus, bodo svetovali cepljenje, saj vedo,da izkušnja rota virusa ni enostavna pri majhnih otrocih.
Večinoma pa bodo tisti, ki ga niso nikoli imeli, odsvetovali, ker se jim bo zdelo ali predrago (140 eur) ali kaj jaz vem kaj.
Mi smo cepili našega 5 mesečnika. Žal nam je edino, da starejšega pred dvema letoma nismo.
Ampak ni v vrtcu in ga na srečo še ni staknil.
Lp

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rota virus-cepjlenje
9.6.2008 13:56:33   
gaya24
Mi ga bomo cepli čez 1 mesec, ko bo star 3 mesece. Najbolj se splača cepit dojenčke, ker je lahko kr hudo pri njih, ker so še tako majhni. Itak pa cepivo drži le 6 mesecev. 

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rota virus-cepjlenje
9.6.2008 14:02:24   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

Mi ga bomo cepli čez 1 mesec, ko bo star 3 mesece. Najbolj se splača cepit dojenčke, ker je lahko kr hudo pri njih, ker so še tako majhni. Itak pa cepivo drži le 6 mesecev. 


A si prepričana? Ker meni se zdi, da mora biti otrok star 6 mesecev, pa drži nekje do treh let user posted image .

Jaz sem našo mlajšo dala cepit, ker je starejša dvakrat hudo zbolela in obakrat pristala v bolnici na infuziji, pa še veliko stvari je potegnilo za sabo. Obakrat ji je zelo oslabel imunski sistem in je po tem pokasirala vrsto viroznih obolenj. Nekaj časa kar nismo mogli iz raznih viroz, tako da sem mlajši skušala to prihraniti.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rota virus-cepjlenje
9.6.2008 14:04:36   
ksenija12
otrok mora biti cepljen najpozneje do 6. meseca in sicer cepivo dobi 2krat - skozi usta ga popije
drži do 3 let

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rota virus-cepjlenje
9.6.2008 21:12:58   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12

otrok mora biti cepljen najpozneje do 6. meseca in sicer cepivo dobi 2krat - skozi usta ga popije
drži do 3 let


Tako je! Naša je cepljena, za prvega pa mi je žal, da se pred 4 leti še ni dalo, ker ga je prebolel in ne bi o posledicah, ki jih ima še danes, po 3,5 letihuser posted image

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?