|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 10:22:39   
Getreal
Zdravo punce! user posted image

S fantom se ravno odločava kateri voziček bi kupila. Ta vikend sva šla na oglede v Udine in nekako sva ostala na teh dveh opcijah. Vozička sta cenovno v istem rangu, zato sem prepričana, da je najbrž še katera od vas bila v isti dilemi.

Bugaboo cameleon se mi zdi presenetljivo lahko vodljiv (obrneš ga z mezincem) in izdelava se mi zdi dokaj dovršena. Našla pa sem tudi nekaj pomanjkljivosti (od večne debate o makadamu do bingljajočih nogic)... Med tem ko se mi pri Stokku dopade to, da je tako visok (sama sem kar velika) in da je v njem en velik kup inovacij ter da mi tudi estetsko ugaja..Zgleda pa vseeno tak dokaj plastičen in kolesa me ne prepričajo...

Zdaj me pa zanima:  kako ste se ve odločile, če ste izbirale med temi dvemi vozički? Kaj je pripomoglo k odločitvi?

Najlepša hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 10:33:47   
Lunanai*
Večna dilemauser posted image . Mi imamo Stokkeja in ti lahko povem zanj. Super je, ker je zelo visok, z njim ni problema tudi rolati (na rolerjih si namreč precej višji). Košara je fajn, zimska vreča je super topla. Mi smo jo imeli v košari do 5 meseca, potem pa v športnem delu. Po enem letu zelo intenzivne uporabe je enako dobro vodljiv kot prej, kolesa so ok, sprednja so malo obrabljena, če jih pogledaš zelo na blizu. Plastika je trpežna, zaenkrat brez pripomb.
Super je, ker lahko voziček uporabljaš tudi kot stol, če greš kam na kosilo, ker samo spustiš ročaj in otrok sedi direkt ob mizi. To se je pri nas že večkrat izkazalo kot uporabno.
Prevleka se enostavno pere v stroju. Tista vreča spodaj je zelo velika in vanjo spravimo vse za sprehode, tako da mi dodatnega nahrbtnika nimamo.
Vozi se dobro po asfaltu in utjenem makedamu (Arboretum, Tivoli, PST), medtem ko za gozdne poti ni.

Za bugaboo ti bo pa še katera druga napisala. Midva sva ga sicer gledala, ampak sva se odločila za Stokkeja, ker nama je bil enostavno bolj všeč, tudi za pogledat, verjamem pa, da je tudi Bugaboo super.

Upam, da sem ti kaj pomagala.



(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 10:47:08   
Hope2
Pri bugaboo-ju pa ja ni problem makedam, prej je ta problem pri stokeju. Pri bugabooju obrneš in greš z velikimi gumami naprej, to je super tudi pri snegu. Čeprav mi smo celo poletje vozili po makedamu na morju in nisme niti enkrat obrnila velikih gum naprej, gre vse lepo z malimi, brez najmanjšega problema, brez napora. Ima amortizerje, kar j esuper zadeva. Če je kamenje malo bolj nasuto in na debelo, pa sem samo malo dvignila prednje gume in smo šibali ko raketa. Za sneg pa se velike gume zelo fajn obnesejo. Stokke pa je znan, da je makedam problem, to so že uporabnice stokkeja tu na RR priznale. Prvatako je problem pri stokkeju, da če obrneš ročaj, se portni del ne da spustit v čist ležeč položaj in j eotrok v takem položaju malo v prisiljeni drži. V ležeči položaj lahko narediš samo v eni smeri, medtem ko pri bugaboo lahko ležieči položaj narediš v obeh smereh.

Binglajoče nogiceuser posted image . Nimam pojma kaj misliš oz kaj bi bilo to tako hudo narobe.

Bugaboo slabost: spodnja nakupovalna košara v času, ko je otrok še v košari, saj težko kaj večjega not zabašeš. Ko daš športni del, tega problema več ni. Je pa zelo veliiika in res veliko not spraviš

Meni to, da je otrok na veliki višini, nič ne pomeni, kljub temu da sva midva oba zelo velika. V nobenem vozičku ni otrok tako nizko, da bi se mogel ne vem kaj sklanjat, sicer pa itak komu pa se je težko sklont in dat en poljubček otročkuuser posted image . Če gremo na kosilo, pa tudi naš fant je iz bugaboo-ja brez problemauser posted image , drugače pa mi je itak bolj všeč če je iz stola za hranjenja, saj vsi jemo ob mizi sede na stolih, pa glede n ato, kolk kolovratijo okoli, kolk umazanije leti naokoli, ne hvala voziček in potem pranje.

