|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
28.7.2006 11:29:46   
meri
Zanima me ali ste tiste,ki imate tale voziček zadovoljne z njim,glede na to,da nima odspredaj tistega obroča,da bi se otrok lahko držal?Kako se to obnese?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
28.7.2006 15:12:07   
ritmicarka
cao,

men je vozicek vrhunski, kar me pa ful moti, je da malcek ne more sedet cisto pokonci takrat, ko ga ze fino razganja od radovednosti. ker se sencnik lahko premika samo gor in dol po nosilcu, se moja pikica potem non stop nagiba naprej. mogoce cesa se nisem ugotovila, pa zato malo nezadovoljstva, sicer pa super za kaksne off road varijante.

lep vikend

(odgovor članu meri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
28.7.2006 15:51:10   
meri
Ja,saj meni je čudno,kako se pol nagne naprej,nima se kje prijet...

(odgovor članu ritmicarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.7.2006 20:13:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu meri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
30.7.2006 16:31:17   
irena111
je super s par pomankljivosti: obroc, dokupit moras sencnik in ne more cisto sedet

_____________________________


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
30.7.2006 18:38:44   
jakaracman
Ga mamo, ful zadovoljna, zakaj bi se pa moral držatuser posted image .Vendar sem do 4,5 mes. uprabljala košaro.Čez zimo smo jo imeli pa v športnem delu in vreči, res je super.Šli povsod, po snegu, po mivki na plaži.V Lupinici je bila pa za hitre nakupe.Nič ni obšlesal.Veliko lažji je tudi od Frestajla.

(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
1.8.2006 9:23:00   
meri
Hvala za pojasnila.
Sem včeraj kupila še lupinico Maxi Cosi,tako,da bo problem rešen.Čez zimo tako nebom skozi zunaj,za kam iti pa bo lupinica vredu.
LP iz MB

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
1.8.2006 20:31:13   
Luns
Lahko pa tudi pogledaš za rabljenimi košarami, saj ostanejo skoraj nove, je pa pozimi fajn ker je kar precej obložena in otročku ne pride mraz do živega.

(odgovor članu meri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
3.8.2006 12:38:02   
Strawberrie Cherrie
Ali je katera vzela Quinny Speedi Super set? -- voziček Speedy SX 2006, košara Dreami, vreča za noge, torba Nappy bag; Kolikor sem prebrala in 'naglumila' je čist OK, če kupiš takle kompletek, tut za v trgovino pa to, maš lepo super majhen voziček...pa zgleda da so tele kolesa res super, prideš kamor hočeš - obračajo se kamor hočeš - mi je pa cena precej nizka 117.000sit za takle kompletek - no ne morem sedaj nekako realno gledat, kako in kaj, ampak, če tole kpuim in pa poleg še košaro maxi cosi mislim, da sem za nekaj časa rešena velikih izdatkov, saj lahko otrok ta voziček uporablja do 4leta?

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
4.8.2006 18:58:45   
jakaracman
Nisem vzela super seta ker ga takrat ni bilo , sem pa te stvari vse kupila ločeno in z vsem zadovoljnauser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
6.8.2006 11:33:54   
Anonimen
http://kocarky.cz/sportovni_kombinace/speedy.jpg

tale mi je čist preveč lep, s tole košaro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
6.8.2006 14:24:43   
milla
Tudi meni je bil od vseh najbolj všeč ravno Quinny Speedy SX. Zraven smo kupili še košaro Dreamy in lupinico Maxi Cosi Cabrio. Sedaj komaj čakamo, da pride user posted image  in ga preiskusimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
6.8.2006 14:54:30   
Anonimen
Se ga da dobit kje v Avstriji kaj ceneje? Ve katera kaj?

(odgovor članu milla)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
7.8.2006 13:01:14   
meri
Niti v Avstriji in niti v Nemčiji se jih ne da dobiti ceneje(stane okoli 240 EUR),tako,da ga raje kupi kar pri nas.Jaz sem ga kupila v Babycentru,paše darilne bone sem dobila za 7.000,tak,da me je stal 63.000.
LP Meri

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
8.8.2006 13:50:04   
Zasanjana
Mi smo vzeli cel komplet.Mene glede tistega obroča ne skrbi, ker ima varnostni pas, da lahko otročka zapneš.

(odgovor članu meri)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
20.10.2006 14:25:45   
draja
Mene pa zanima, če res držijo mere zloženega vozička, ki so zapisane na Sončkovi spletni strani, in sicer: 65 krat 52 krat 15 cm. A je to mišljeno s kolesi ali brez? Jaz imam namreč Cliota in hočem, da gre voziček brez problemov v prtljažnik. Drugače pa je ta voziček moj favorit in komaj čakam, da ga nabavim!!!

