|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SEPTEMBER 2022
11.1.2022 23:22:15   
Ama1
Punce zdravo,
Jaz sem danes zagledala zelo močni 2 črtici in ocitno bomo septembra zibali 😍  rok sem si izracunala 21.9. 2022. Iskreno sem kar malo v soku, mojemu se pa sploh nic ne sanja, nisva bila zelo aktivna, je pa res, da sva od poroda brez zascite 🙃Bom vesela, ce se mi se katera pridruzi pri klepetu in odstevanju do prvega pregleda pa nuhalne itd.
Lp A
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SEPTEMBER 2022
12.1.2022 9:01:05   
Anonimen
Živjo

Jaz sem svoj plusek zagledala že 17.12 en teden pred predvideno menstruacijo, približen datum poroda je začetek septembra. Prvi pregled imam 27.1 se mi že kar malo vleče. Drugače se počutim kar vredu edino grozna utrujenost me daje. 


(odgovor članu Ama1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SEPTEMBER 2022
13.1.2022 6:53:39   
Bibs123
Ojla! Tudi jaz sem včeraj zagledala dve črtici. 😀 Sem pa malo v skrbeh, ker znakov nimam nobenih. Še  tiste, ki sem jih imela, jih zdaj ni več. Pdp bi po mojih izračunih bil 22.9. :) Jutri bom spet delala test, za mirne živce. 😉

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SEPTEMBER 2022
14.1.2022 20:10:29   
Ama1
Zivjo obema😁 joj ja meni osebno se zdijo ti prvi meseci nosecnosti najtezji, ker ne ves ce je vse okej, Bibs 123, js grem tudi jutri se po kaksen digitalen test, da bo bolj za ziher 🙃 drugace pa v prvi nosecnosti tudi jaz nisem imela nobenih znakov tam do 8 tedna.Zdej sem jih pa imela se preden sem delala test, predvsem sem (bila) kar naprej lacna 😬 in utrujena grozno tudi, bi v katerem koli trenutku dneva zaspala.Naslednji teden mam namen poklicat za pregled, upam da bo moz lahko sel zraven...
Lp A


(odgovor članu Bibs123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SEPTEMBER 2022
15.1.2022 7:54:37   
AnonimnaK2
Hejla punce 😊Tudi jaz sem 13.1 zagledala plusek❤️ Sicer bi M morala prit komaj jutri, 16.1, ampak sem že vedla. Opazila sem že tudi večjo zadihano, hitrejše bitje srca, in utrujenost 🙈 G pravi, da naj se 19.1 test ponovim, ampak mislim da ni pitrebe😂 Bo pa to moj drugi otrok, doma imam energijsko bombico staro 14 mesecev 🙈Kako ste ve? 

(odgovor članu Ama1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SEPTEMBER 2022
16.1.2022 19:10:21   
Bibs123
Drugi test je imel že bolj močno črtico. Tako da sem mal opogumljena 😀 jutri kličem za prvi pregled. Mene matra utrujenost, vsak dan bi lahko popoldne zaspala. Pa vneto grlo imam, sam to najbrž ni povezano :)Ste že kaj govorile okoli veselo novico ali čakate pregled? Meni je tako lepo, ko imava z mojim to skrivnost, tako da bova kar čakala. 😀

(odgovor članu AnonimnaK2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SEPTEMBER 2022
16.1.2022 20:22:28   
Anonimen
Jaz sem tudi močno utrujena, popoldne me kar zmanka za kakšno urco. 

