|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samomorilci na cestah
17.3.2008 21:15:15   
Anonimen
Jz ne vem a mam res tako "srečo" da vedno opazim norce na cestah al pa je folk res tolk nor...

SE peljem včeraj zvečer (tema, dež...) in na sproti mi pripelje (po svojem pasu... na srečo) avto brez prižganih luči. Opaziča sem ga res zadnji moment.
Me je skor kap.
Sploh ne smsm pomisliti, da bi jaz al pa kdo drug ravno v tistem trenutku šel prehitevat (kar bi komot nardil, saj bi mislil da je prazna cesta).

Evo... se peljem danes.... en tip pred mano gre prehitevat v tak oster ovinek.. naprej se ni vidlo nič.
Jaz sem sam gledala in za vsak slučaj upočasnila vožnjo.

Ma ne vem... a folk sploh razmišlja ko sede za volan?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samomorilci na cestah
17.3.2008 21:20:34   
anckabancka
Še jaz povem kakšno:

-Zadnjič je eden peljal v rdečo in kmalu zbil peško in se zabil še vame. Hvala Bogu sem bolj počasi speljala in sem videla norca, ki je s polno brzino drvel skozi križišče. user posted image
- Včeraj pa sem videla enga tipa z Audijem, ki je na volanu peljal svojega cucka user posted image Res na volanu je imel belega psička in veselo šofiral. Da te kap...

No, to sem videla v roku 5 dni...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 8:58:28   
želva
Eni so talenti, ja.
No, jaz bi pa včeraj kmal zbila policaja.Ponoč so merlili hitrost, z mojim sva vidla marico in valda se jest ful na šipo nalimam, da vidim kaj počnejo in kar na enkrat čist pr šipi ena temna postava.Policaj ni meril iz marice, ampak je stal na cesti in streljaluser posted image Mah, glih da ga nisva zbila

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 9:40:25   
Pikec
Še jst:

- učer sem v LJ hodila za dvema mulcema in čist slučajno slišala del pogovora:
sta se menla kter je dle vozil po nasprotnem pasu AC...user posted image  - brez izpita, v 'spičenem' avtu (od fotra).


(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 11:10:07   
Anonimen
Jaz pa pravim da je treba it še mal po svetu in potem ko se vrneš v Slovenijo se počutiš blazno varnega na cesti tako v vlogi pešca kot voznika.
V večini se ljudje - udeleženci v prometu pravil držijo so pa seveda izjeme.

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 11:12:51   
babylove
v Slovenijo se počutiš blazno varnega na cesti


Se strinjam. Pa ne samo na cesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 11:13:21   
Anonimen
Pa še to bi dodala... zgoraj opisani primerki, me sploh ne bi motili ,če bi bili samomorilci na cestah toda zaskrbljujoče je da se ponavadi spremenijo v morilce na cestah oni pa jo odnesejo nepoškodovani...To je pa za zamislit se, ampak res...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 11:48:31   
dulcinea
Mene pa že dolgo mika, da bi pisala na ministrstvo user posted image kaj je že... tole od policajev... za notranje zadeve user posted image  da naj z onimi avti, ko jih imajo za po AC, vozijo po prehitevalnem pasu 130 (prehitevajo z najvišjo dovoljeno hitrostjo) in naj potem tiste kretene, ki blendajo za njimi mal vstavijo pa kako kazen  napišejo za nestrpnost. Mislim kreteni. Jaz se jim iz principa ne umaknem več... Če lepo vozi za mano, potem se mu na prvem mestu umaknem, če pa blenda, potem pa peljem 130 naprej. Vem da s tem ogoržam mojo varnost, ampak nekdo bi jih moral naučit....

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 11:57:09   
srki
Veste kaj, včasih bi morale kazni obstajat tudi za tiste, ki OVIRAJO promete in se na regioanalni cesti LJ-Kočevje vozijo 60 km/h in potem delajo kolone, dokler ne dvignejo živca norcem, ki potem prehitevajo kjer je možno in tam kjer ni možno.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 12:13:36   
kalbo
Če lepo vozi za mano, potem se mu na prvem mestu umaknem, če pa blenda, potem pa peljem 130 naprej. Vem da s tem ogoržam mojo varnost, ampak nekdo bi jih moral naučit....