(odgovor članu Lunanai*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 10:51:32   
urška
jaz nimam ne enega ne drugega, bi pa raje vzela stokke, ker bi na koncu prevagalo to, da je lepši, četudi bi mi druge karakteristike pri obeh vozih popolnoma ustrezale.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 11:14:08   
Getreal
hmmm user posted image že vidim, da se ne bom mogla odločit.. user posted image

Dobro, mene makadam niti ne gane tolko, jaz sem bolj mestna frajla, ampak moj fant je en grozen športnik in on bi rad obdelal vse poljske poti v okolici..user posted image Sneg tudi ni problem, ker ga mi ne vohamo, smo s primorske.

Kar se tiče dizajna sta mi oba dokaj všeč. Stokke je itak nekaj posebnega in mi je všeč ta minimalizem, med tem ko mi bugaboo vzbudi en tak retro pridih. Sploh mi je všeč to njegovo high-tech podvozje.. tko da kar se tiče "lepote" mi je v bistvu vseeno...

Ja Lunanai, ta lastnost, da je stokke lahko stolček, mi je zelo simpatična! Se mi je kar zdelo, da pride večkrat v poštev.. Zaenkrat se mi Bugaboo dopade samo izključno zaradi te njegove gibljivosti in zmožnosti potovanja po pesku...Sem pa slišala da zna biti ta lahkost tudi nevarna in da se lahko stvar kaj hitro prevrne. Hope2 je to res?

Iščem eno prednost oz. slabost, ki mi bo pomagala prevegnit na eno al drugo stran, ampak vem, da ste vse najverjetneje zadovoljne s svojo izbero neglede na to kaj ste izbrale, tko da najbrž niti ne morem tolko zgrešit user posted image ali pač?



(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 11:18:44   
zvesta
Mi sedaj izbiramo in se bolj nagibamo k Bugabooju, sploh zaradi dajanja v ležeči položaj. V Stokke-ju, ko je otrok obrnjen proč od tebe, ga ni mogoče poleči in je to en velik minus.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 11:20:19   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Mi sedaj izbiramo in se bolj nagibamo k Bugabooju, sploh zaradi dajanja v ležeči položaj. V Stokke-ju, ko je otrok obrnjen proč od tebe, ga ni mogoče poleči in je to en velik minus.


Čist mim teme...

ZVESTA ČESTITKE!!!

Lepo user posted image  želim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 11:24:41   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal


Ja Lunanai, ta lastnost, da je stokke lahko stolček, mi je zelo simpatična! Se mi je kar zdelo, da pride večkrat v poštev.. Zaenkrat se mi Bugaboo dopade samo izključno zaradi te njegove gibljivosti in zmožnosti potovanja po pesku...Sem pa slišala da zna biti ta lahkost tudi nevarna in da se lahko stvar kaj hitro prevrne. Hope2 je to res?




Prehodili smo ogromno kilometrov, različne terene, nagibe, makedam, poljske poti, tudi kakšne skale in se nam ni še nikoli zgodilo, da bi ga prevrnilauser posted image .
Glede na to, da pa imata itak oba vozička prednja kolesa bolj ožja kot zadnja, pa je treba biti pazljivi pri prehodu iz visokih pločnikov. Ampak tudi tu se še ni zgodilo, da bi se mi kdaj prevrnil oz da bi sploh prišlo blizu take situacije.



(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 11:26:04   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Mi sedaj izbiramo in se bolj nagibamo k Bugabooju, sploh zaradi dajanja v ležeči položaj. V Stokke-ju, ko je otrok obrnjen proč od tebe, ga ni mogoče poleči in je to en velik minus.


Čist mim teme...

ZVESTA ČESTITKE!!!

Lepo user posted image  želim user posted image user posted image user posted image


UUU, jeeee, čestitke zvestauser posted image user posted image , tokrat do koncauser posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 11:29:45   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal


Iščem eno prednost oz. slabost, ki mi bo pomagala prevegnit na eno al drugo stran, ampak vem, da ste vse najverjetneje zadovoljne s svojo izbero neglede na to kaj ste izbrale, tko da najbrž niti ne morem tolko zgrešit user posted image ali pač?





