|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S čim pomivate tla?
13.8.2008 8:48:23   
pety78
Pozdravljene,

Zadnjič sem v neki reklami videla set za pomivanje po tleh, ki vključuje vedro z nekim ožemalnikom in krpo na palici. Naj bi bil sistem, kjer ne rabiš ročno spirati krpe. Ali ima katera kaj podobnega doma in kakšne so vaše izkušnje?

LP, Petra

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 8:52:06   
Maxica
Jaz zdaj že skoraj eno leto pomivam tla zgolj s H2O čistilcem in sem z njim ful zadovoljna.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 8:54:35   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Jaz zdaj že skoraj eno leto pomivam tla zgolj s H2O čistilcem in sem z njim ful zadovoljna.


Maxica a res? Jaz sem tudi že o tem razmišljala. A to je tudi za laminat ok? Ali bolj za ploščice?


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 8:56:26   
Blejka26
jaz sem pa ko ena stara mama-vedro vode,mal megliota noter potem cunjo in na kolena..in to je to

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 8:59:25   
StBarbara


IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

jaz sem pa ko ena stara mama-vedro vode,mal megliota noter potem cunjo in na kolena..in to je to


Blejka, daj se malo moderniziraj user posted image ..to ni nič, po kolenih se plazit user posted image


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 9:04:56   
Blejka26
mam bolj mali prostor tko da mi je brez veze neke posebne tehnike uporabljat.Jaz sem s tem zadovoljna

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 9:23:57   
urška
ja jaz mam to že ful časa od vilede. fajn zadeva, ker res ne rabiš rok v tisto umazano vodo namakat. edino za laminat ne uporabljam tega, ker ne moreš dost ožet. 

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 9:27:23   
Tanik
z vodnim sesalcem, no v bistvu je vodni čistilnik.
imam preveč m2, da bi drugače pomivala po tleh user posted image


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 9:27:56   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Jaz zdaj že skoraj eno leto pomivam tla zgolj s H2O čistilcem in sem z njim ful zadovoljna.


Maxica a res? Jaz sem tudi že o tem razmišljala. A to je tudi za laminat ok? Ali bolj za ploščice?



Ja, jaz sem prav zadovoljna z njim, čeprav berem vse sorte kritik. Pomivam pa tako laminat kot ploščice.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 9:36:22   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

jaz sem pa ko ena stara mama-vedro vode,mal megliota noter potem cunjo in na kolena..in to je to


Jaz isto. Imam tudi mali prostor.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 11:46:58   
TRIŠ
Jaz imam H2O ki mi doma stoji in z njim nisem zadovoljnauser posted image .Sem pa sedaj kupila od vilede komplet palico in vedro(kjer ne rabiš močit rok in stikat krpe) za ožemanje in je superuser posted image user posted image user posted image user posted image .Stanovanje ni nič lisasto imam pa čistilo na bazi alhohola ,ki se hitro suši in ga uporabljajo v bolniciuser posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 12:19:48   
Tipi
Lahko kakšna slika od te vilede??? Kje kupiš to čistilo Triš?



(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 12:22:12   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Pozdravljene,

Zadnjič sem v neki reklami videla set za pomivanje po tleh, ki vključuje vedro z nekim ožemalnikom in krpo na palici. Naj bi bil sistem, kjer ne rabiš ročno spirati krpe. Ali ima katera kaj podobnega doma in kakšne so vaše izkušnje?

LP, Petra


user posted image  tole je res super stvar. Jaz sem si jo omislila lani ko sem bila noseča in je zelo priročno. Ne rabiš se sklanjat, ne rabiš ožemat,...

