|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S čim slikate po stenah?
23.5.2007 11:13:33   
maca24
Saj naslov pove vse.
Jaz bi rada naslikala eno velikansko rožico in metuljčka, pa ne vem s čim?user posted image
Kaj pa imate vi naslikano po stenah?user posted image  V otroški sobici, mislim.
Lahko prilepi katera kako slikico?

_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S čim slikate po stenah?
23.5.2007 11:22:06   
TinkiBinki
Za stene uporabi akrilne barve, ki jih lahko kupiš povsod. motivov pa žal nimam, ker še nimamo otroške sobice, bo pa kmalu user posted image .

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S čim slikate po stenah?
23.5.2007 13:48:50   
popi
V trgovini z barvami kupiš Acrylcolor naprime po 0.75l ali pa kar dipi-je male flaške.Odvisno koliko veliki bodo motivi.Predloge pa lahko najdeš na raznih straneh.Na primer uradnih straneh risanih junakov.....
Prerišeš na steno in barvaš...
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S čim slikate po stenah?
14.6.2007 0:44:21   
lelaval
In, če želiš, da bo slika dlje časa obstojna (pričakuj, da bodo otroci z rokicami prijemali po steni), prebarvaj stene s slikami s prozornim lakom - dobiš ga na istem oddelku, kjer prodajajo bave za zidove, največ pa se uporablja za nanašanje pikic na stene.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S čim slikate po stenah?
18.6.2007 21:27:11   
Anonimen
S pralnimi barvami Krautöl, ki so namenjene za barvanje sten. BArve se super svetijo in so prečudovite in žive, kar za razne dipe ne moreš reči.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S čim slikate po stenah?
27.6.2007 22:21:39   
Anonimen
Z navadnimi tempera barvami. Poglej moj album "Ustvarjanje za Elo".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S čim slikate po stenah?
28.6.2007 9:37:23   
Nixxon
S temle:

user posted image

Dobi se v vsaki Mavrici, imajo kar nekaj barv.

Moj izdelek:

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S čim slikate po stenah?
28.6.2007 9:38:06   
Nixxon
Aja, zadeva memri tam okol 2,5metra v premeru, tako da ni tako majhna.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S čim slikate po stenah?
28.6.2007 10:55:23   
Lusa
Jaz sem risala z dipiji.Lahko si pogledaš v mojem albumu-naše ustvarjanje.Bom pa naslednje poletje po vsej verjetnosti spet spremenila vse stene in narisala kaj drugega ,ker naša Luša ima spet drugačne želje. 

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S čim slikate po stenah?
29.6.2007 22:11:43   
maca24
Hvala za odgovore.
Hothien, Nixxon in Luisa: zelooooo lepe poslikave. Dvomim, da mi bo kaj takega uspelo, sicer se pa še nisem odločila kaj bom naslikala. Malo me daje panika, da bom uničila kako steno s svojim zmazkom.user posted image
Moram zbrat še malo poguma in idej.user posted image Hvala vam vseeno.

_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?