|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SAMOPLAČNIŠKI UZ za predšolske otroke Maribor
5.3.2008 18:11:39   
no name
Pozdravljene,

zanima me če poznate v Mariboru in okolici (Ptuj, Koroška ipd) kakšno zasebno ambulanto, kjer bi delali samoplačniške UZ predšolskim otrokom.

Gre se za mojo mlajšo hčerko, stara je 2 leti in ima vneto bradavičko....
To je posledica praskanja srbeče kože na trebuščku, vratu, hrbtu,... za kar je kriva alergija. Imava že drug antibiotik, da ne bi prišlo do infekcije, danes pa je dobila še napotnico za UZ, ker ja bradavička še kar otečena.
Napotnico sva dobile za nujni UZ v otroški bolnici v Mb, ampak ker imamo mi to vse tako specialno urejeno so naju naročili za naslednji četrtek... ker je nujno....user posted image  user posted image user posted image user posted image

Rada bi našla dr. ki bi nama lahko malo prej naredil/-a UZ, ker me ta negotovost ubija, ko se stvar vleče že cel mesec...najprej smo komaj odpravili posledice alergije (srbenje in izpuščaji niso izginili pol leta) zdaj pa še to.....


Prosim za nasvete .... user posted image


Lp in ostanite zdraviuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SAMOPLAČNIŠKI UZ za predšolske otroke Mar...
5.3.2008 19:24:06   
mojcaziga
Tudi če bi našla kakšno samoplačniško varianto (Fontana,.....) je tam prav tako določena čakalna doba, vsaj par dni in si tako na istem. Verjamem, da te skrbi, ampak se mi zdi bolje, da UZ opravijo na pediatrični, kjer se najbolj spoznajo.
Sama sem, na primer, na Fontani čakala na dopler ožilja skoraj 10 dni, prav tako samoplačniško.
Tisti nujno na napostnici pa običajno pomeni samo to, da te naročijo v doglednem roku in ne recimo v roku parih mesecev, kar je običajna čakalna doba.

LP, MOjca

(odgovor članu no name)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?