Lepota ni vse, vedno se najde nekaj, kar daje prednost oz slabost in to je za različne ljudi različna stvar. Tako kot je zvesta napisala, meni ta del pri stokkeju tudi ni bil všeč in mi je pomembno, da otrok leži v obe smeri. Druga stvar pri meni je bil makedam. Tudi mi smo mestni ljudje, ampak nikoli ne veš, skočiš na morje, skočiš kam na obisk ali na dnevno potovanje in se matraš z vozičkom, ker ne gre čez drn in strn

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 12:50:33   
taraji
Pozdravljene,

tudi sama sem do sedaj najbolj navdušena nad bogaboo cameleon. Pa glede na to, da so junija iz prodaje umaknili bogaboo lupinice, bi prosila tiste, ki ta voziček imate če mi lahko poveste katere lupinice ste oz. uporabljate za ta voziček.
Najlepša hvala za odgovor.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 13:34:32   
Hope2
Imamo maxi cosi lupinico in adapterje, vendar ni še nikoli bila na vozičku

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.9.2009 13:35:27 >

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 15:03:28   
glen
mi imamo stokke in smo super zadovoljni

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 17:05:57   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Mi sedaj izbiramo in se bolj nagibamo k Bugabooju, sploh zaradi dajanja v ležeči položaj. V Stokke-ju, ko je otrok obrnjen proč od tebe, ga ni mogoče poleči in je to en velik minus.


in zakaj jaz nic ne vem o tem, da se Zvesta odloca za Bugabooja user posted image user posted image user posted image  ce bos kupovala novega ti bom porocala kje sem ga jaz narocila in kako bom zadovoljna z dostavo.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 17:16:00   
Pat74
Za stoke ne morem reči, ampak bogaboo je men zakon! Lep in zelo funkcionalen - mi ga pridno uporabljamo že od maja, tud v toplicah in na morju nam je košek služil namesto posteljice, ker se naš Andrej v njem super počuti. Fajn uporaben je tud za zelo makedam teren - tiste, ki ste bile kdaj na Ugljanu in poznate plaže v Kukljici, veste, o čem govorim. Sploh se mi pa zdi, da teh 2 vozov ne moreš primerjati med sabo, ker je stokke ta teren čisto neprimeren - se pa strinjam, da je pa za po mestu fancy in fajn.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
7.9.2009 20:59:58   
zez76
Stokke je zakon! Naš mulček je navdušen in uživa max v njemu!user posted image

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
7.9.2009 23:38:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zez76)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
8.9.2009 9:38:15   
Getreal
metulj333 kaj ti pa ni všeč? Zez76 kje se pa vi vozite? Večinoma po mestu? al greste tudi kdaj po kakšnem makadamu?


< Sporočilo je popravil Getreal -- 8.9.2009 9:40:11 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
8.9.2009 11:20:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
8.9.2009 14:16:35   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

pri Bugabooju mi ni vsec:

- to, da je nizek
- sportni del se ne poravna, temvec mu lahko spreminjas le naklon celega sedeza
- izgled

ima sicer par prakticnih for, npr. da lahko prevleko za sportni del tudi posebaj dokupis; ogromna nakupovalna vreca, ipd., ampak mi enostavno ne sede.


A pri stokkeju pa se dauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
9.9.2009 9:26:55   
Getreal
Ok ok, punce samo ne se zdaj kregat! Jaz verjamem, da sta oba vozička super, zato se tudi zanimam zanju!
Samo pozanimat se želim kakšne so izkušnje. Vsak ima pravico do svojega mnenja, ni treba da vsi mislijo enako.. Želim si samo čim več objektivnih informacij.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
10.9.2009 17:15:21   
Pat74
Saj se strinjam, da na pogled morda bugi ni ne vem kak lep - koga spominja tud na servirni voziček - ampak za potrebe, ki jih imamo je edini prišel v poštev - sama se vprašaj, kaj potrebuješ oz. za kaj kupuješ: bo to bolj mestna vožnja po asfaltu ali tudi teren: Pa še to, če si velika sploh ni noben problem, ker se bugijev teleskopski ročaj ful podaljša - še moj je nad njim navdušen, ker prvič nima problemov, saj meri 194 cm in v preteklosti nisva dobila ustreznega vozeka.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
10.9.2009 17:40:42   
endrina
Eno vprašnje: a sta ta dva vozička res vredna, da se zanju odšteje okrog 1000€????

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
10.9.2009 17:50:13   
malaMravljica
Jaz sem zanj placala 760 eur, saj ni treba dajat 1000 Eur. Moja cena se pa ze zelo pribliza marsikateremu vozicku.

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: STOKKE vs. Bugaboo
11.9.2009 8:53:03   
Pat74
Eno vprašnje: a sta ta dva vozička res vredna, da se zanju odšteje okrog 1000€????


Mi smo zanj odšteli 620 evrov, kar je bistveno manj kot 1000, a ne!?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?