|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SEKS PO PORODU
20.9.2005 15:39:08   
temboli1
Je res vse drugače, je res da je nožnica zelo raztegnjena in se ne vrne več v prvotno stanje ?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SEKS PO PORODU
20.9.2005 15:58:50   
Primoza
Ne, samo šivi, brazgotine in podobne zadeve znajo biti moteče.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
20.9.2005 16:54:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu temboli1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   SEKS PO PORODU
20.9.2005 17:42:08   
ajis
Živ,
po dveh porodih se je zgodilo približno podobno. Nekaj mesecev po porodu je nožnica zelo raztegnjena, da bi lahko not padu
Pol pride pa vse v prejšnje stanje, res.
Vse naj, s

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   SEKS PO PORODU
20.9.2005 20:11:59   
Jančika_
Moj pravi, da glede nožnice ne občuti razlike. Meni se tudi na otip zdi, da ni bolj razširjena, se mi pa stene zdijo bolj mehke. Šivi so me kar lep čas še boleli. Resnično brez bolečin sem lahko uživala šele pet mesecev po porodu.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   SEKS PO PORODU
20.9.2005 21:28:30   
Skabi
Nožnica je po porodu res raztegnjena, a moja se je še vsakič skrčila nazaj.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   SEKS PO PORODU
20.9.2005 21:52:37   
bobek05
Kaj pa boste rekli na tole? - JAZ čutim, da je nožnica razširjena, MOJ čuti, da je nožnica razširjena.. - do vsem vse lepo in prav, ampak imela sem carskega!!!! G mi pravi, da ni možno, da bi imela razširjeno, ker ni bil vaginalni porod, ampak saj nisem nora!! Jaz čutim razliko in moj jo tudi!!

Tega ne kapiram...

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   SEKS PO PORODU
20.9.2005 21:58:10   
taška30
Bobek, ta je dobra!
Če mene kdo vpraša, se mi zdi da se mi je skrčila. Tako kot pravi Jančika, šele zdaj okoli 4-5 meseca se mi zdi da (en!!) šiv ne boli več, čeprav ga še malo čutim vsakič na začetku.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   SEKS PO PORODU
21.9.2005 7:54:04   
daddy
    Zato pa so Keglove vaje zakon, po porodu še posebej. Nožnica se pri porodu seveda raztegne, koliko se potem skrči nazaj pa je res veliko odvisno ravno od omenjenih vaj. Čimveč, punce ( vaje delat mislim )

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   SEKS PO PORODU
21.9.2005 14:52:24   
darjatimci
Pri večini naj bi se res razširile,ampak spet ne tako,da nebi bilo pravega občutka,jaz mislim,da je to precej psihološko sploh z naše ženske strani.Naj povem še eno za šalo,pred leti je sodelavec v šali pripomnil,da mu je žal,da po porodu ni naročil naj ženi naredijo kakšen šiv več tam spodaj,pa mu jaz odvrnem aja zdej je pa žena kriva,če je tvoj one" skup skoču".

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SEKS PO PORODU
24.9.2005 22:13:39   
Grascakinja
Jaz imam občutek, da se je skrčila na bolj tesno kot pred porodom (tri mesece po porodu).

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?