Jaz sem samo v službi povedala zaradi fizičnega dela. Ostalim bova po pregledu, prvi pregled imam 27.1

(odgovor članu Bibs123)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SEPTEMBER 2022
18.1.2022 7:55:59   
Bibs123
Včeraj sem dobila datum za pregled 7. 2.
Bo še dolga do takrat, kar zavidam vsem, ki imate pregled že januarja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SEPTEMBER 2022
18.1.2022 10:34:22   
AnonimnaK2
Jaz še jutri enkrat pokličem, ampak tudi vrjetno še nebom januarja imela pregled 🙈 Sem že pri prvi imela ful pozno, in ja, vlekli se bodo ti dnevi🙈

(odgovor članu Bibs123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SEPTEMBER 2022
18.1.2022 14:08:25   
AnonimnaK2
Eh punce, kake ideje za vmesne prigrizke? 😂🙈Jaz sem skooz lačna🙈 Že od prej sicer rada jem, jem res večkrat pa po malo... Ampak zdaj sem pa res na uro in pol, do 2 uri taak že lačna da joj🙈

(odgovor članu AnonimnaK2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SEPTEMBER 2022
18.1.2022 16:04:40   
Srečnadoneba90
Pozdravljene punce. Tudi jaz se vam pridružujem in se neskončno veselim septembra. Po tihem upam, da bo vse ok in res težko odštevam dneve do 9.2. ko sm naročena na prvi pregled. Delava na bebiju že od julija 2020 in končno nama je uspelo. 13.1. 2 dni po izostali M sm naredila test ki je pokazal močni 2 crtici. Za mirno dušo, sm mogla še po enega v lekarno, se isti popoldne se je pokazal še en plus 😊 pdp naj bi bil 21.9.

(odgovor članu AnonimnaK2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SEPTEMBER 2022
21.1.2022 20:42:40   
maca51
Pozdravljene punce tudi iz moje strani 😊Tdi midva sva ta teden zagledala ➕🥰.
Zelo sva vesela, jaz sem sicer bolj zadržana, saj se zavedam, da gre lahko veliko stvari čisto v drugo smer od željene, ampak probam čimbolj odmisliti vse skupaj. 
PDP naj bi bil okoli 25.9.2022. Če bo vse po sreči naju čaka zelo pester september. 😊

(odgovor članu Srečnadoneba90)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SEPTEMBER 2022
23.1.2022 8:11:26   
Maja2022
Pozdravljene user posted image

Tudi jaz sem zagledala pred dvemi tedni dve črtici. PDP naj bi po izračunih imela 13. septembra, na prvi pregled še čakam. Je pa to moja 4. nosečnost in četrti otroček; doma imava tri fante (4, 6, 15) user posted image Moje počutje je zaenkrat v redu, sicer pa v nobeni nosečnosti nisem imela težav.

Boste vse aktivne tu gor, ali se imate namen seliti na FB? Meni osebno je tule bolj všeč; na FB nisem nikoli sodelovala v takih skupinah, ker mi ni isto...forum mi je veliko bolj prijeten. V prvi nosečnosti smo punce klepetale na forumu MAMA, če se morda katera spomni user posted image

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SEPTEMBER 2022
23.1.2022 10:04:23   
Anonimen
Oo maja tudi jaz imam že 3 otročke stare 14,10 in 4leta, dve punci in enega fanta. 

V četrtek bi morala imeti prvi pregled pa sem zbolela za corono 😒 jutri morm poklicat svojo ginekologinjo, da vidim kaj pa kako. 

(odgovor članu Maja2022)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SEPTEMBER 2022
23.1.2022 11:35:03   
Srečnadoneba90
Jaz tudi ravno prebolevam korono in me skrbi, ker sem dva dni imela vročino okrog 38,5 in je nikakor nisem mogla zbit. No danes pa sm končno malo bolje pa tudi vročina je padla na 37,5. Včeraj sm mislila, da bom umrla, vročina glavobol, vse me je bolelo, zraven pa sm imela še nosečniške slabosti in bruhala se to kar sm spila. Tako, da zdaj pa že res komaj čakam na 9.2.,ko imam pregled in upam, da je vse ok.Drugače pa imam doma že dva otroka, 6 in 8 let, pa partner ima od prej še enega, 11 let star. Tako, da jih bo vse skupaj 4 😁Pri sinu smo se najprej tu gor na tem forumu spoznale in pisale, potem smo se pa selile na fb. Nismo pa nobenih drugih mamic sprejemale noter, tako da nas je 40, smo se tudi nekajkrat med porodniško srečale in smo še danes aktivne v skupini. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SEPTEMBER 2022
23.1.2022 17:49:04   
Mat3
Pozdravljene. Tudi jaz zagledala plusek, po dolgeem času.. bila celo obravnavana na kliniki za neplodnost, in ko bi se v naslednjem ciklu morala prijaviti na en postopek, se je zgodilo po naravnni poti. Upam, da bo vse vredu. Naslednji ponedeljek imam prvi pregled.

