|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SLADOLED
14.3.2005 14:56:35   
pety78
Sem v 11. tednu in imam nenormalne slabosti skozi cel dan. Ničesar se mi niti ne lušta, tako da jem, ker pač vem, da moram. :)
Zadnje čase pa imam neverjetno željo po sladoledu. Vem, da ga ni priporočeno jesti, predvsem uličnega ne, ampak jaz si ne morem pomagat. :zmeden: Včeraj sem spraznila celo banjico višnjevega in vanilijevega. Komaj da sem kaj odstopila mojemu :love:, ki je tako veselo usta odpiral. :)-:)-:)-:)-
Zvečer nisem mogla zaspati in sem razmišljala, katere vrste sladoledov si bom šla kupit danes. In komaj čakam, da končam s službo...

Zdej mi pa povejte, ali je fejst škodljivo, če se tu pa tam bašem z njim. Drugače pa ne jem nobenih čokolad in nič kaj sladkega. Tu pa tam kak piškot. Da ne omenim, da sem bila pred nosečnostjo zasvojena s čokolado. :)-:)-:)-

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SLADOLED
14.3.2005 15:37:30   
malika
Globoko zamrznjen, se pravi trgovinski sladoled, lahko ješ po mili volji, res pa se je dobro izogibat uličnemu, zaradi salmonele in verjetno še česa.

tako da kar navali :bravo:

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   SLADOLED
14.3.2005 21:49:43   
Anonimen
Joj, si še meni take lušte naredila. Jaz pa sem v nosečnosti enako delala s torticami. Samo na to sem lahko mislila in dan ni smel miniti brez vsaj ene.

Uživaj, kolikor lahko.

Bye:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   SLADOLED
14.3.2005 22:41:38   
Anonimen
jaz sem slisala da je sladoled cisto okei v nosecnosti!saj vsebuje mlekeca!:love::)-:bravo:mi ga bomo ju3 tud kupli, zdaj ko si me spomnila!:):sloncek:

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   SLADOLED
15.3.2005 6:59:23   
puri
Kupljen je dober in ni nič narobe, če ga ješ,..... tisti na ulici se pa odsvetuje!

lp

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?