|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SOS trgovina
25.2.2009 14:14:31   
Korina1
2. marca se v Ljubljani odpira SOS trgovina, nekje v Šiški pa me zanima če mi zna kdo povedat kje točno. In pa kakšni so kriteriji za nakup v njihovi trgovini ker sem malo prej klicala na center za socialno delo in mi niso znali nič povedati. Upam samo da ne bodo spet rekli da so upravičeni samo zisti z dohodkom oz. prejemniki denarnih pomoči tako kot z novim letom za zdravstveno zavarovanje, ostali ko so pa brez vsakršnega dohodka pa bomo spet potegnili kratko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 14:15:13   
Kerensa*
Kaj pa je to SOS trgovina?

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 14:18:23   
Korina1
socialna trgovina

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 14:18:52   
Mikica
Trgovina naj bi bila v Kosezah, nasproti Mercatorja.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
25.2.2009 14:18:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 14:19:48   
Kerensa*
A to so tiste štacune, o katerih so na POP-u govorili, da bodo stvari noter 50% cenejše kot drugje?

Nimam pojma, kje bo. Bom v nočno službi preverila. Tam ziher že vejo kaj.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 14:28:06   
gita10
sos-trgovine so postavljene kot socialno podjetje. Izdelki, ki jih bodo prodajali, bodo za 60 do 70 odstotkov cenejši, njihova kakovost pa neoporečna, torej ne gre za izdelke, ki jim bo kmalu pretekel rok trajanja. V sos-trgovinah bo mogoče kupovati samo s posebno kartico, ki jo bodo dobili člani zadruge s potrdilom, ki jim ga bo izdal Center za socialno delo, ali s potrdilom o plači, ki jim ga izroči delodajalec.Vsi, ki so nezaposleni ali imajo prihodek manjši od 500,00 eur na mesec - se mi zdi da bo kar gužva glede na to, da veliko delavcev v Sloveniji dela za borih 425,00 eur.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 14:34:01   
Korina1
Kako bo potrdilo izdal center za socialno delo če o tem na centru ne vedo nič? Pa biti moraš prejemnik socialne pomoči, če ne dobivaš nič ne dobiš nič.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
25.2.2009 14:38:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 14:38:55   
Kerensa*
Pa bi kar morali vedeti. Drugače pa pokliči na MDDSZ (v petek dopoldan). Oni pa definitivno vedo. Mogoče bo pa dovolj, da na blagajni pokažeš odločbo DSP?

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
25.2.2009 14:41:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 14:45:31   
Korina1
Nimam odločbe ker ne prejemam nobene pomoči,žal. Zato povsod izpadem. Preživljamo se z moževo neto plačo 470€

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 14:46:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
V SOS-trgovinah bo mogoče kupovati s potrdilom o plači, ki jim ga izroči delodajalec.

Potem pa takole.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 14:46:45   
rija
Alan Jurakovič ?????????

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 14:51:08   
Anonimen
In kako bo ena stara mama iz 90 km od ljubljane iz ene vasi kjer skor še avtobus ne vozi(tud če bi, je 10€ karta v eno smer), pa k ma 150€ penzije pršla do te trgovine?
Aja....saj res.....sam ljubljančani pa romi so bogiuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 14:55:34   
Korina1
Da ne bo pomote nisem ljubljančanka niti romkinja ne. Imam pa do Ljubljane 40 km.
In z veselejm bi se peljala do tja 1x na mesec da bi lahko nakupila malo cenejšo hrano

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
25.2.2009 14:57:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 15:45:15   
Korina1
IZVIRNO SPOROČILO: Mikica

Trgovina naj bi bila v Kosezah, nasproti Mercatorja.



Kje pa je to? Kje blizu Šiške?

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 18:33:17   
Anonimen
Upam,da bo to res za tiste, ki imajo nizke dohodke in da bodo tisti,ki goljufajo vsaj tolko, da se ne bodo pripeljali tja z audiji,bmwji itd...

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SOS trgovina
25.2.2009 22:00:48   
ely*
to bo za tiste, ki imajo manj kot 500 evrov na mesec. Bo bilo pa to tlele pri nas v Dravljah. Nasproti Mercator centra, čez Celovško je en tak poslovni objekt. Notri je šiviljstvo, bife, zobar, trgovina za živali... to je tu. Bivša trgovina Barbara, če je komu kaj bolj znano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SOS trgovina
2.3.2009 11:00:23   
Korina1
Trgovina bi danes morala odpreti svoja vrata vendar se ne bo ker nimajo hrane da bi jo v njej prodajali. Odprtje je preloženo na sredino marca ali še kasneje.

