|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samo dva ultra zvoka
3.12.2004 14:51:49   
maretek
Ali imate tudi ve takšne izkušnje, da ti zavarovalnica plača dva ultra zvoka, če želiš kakšnega več, moraš zanj plačati. Pri moji G. je potebno plačati 5500,00 SIT. Sramota, glede na to, da redno plačujem vsa zavarovanja že 12 let in nisem bolniške koristila niti enkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Samo dva ultra zvoka
3.12.2004 15:03:22   
Alina
Ja tudi meni je tako rekla moja ginekologinja. Ne zdi se mi pošteno glede na to, da si zavarovanje plačujemo, koristi pa ni nobene. Jaz imam v torek pregled in sicer bom v 32t, zato si bom morala UZ plačati. Za mojo malo :duda: bi naredila vse, samo da bo vse OK.


LP

(odgovor članu maretek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Samo dva ultra zvoka
3.12.2004 15:10:11   
mika
meni moja g dela UZ vsakič ko grem na pregled in ne vem zakaj jim je to tak teško delat oz. toliko plačat.
Sicer mi ne vpiše v materinsko knjižico (samo 2X je vpisala), ampak toliko, da vidi če je s :duda: vse ok.

LP, MIka
:sloncek:

(odgovor članu maretek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Samo dva ultra zvoka
3.12.2004 15:29:32   
Anonimen
Prviloma naj bi res bilo tako, da ima vsaka nosečnica le dva ultrazvoka brezplačna. ostali naj bi se plačali. Je pa čisto odvisno od G, jaz sem jih imela 8 ali 9, pa nobenega nisem plačala.
Verjemi, da je naši dragi sloveniji malo mar kolikokrat si bila na bolniški, ko gre za tako stvar.

(odgovor članu maretek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Samo dva ultra zvoka
3.12.2004 16:52:23   
mika
pozabila sem napisat, da jaz tud nič ne plačam
MIka

(odgovor članu maretek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Samo dva ultra zvoka
3.12.2004 17:09:05   
mika
pREVEČ UZ NE MORE BIT, LAHKO JE SAMO PREMALO. ČE NE BI BILO POTREBNO, POTEM MOJA G MENI NE BI VSAKIČ NARDILA UZ.
OČITNO SI MNENJA G TUKAJ NASPROTUJEJO IN VSAK DELA PO SVOJI ZAVESTI OZ. SE SKRIVA ZA PREDPISI.

mIKA

(odgovor članu maretek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Samo dva ultra zvoka
3.12.2004 17:25:16   
tinka-pepa
Pri meni pa je bilo tako
moja g. mi je naredila 2 UZ, sem pa še hodla privat na preglede. in na uz ki sem ga imela privat je g ugotovil da je nekaj narobe in naj svoji g povem za težavo
na naslednjem pregledu sem jo nagovorila da sem imela semo 2 uz in če še bom imela kakšnega.njen odgovor je bil če ona smatra da ni potreben ga ne naredi. potem sem ji povedala za težavo in sem imela potem še 2 uz.

(odgovor članu maretek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Samo dva ultra zvoka
6.12.2004 15:26:49   
taša74
Jaz sem v 16 tednu imela že 4 ultrazvoke, pa mi zdravnica ni nikoli omenila, da bi bilo potrebno kaj plačati.:)

Res pa je, da se je moja nosečnost slabo začela in mogoče tole kaj opravičuje

(odgovor članu maretek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Samo dva ultra zvoka
6.12.2004 19:03:30   
snezka
Mene pa zanima ali je vseeno za kakšen ultrazvok gre. Meni je vaginalnega naredila do zdaj samo enkrat (27t), tako po trebuhu ko gre pa 4krat.

(odgovor članu maretek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Samo dva ultra zvoka
7.12.2004 0:06:07   
nejcko
Tudi moja ginekologinja je rekla, da nam pripadata dva UZ, več jih brezplačno naredijo le, če sumijo kakšne težave oz. če ni vse po standardih (premajhen/prevelik plod, mala/velika glava, plodovnica itd.)
Vaginalni UZ pa delajo samo v začetku nosečnosti, nisem prepričana, zdi pa se mi, da le v prvem trimesečju, potem pa ne več. Lahko pride do kakšnih poškodb, pa tudi plod je že prevelik, da bi si ga lahko celega ogledali le iz enega zornega kota.

(odgovor članu maretek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Samo dva ultra zvoka
8.12.2004 21:00:37   
Naty*Taja
Tudi meni je sestra povedala samo za dva bezplačna ultrazvoka, ostalo pa proti plačilu, razen če gin. smatra za nujno, da ga naredi večkrat!
Mislim pa, da je dosti odvisno od tega, ali je gin. privat ali ne. No na zadnjem pregledu je gin. hotela poslušat srček z neko napravico na baterije, pa ji ni delala, ker je bila prazna, zato je pač morala to pogledat na ultrazvoku. Bilo mi je kar malo smešno, kako hitro mi je pokazala kako srček "skače" in hitro odmaknila ono napravo dol z mojega trebuha - kot da naprava kar požira denar!
Res sem bila nekoliko razočarana. Zato blagor vam, ki imate tako odgovorne gin., da vam vsakič naredi ultrazvok. Jaz bi tudi vsakč rada videla mojo pikico.
Drugače pa tudi redni gin. pregleden na tri leta niso ravno preventiva, a ne?
Lep pozdrav!

(odgovor članu maretek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?