(odgovor članu Srečnadoneba90)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SEPTEMBER 2022
23.1.2022 18:51:24   
Maja2022
Bo vse ok. Jaz sem v eni nosečnosti prebolela gnojno angino, v drugi pa močno gripo in je bilo vse ok 😊

(odgovor članu Srečnadoneba90)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SEPTEMBER 2022
23.1.2022 18:54:08   
Maja2022
Zdaj smo pa že tri s tremi otročki 🥰 Od kod pa ste? Jaz sem iz Obale.

(odgovor članu Maja2022)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SEPTEMBER 2022
23.1.2022 18:58:49   
Srečnadoneba90
Jaz sem iz Posočja 😊

(odgovor članu Maja2022)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SEPTEMBER 2022
23.1.2022 19:16:01   
Anonimen
Srečnadoneba90 boga 😒 upam da gre na boljse. Tudi jaz sem imela glavobole 24ur...spila sem lekadol ker drugače ni šlo. Sedaj gre pa na boljše. Ooo pa nas je nekaj s 3remi otročki😊 jaz sem iz Ljubljane. 



(odgovor članu Srečnadoneba90)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SEPTEMBER 2022
23.1.2022 19:35:19   
Anonimen
Ali se je kateri pojavila kakšna krvavitev?Meni se je danes enkrat ob obisku wcja, ob brisanju, svetlo roza... Enkrat samo... Sem v 8.tednu... malo me skrbi... Srecujem se prvic z nosecnostjo, zato morda vecja panika. Jutri pisem gin. za vsak slucaj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SEPTEMBER 2022
23.1.2022 20:29:46   
Maja2022
Meni se je pojavila, ja. Če je svetlo roza, ni nič narobe. Mogoče pa vseeno pokličeš G, da boš bolj mirna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SEPTEMBER 2022
23.1.2022 22:38:53   
Šš123
Pozdravljene. Tudi mi pričakujemo septembra drugega člana. V prvi nosečnosti sem ves čas krvavela oz imela takšne in drugačne krvavitve, nikoli pojasnjeno, ni bilo iz posteljice in ne hematom. Vse je bilo ok, rodila na rok. Tudi tokrat se je začeli podobno, v ponedeljek sem zagledala kri, celo svežo, takoj sem obiskala gin ki je potedil nosečnost v maternici, za kaj drugega še je bilo prehitro. Prejela sem dabroston in inekcijo, saj sem rh negativna krvna skupina. V četrtek bi morala imeti prvi pregled, a sem od včeraj Covid+. Upam da bo pri vsem nas vse ok do konca 🤗🤗

(odgovor članu Maja2022)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SEPTEMBER 2022
24.1.2022 17:44:05   
maca51
Pozdravljene vse nove 🤰🏼☺️ 

Ste se že vse naročile na pregled? Jaz kar malo odlašam, strah me je, da bi se prehitro zaključilo s SS in sploh ne bi prilezla do prvega pregleda. Na srečo nimam nobenih rjavih/roza/rdečih izcedkov (trkam) in tudi izkušnje s SS ne, ampak vem, da je to zelo pogosta stvar. Sem pa trenutno v 6t. 😀


(odgovor članu Šš123)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: SEPTEMBER 2022
24.1.2022 18:21:56   
Anonimen
Maca51 kar naroči se na pregled, ne rabiš nič čakat sploh pa ne razmišljat o ss. Vse bo vredu 😊


(odgovor članu maca51)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?