|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rumen izcedek
11.10.2007 20:15:42   
zorica

Sem 17dan ciklusa in sem danes opazila na dnevnem vložku rumen izcedek.Pa me sedaj zanima, ali katera ve kaj bi lahko to bilo.Bilo je okrog opoldan in od takrat nič več.Bil je brez vonja, nič srbelo in peklo.Le izcedek.
Ali imam katera podobno izkušnjo ?



< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 11.10.2007 21:32:49 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rumen izcedej
11.10.2007 20:18:05   
Sulfinija
Zorica!

Mogoče se z izcedkom nakazuje kakšno vnetje.Če tole ne bo izginilo samo od sebe je najbolje,da stopiš do svoje G,da te pregleda.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rumen izcedej
11.10.2007 20:28:26   
zorica


Sedaj pa sem jezna user posted image Pa sem že vse spemenila.Le nosim tangic, ne uporabljam tamponov, umivam se z milom za intimno nego, ne jem sladkega- ker sladko baje pospešuje razvoj glivic ali nekaj takega.
Dva meseca nazaj sem imela vnetje (jaz nisem opazila nič - mi je povedal G ) mi je dal antibiotike in potem še neko tableto katero sva morala pojesti oba.In sem bila res mnenja, da sem se rešila, a sedaj pa spet user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rumen izcedej
11.10.2007 20:51:33   
pinkec
zorica - ni nujno, da rumen izcedek pomeni vnetje. Jaz ga imam občasno (poleg rjavega, temno rjavega in tako dalje), pa nimam vnetij. user posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rumen izcedej
11.10.2007 20:57:46   
zorica


Jao, hvala pinkec si me zelo pomirila.Res ne bi rada spet kakšnega vnetja, saj res pazim.Bo že res verjetno, da je pač le nek izcedek user posted image



(odgovor članu pinkec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?