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SOS trgovina
2.3.2009 12:40:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Upam,da bo to res za tiste, ki imajo nizke dohodke in da bodo tisti,ki goljufajo vsaj tolko, da se ne bodo pripeljali tja z audiji,bmwji itd...


To pa je že itak navada.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SOS trgovina
6.3.2009 8:04:56   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

 
SOS-trgovine so postavljene kot socialno podjetje. Izdelki, ki jih bodo prodajali, bodo za 60 do 70 odstotkov cenejši, njihova kakovost pa neoporečna, torej ne gre za izdelke, ki jim bo kmalu pretekel rok trajanja. V SOS-trgovinah bo mogoče kupovati samo s posebno kartico, ki jo bodo dobili člani zadruge s potrdilom, ki jim ga bo izdal Center za socialno delo, ali s potrdilom o plači, ki jim ga izroči delodajalec. SOS-zadruga želi financirati nova delovna mesta v podjetjih dobaviteljev za SOS-trgovine, v trgovinah in proizvodnji teh podjetij. V drugi fazi bodo pri vseh podjetjih, ki bodo zainteresirana za delovno silo, poskrbeli za sofinanciranje ali popolno financiranje zaposlenih. Dogovarjajo se tudi s podjetniki, ki so že člani zadruge, da bi spodbujali samozaposlovanje, da bi jim pomagali pri odpiranju podjetja in omogočili brezplačno prakso ter sofinanciranje opreme in strojev za delovanje.
"Pobuda za odprtje SOS-trgovin je v času krize dobrodošla in v našem okolju inovativna. Zdaj je pravi čas, da se začnemo resno pogovarjati o prostovoljstvu in ljudi spodbuditi, da se vključujejo v različne prostovoljske organizacije, da pomagajo svojim sosedom in bdijo nad tem, komu je v teh časih res težko, in da pozovejo institucije, da pomagajo ljudem v stiski. Aktivizem je v tem trenutku zelo na mestu," je dejala Tereza Novak, izvršna direktorica Slovenske filantropije.
Tudi v trgovinah SOS pričakujejo, da jim bodo pomoč pri prodaji, razvrščanju in razvozu živil pomagali prostovoljci, da bodo tako prihranili čim več denarja. Za najrevnejše nameravajo pripravljati posebne pakete pomoči, obetajo pa si tudi sodelovanja s Slovensko Karitas in Rdečim križem.


Nej Bavčar pa Šrot (pa še nekateri) donirajo tisto, kar so pokradli... user posted image user posted image user posted image user posted image

Te SOS trgovine niso nič novega, po svetu je to že dolgoletna praksa. Meni je samo sumljivo, ko jih odpirajo pri nas, nimam namreč nič dobrega občutka, kaki so v resnici njihovi interesi... Poleg tega, jo bodo pa odprli v Ljubljani, se mi pa zdi, da bi prvo trgovino morali odpreti tam, kjer je največ revnih, to pa je - po mojem mnenju raje nekje proti Mariboru... Če pa so že gledali na lokacijo, ki je dostopna vsem, bi pa morali odpreti nekje med Ljubljano in Mariborom, mogoče Celje. Tako da očitno niso prav preveč mislili na reveže.

Idijoti - 60EUR boš lahko nakupil, za bencin boš pa dal ravno toliko, se pravi si na istem. Pa dejte - koga spet vlečejo za nos.user posted image

Itak pa se mi zdi, da bo treba it kupovat v sosednje države kmal, po mojem imajo tam popvrečne cene, ki so na ravni teh, ki bodo v SOS trgovini.

Kaj me take stvari razjezijo, res...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SOS trgovina
7.3.2009 18:37:21   
lucika
jaz pa ne razumem glih najbolj. ok, super, da obstaja trgovina, nekje v lj, in hodijo tisti iz lj tja. da se boš pa nekam vozil, da boš dobil včerejšnji kruh...tega dobiš tudi v navadnih trgovinah. kot tudi marsikaj. hofer ima vsak teden do -50 določene izdelke, pa večkrat kaj kar tako v akciji, pa kruh in sadje -50... tudi v drugih je podobno, jaz najbolj trenutno hofer spremljam. se da kr poceni nakupovat. ne sicer vsega vsak dan, a če iščeš se da. pač kupiš kar je tisti dan. je pač kura v akciji, kaj te pol, če se tebi lušta svinjskega... pač po tem principu, pa se da ugodno prit iz trgovine tud brez sos znaka.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: SOS trgovina
9.3.2009 12:32:10   
ronja
to bo za tiste, ki imajo manj kot 500 evrov na mesec.

Je to na osebo ali neto ali bruto plača? Kaj pa če delaš polovični čas, velja?

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?