Priporočam!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 12:27:18   
Alfabeta
http://www.hiko-trade.si/Hikotrade/index.php?page=product_d

Evo!  Greš na Viledo, proizvod Vileda, potem na levi strani daš kategorijo izdelka Čiščenje tal-2 in spodaj izdelek Ultramax (čistilec in vedro)



< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 13.8.2008 12:29:03 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 13:33:31   
StBarbara
Jaz imam ta ultra-max; ampak imam navadno vedro in ne tisto za ožemanje, potem pa ožemam na roke user posted image ...bom pa vedro za ožemanje nabavila.
Pa to vedro dovolj ožame za brisanje po laminatu?

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 13:36:06   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Pozdravljene,

Zadnjič sem v neki reklami videla set za pomivanje po tleh, ki vključuje vedro z nekim ožemalnikom in krpo na palici. Naj bi bil sistem, kjer ne rabiš ročno spirati krpe. Ali ima katera kaj podobnega doma in kakšne so vaše izkušnje?

LP, Petra


user posted image  tole je res super stvar. Jaz sem si jo omislila lani ko sem bila noseča in je zelo priročno. Ne rabiš se sklanjat, ne rabiš ožemat,...

Priporočam!


Ja, to sem tudi jaz vidla... In se navdušila. Mislim da je Merkurjev katalog ... Torej - alfabeta -je stvar cool. Ker jo bom potem možeku kupila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (OK, saj ne .. si jo bo sam user posted image )

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 13:36:26   
pety78
Jaz pa mislim, da sem nekaj drugega videla. Ko pomočiš krpo v vedro, se ena plastika suče, da se fajn spere. user posted image

_____________________________



(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 13:37:30   
pety78
Moram mojemuuser posted image za RD to nabavit.user posted image user posted image user posted image

Hecam se. user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 13:44:17   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Jaz pa mislim, da sem nekaj drugega videla. Ko pomočiš krpo v vedro, se ena plastika suče, da se fajn spere. user posted image


Aja .. potem pa to mogoče ni to ... user posted image maš kakšen link od kje? user posted image

Tole sem jaz vidla: user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 13.8.2008 13:46:14 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 14:30:18   
Lunc_a
Imam parni čistilec,ker samo s tem je res vse čisto.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 14:31:53   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Jaz zdaj že skoraj eno leto pomivam tla zgolj s H2O čistilcem in sem z njim ful zadovoljna.


Maxica a res? Jaz sem tudi že o tem razmišljala. A to je tudi za laminat ok? Ali bolj za ploščice?



Ja, jaz sem prav zadovoljna z njim, čeprav berem vse sorte kritik. Pomivam pa tako laminat kot ploščice.



Ja, tudi jaz sem zadovoljna z njim.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: S čim pomivate tla?
13.8.2008 14:39:52   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Tipi
Lahko kakšna slika od te vilede??? Kje kupiš to čistilo Triš?

Držalo prodajajo v Šparu ,merkurju...je pa s krpo in ne s tistimi trakci ki pa meni niso všeč.Čistilo pa naročam preko ene kolegice iz kliničnega centra,kjer to stvar uporabljajo.Tako da tukaj ti pa ne bi znala pomagat.Grem pa pogledat kako se imenuje in če ga boš lahko kje kupilauser posted image ALCOCLEAN uvoznik pa je omega d.o.o Radgona

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: S čim pomivate tla?
15.8.2008 22:25:51   
eya
user posted image

Jay imam tak mop, pa mi je fajn. Res, da moramožemat na roke, pa saj dam itak rokavice gor. Tisto na trakce mi  ni všeč, se mi zdi, da so raztepeš umazanijo na vse konce.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: S čim pomivate tla?
17.8.2008 0:13:06   
urška
viledin za moje pojme ne ožame dovolj, da bi z njim potem lahko LEPO pobrisal laminat. za vse ostalo je pa super.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: S čim pomivate tla?
23.8.2008 21:47:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

viledin za moje pojme ne ožame dovolj, da bi z njim potem lahko LEPO pobrisal laminat. za vse ostalo je pa super.


Res je. Jaz uredim zadevo tako, da grem čez to mokroto z drugim navadnim suhim od corone. Se prej posuši, imam pa parket pa pluto. Lp

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?