|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SLADOLED
15.4.2005 9:34:37   
tulipan
KRATKO VPRAŠANJE: KAJ NOSEČNICE SMEMO JESTI SLADOLED, PA TIRAMISU? ZARADI SVŽIH JAJC IN SALMONELE ME ZANIMA?
LP:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SLADOLED
17.4.2005 20:26:29   
Anonimen
Sladoled je super9nebesa:bravo:, saj vsebuje mleko:love:.Pazi le na te sladoledarje na ulici, ki jih delajo sami:)

(odgovor članu tulipan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SLADOLED
5.9.2006 19:21:42   
majda12
    Menda je najbolje če kupiš kar pakiran sladoled,ker se lahko pri uličnih prodajalcih zastrupiš,to pa zato,ker ni vedno svež sladoled,drugače pa kar navali.                    

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sladoled
5.9.2006 19:30:23   
Anonimen
Seveda, da lahko! Najbolje mlečnega iz trgovine user posted image . In po porodu tudi.

Na kepice pa za nekaj časa pozabi.

(odgovor članu tulipan)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sladoled
5.9.2006 20:37:47   
Samoyedka
Najboljši je res sladoled iz trgovine- pasterizacija pa to. Pri tiramisuju je pa tudi tako različno- pravi tiramisu ima surova jajca v sebi itd., ampak se pa da tudi takega fajnega brez tega narediti- v slaščičarni bi pa jaz vprašala, po kakem receptu ga delajo, izgubit nimaš kaj, če vprašaš. Pa obilo užitkov user posted image
Še neki mimogrede- jaz sem med nosečnostjo zmazala neviđeno sladoleda (lučke, korneti, vienetta, kar češ), zdaj mi pa sploh ne diši več...kaj delajo hormoni user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sladoled
5.9.2006 21:11:16   
mis
Jaz ze celo nosecnost jem sladoled na kepiceuser posted image

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sladoled
5.9.2006 22:05:37   
frrrr
js tut nora na sladoled... v obliki kornetov, lučk, literskih banjic user posted image kepic... sm čist pozabila na salmonelo... mogoče zato, ker ga je jem že cel lajf in nisem imela slabih izkušenj z njim...

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sladoled
5.9.2006 22:29:10   
Anonimen
Jaz tudi priznam, da jem sladoled - tako iz trgovine, kot tudi kepice. Pri kepicah sem malo bolj pazljiva, da vzamem kaksnega takega, ki je zagotovo svez... kaj pa vem, Rustiki zaupam, pa Plocniku tudi. Tam, kjer ga veliko prodajo, po moje ni panike.

Slascicarski tiramisu? Dvomim, da je kdaj od blizu videl jajca. Slascicarji vecinoma uporabljajo jajca v prahu ali neko tako cudno stvar, tako da se tudi ni za bat. Lahko pa naslednjic povprasas - ce ti bojo seveda povedali po pravici, da je vse skup narejeno iz mesanice prahu user posted image

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sladoled
12.9.2006 18:29:18   
sonchica
jaz sem ga v nosečnosti pojedla da litre user posted image moj mi je že reku da bo slaščičara postavo kar doma user posted image user posted image user posted image  

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sladoled
12.9.2006 18:33:38   
krfjolca
Danes nihče več sladoleda ne dela iz svežih jajc, brez skrbi. Vse slaščičarne in sladolednice pripravljajo sladoled iz industrijsko pripravljenih past, ki jim dodajo mleko/jogurt/sadje, dodatke. Te paste so pa nedvomno neoporečne.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sladoled
12.9.2006 18:56:45   
Anonimen
Od unih kepic, ki jih prodajajo na cestah  (ne vem, kako naj rečem), se ej že precej ljudi zastrupilo. Jaz tistih ne bi jedla. Sladoled, ki se kupi v trgovini, pa.

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sladoled
13.9.2006 21:33:28   
krfjolca
Jaz pa za sladoledarje v našem mestu (Kranj) še nisem slišala, da bi se kdo zastrupil. Je pa res, da večinoma vsi romajo v Carniolo, ki ima najboljši sladoled. Jaz sem imela manijo na sladoled v prvi polovici nosečnosti, sem ga pojedla na litre.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sladoled
19.10.2006 11:46:15   
ronja
Hm, jaz pa sama delam sladoled, čeprav jajca prej kuham, tako da to verjetno ni problem, ne?

Zanimajo pa me tisti sorbeti, ki pa dejansko vsebujejo surov beljak (jih tudi sama naredim) - kaj te lahko jem? Je tudi beljak nevaren? Ali je dovolj, če ga stepem nad soparo in bi to moralo uničit vse škodljivce?

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sladoled
20.10.2006 8:28:47   
zrak
vprašanje sladoleda pa si res nisem nikoli zastavilauser posted image ..
ravno čez vikend sem pojedla enega tako velikega (in to iz slastičarne), da sem komaj dohajala da se mi ni topil po rokiuser posted image ...zdaj bom pa bolj previdna.. še dobro, da bo zima in me sladoled ne bo vlekel..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sladoled
20.10.2006 10:17:22   
Sandra*
Jaz sem v nosečnosti pojedla na tone sladoleda, tut unega na kepice. 

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sladoled
20.10.2006 12:05:56   
ronja
Evo, bodoče mamice, sveže info. iz ZD: sem vprašala sestro, kako je s tem sladoledom, pa me najprej čisto prestraši, da tistega na kepice pa rajši ne... POtem jo pa le vprašam tako previdno, kaj pa domači... Pa se nasmeje do ušes: tega pa lahko, kolikor češ:)

Pravi, da se še nobena ni zastrupila z domačimi sladkarijami, sploh pa ne zdaj pozimi, ko so nižje t., pa da doma itak veš, kaj daš not in paziš, da so jajca sveža, če delaš s surovimi in da paziš na higieno (to pri meni res ni problem, ko kuham moram met vse tak čisto, da me vsi zafrkavajo:) ker vse sproti brišem:)

Da naj bi bila kupljena jajca v principu varna, če so sveža, seveda in če je ustrezna higiena.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?