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
20.10.2006 22:53:23   
pravljica
ne vem, se mi ne zdi toliko manjši in lažji, da bi ga zamenjala za comforta...obroč spredaj mi veliko pomeni, prav tako to, da je lahko sedež postavljen pokonci za 90 stopinj...drugače pa res poglej za košaro, rabljene imaš že za 20 - 25 000 sit, veliko barvne izbire, ni vrag, da ti ne bila katera všeč...dobesedno so kot nove in takšna bo sigurno ostala tudi po vaši uporabi, zato ne boš praktično nič izgubila v finančnem smislu...mi smo jo 100% izkoristili, pa cabrio tudi seveda user posted image  ...mah, kaj veš če boš še kdaj kupovala voziček, daj si duška!...jaz tako na to gledam user posted image  papa

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
21.10.2006 0:24:04   
Anonimen
Moje mnenje:

Plus: - super vodljivost
-velika kolesa za razgiban teren
-enostaven za zložiti
-fancy izgled

Minus:
- ravno za milimetre se ga stlači v male avtomobile (clio, peugeot 206, astra,...)
-nefunkcionalen športni del vozička: nima prednjega varovala (ograjice), nima senčnika ali vsaj možnost premikanja ročajev, ni možno nastaviti popolnoma ležečega ali popolnoma sedečega položaja, nestabilno naslonjalo,...
- 5 točkovni pas (pa ja, priveži otroka ko ga začne vse zanimat in to s 5 točkovnim pasom! Je treba otroka zategnit, da skoraj ne more dihat, če se zaradi dretja in utesnjenosti prej ne zaduši ali pa se izmuzne iz paščkov....)

V glavnem, jz sem za ta voziček tukaj na forumu slišala same pohvale, zato sem se tudi odločila za nakup. Ne vem, mogoče sem preveč pričakovala, ker sem zdaj zelo razočarana.  Tamala se pa sploh noče vozit v njem. Če jo samo nesem proti vozičku je že takoj histeričen jok. Valda, če je pa s tistimi pasovi tako omejena, pa še sonce ji direkt v oči sije....
Imamo pa 10 let starega Plikota (peg perego), v tem pa uživa 100 na uro!

Sigurno pa je super voziček za košaro ali lupinico, športni del vozička pa ni vreden svojega denarja!


(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
21.10.2006 0:28:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: draja

Mene pa zanima, če res držijo mere zloženega vozička, ki so zapisane na Sončkovi spletni strani, in sicer: 65 krat 52 krat 15 cm. A je to mišljeno s kolesi ali brez? Jaz imam namreč Cliota in hočem, da gre voziček brez problemov v prtljažnik. Drugače pa je ta voziček moj favorit in komaj čakam, da ga nabavim!!!


Imamo pri nas doma vse modele Cliotov user posted image in je v vseh prtljažnikih ravno za voziček prostora. Do milimetra. S kolesi vred!
Ja, mere so točne. Merjeno s kolesi vred.

Ni vreden svojega denarja, razen če dokupiš lupinico in/ali košaro.

Drugače pa, tiste, ki se boste odločile za nakup; preverjeno; preko sončka je najceneje!


< Sporočilo je popravil caffee -- 21.10.2006 0:32:07 >

(odgovor članu draja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
23.10.2006 7:42:23   
draja
Hvala Caffee za odgovor. Vidim, da bo treba še razmisliti preden se odločim za nakup. Saj jaz bi tudi košaro in lupinico kupila, to brez dvoma, samo bi pa rada imela tudi kaj od športnega dela. Imam problem, ker imam majhen avto, obenem pa bi rada trikolesnika, ker se rada veliko gibam v naravi in rabim tak voziček in kar sem do sedaj uspela preštudirati so vsi trikolesniki ful večji in težji od Speedija. da ne komentiram dejstva, da bom morala voziček prenšati peš v 3. nadstropje kadar moža ne bo doma user posted image .

no, še enkrat hvala za odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
25.10.2006 15:06:33   
arielca
Jaz pa mojega Speedija lahko dam v sedeč položaj. Me je kolegica razsvetlila, da je to možno user posted image !

Sicer pa sprednjega varovala ne pogrešam. Mala je pripeta in komot gleda v vse smeri user posted image .

Na ogrodje paše senčnik Peg Perego user posted image .

Mi je pa voziček še vedno najboljši in najlepši in bi ga še enkrat kupila user posted image !



_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
25.10.2006 15:30:44   
Anonimen
Joj, arielca, lepo PROSIM, povej mi kje je finta tega nastavljanja sedeža. Jz dam naslonjalo kar je možno naprej, pa kljub temu tamala notri sedi kot en pijanec. user posted image

Ja, sej meni je tudi vizualno všeč. Zlo fancy user posted image ampak.....sej sem že napisala.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
27.10.2006 22:05:00   
arielca
caffee, ne vem, kako naj razložim, da bo razumljivo user posted image .

V glavnem, tam nad tistima haklcema, ki fiksirata strehico imaš na vsaki strani eno zanko naslonjala in tisti dve zanki daš pod haklca za strehico.

No, upam, da bo slikca v pomoč:

user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
28.10.2006 14:00:31   
Zasanjana
UUU, Arielca, najlepša hvala, da si pokazala tole čarovnijo!user posted image user posted image Sem že probala in nekak mi je ratal, super.Hvala še enkrat.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: SPEEDY SX QUINNY-zadovoljne?
29.10.2006 22:39:13   
Anonimen
Hvala arielca, mislim, da je tudi meni uspelo user posted image user posted image .....ampak..sem hotela tamalo user posted image v voziček dat in sprobat, pa je že začela s histeričnim jokom samo da ga je zagledala...user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?