|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S čim čistite tla?
13.1.2006 17:03:23   
kepa*
Zanima me, s kako krpo, gobo, drugo pripravo? Jaz imam tiste štrene (ne vem, kako naj drugače povem) na štilu, pa nisem najbolj zadovoljna. Kaj priporočate?

In katera sredstva uporabljate? Predvsem me zanima za laminat in ploščice. 

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 17:15:14   
baguSka
Jst pa mam unga k je tud na štilu, sam da je ploščat, pa je gor prpopana taka pravokotna krpa in se obrača na vse strani... hm pojma nimam kako nej razložim.. uglavnem zraven je tud ta odcejevalnik in tole zadevco full dobr ožeme... Men je odličen in ga ne zamenjam več z ničemer!!! Pa tud laminat odlično spuca.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 17:25:37   
Anka
Jaz uporabljam ne vem, mi rečemo močo, uno od vilede, na palci, sam niso štriki, je kot krpa, ki se potem obrača, verjetno gre za isto stvar kot pri baguSki, sam da jaz nimam odcejevalnika, pa vseeno gre in lepo ščisti.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 17:33:16   
baguSka
Sem šla prebrat: Vileda Ultramax.user posted image

(odgovor članu Anka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 17:51:02   
Skorpija
Jsta mam štreno - uno od vilede, k ma zravn še rdečo posodo z ožemalnikom. Ni švoh, samo po mojem so taploščate boljše... Ko sem delala v kuhinji smo jih imeli in res boljš spucajo! Une štrene grejo na vse strani in včasih sploh ne morš dobr podrgnit, ker se izmaknejo palci... tko nekako... user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 17:59:59   
mamči
Isto, kot Anka, samo jaz pol še z enim na suho zglancam ploščice in laminat.drugač pa obvezno kak fajn dišeči Ajax v vodo....evo, ravno se spravljam k pucanju!   user posted image

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 18:34:31   
sašaš
Štrene na štilu user posted image . Tudi jaz to uporabljam, mislim, da se temu reče "močo". Sem pa zelo zadovoljna, sploh zato, ker se ni treba sklanjat in brazdat po tisti vodi. user posted image  Uporabljam ga za ploščice in za parket - le čistilo dam različno v vodo.

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 22:10:04   
tanaja*
Jst mam pa gobo na štilu user posted image   tisto, ki jo ožameš. Men se super obnese!

< Sporočilo je popravil tanaja* -- 13.1.2006 22:11:24 >


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 22:35:36   
Andra
Definitivno je najboljša topla voda s cetom in že sprana brisača, ki jo žrtvuješ za brisanje po tleh.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 22:41:38   
Anonimen
štrene na štilu so : močo, uno pravokotno na štilu pa je : mop. Evo, strokovnjak.

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 22:54:57   
baguSka
Uno nagubano je pa mops. Tud definitvno pomaga pri čiščenju, saj dobesedno vse posrka vase.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 22:59:27   
Anonimen
Jaz imam pa kolena, cunjo, toplo vodo in cet.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 23:00:54   
Anonimen
ja, tiso je pa mops.

jaz pa taščo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 23:02:58   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
jaz pa taščo user posted image


A je čemu pdb?? Naprimer mopsu in tud vse posrka vase??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 23:04:38   
Andra
Al bina kaj jo daš na štil ali na kolena?user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 23:07:16   
lelaval
Jaz imam tudi štrene na štilu user posted image  - od vilede, so malo bolj trpežne. Pa vedro z odcejalnikom, v vodo dam ajax in malo one tekočine za polirat (od ene čistilke dobim - polirajo hotele in šole), ker se mi ne da naknadno po štirih plazit, pa še kolena prišparam.user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: S čim čistite tla?
13.1.2006 23:11:21   
Anonimen
Pojma nimam, Andra, to ponavad nardi, ko mene ni doma in čuva malčka pri nas. user posted image  Pa nisem nič huda.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: S čim čistite tla?
14.1.2006 0:30:44   
Anonimen
Kadar jih že čistim user posted image user posted image user posted image  , nič ne kompliciram - jogger in univerzalno čistilo, pa je.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?