Vzgojitelji na cesti so ravno tako nevarni kot norci!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 19:40:44   
dulcinea
Kalbo, a ti si pa eden izmed njih al kako? Jaz več kot 130 po AC že ne bom šla, pa če me un spodrine. Vzgoja gor al pa dol. A ti pa zabremzaš in se umakneš kretenu za tabo al kako?

Srki, s tabo se pa strinjam. Sovražim take, ki obirajo promet in vozijo konstantno 50 - v naselju in izven.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 19:51:15   
lotoska
Dulcinea se ti zdi pametno zaradi principov izpostavljati svoje zdravje oz. življenje? Razmišljaš v redu. Samo če to res počneš, se pa postaviš na isti nivo kot tisti ki te izzove. Bodi boljša.

Jaz pa mislim da ljudje vozijo po svojih (ne)zmožnostih.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 22:34:04   
Muca Copatarica
Danes sem tud jaz opazila enega norca na cesti, sem samo čakala, kdaj bo počilo. Pa mudilo se mi je in nisem imela nobene želje po tem, da bi stala na cesti in čakala, da bom lahko šla mimo.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 22:35:51   
Anonimen
Na mene je pa skoraj rampa od ABC-ja padla user posted image .

(odgovor članu Muca Copatarica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Samomorilci na cestah
18.3.2008 23:05:35   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Mene pa že dolgo mika, da bi pisala na ministrstvo user posted image kaj je že... tole od policajev... za notranje zadeve user posted image  da naj z onimi avti, ko jih imajo za po AC, vozijo po prehitevalnem pasu 130 (prehitevajo z najvišjo dovoljeno hitrostjo) in naj potem tiste kretene, ki blendajo za njimi mal vstavijo pa kako kazen  napišejo za nestrpnost. Mislim kreteni. Jaz se jim iz principa ne umaknem več... Če lepo vozi za mano, potem se mu na prvem mestu umaknem, če pa blenda, potem pa peljem 130 naprej. Vem da s tem ogoržam mojo varnost, ampak nekdo bi jih moral naučit....


Prehitevalni pas je namenjen prehitevanju, torej, ko avto prehitiš se premakneš na vozni pas. In ko nimaš nikogar za prehitet tud ti delaš prekršek, ker se voziš (pa čeprav po omejitvah) po prehitevalnem pasu.
In s tem svojim početjem ne boš nikogar ničesar naučila.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 7:51:23   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Kalbo, a ti si pa eden izmed njih al kako? Jaz več kot 130 po AC že ne bom šla, pa če me un spodrine. Vzgoja gor al pa dol. A ti pa zabremzaš in se umakneš kretenu za tabo al kako?




Kdo ti je pa rekel, da moraš it preko 130 user posted image . Pač vozi 130 km/h, ampak po voznem pasu, ne pa prehitevalnem. Ne norim po avtocesti, ampak mi grejo taki kot si ti tolk na user posted image , ker ne razumejo razlike med prehitevalnim in voznim pasom.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 8:19:23   
kalbo
Srki, s tabo se pa strinjam. Sovražim take, ki obirajo promet in vozijo konstantno 50 - v naselju in izven.


Jest pa bolj sovražim take, ki vozijo 80 konstantno v naselju in izven.

In ne, skoraj nikoli ne blendam na avtocesti in krepko mi gredo na živce wanabe dirkači, ki se lepijo na rit takoj, tud če si sredi prehitevanja. Še bolj mi gredo pa na živce wanabe inštruktorji vožnje, ki vzgajajo ljudi na cesti, s tem, da se ne umaknejo iz principa in se držijo kot pijanec plota tistih 130 ali raje 120 da je ziher in kolnejo vse, ki si upajo bit hitrejši od njih, saj oni itak vozijo z največjo dovoljeno hitrostjo, ni važno po kerem pasu, pa še totalno nesigurni so vase. Izredno nevaren tip voznika je to.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 9:50:58   
urbancek
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Kalbo, a ti si pa eden izmed njih al kako? Jaz več kot 130 po AC že ne bom šla, pa če me un spodrine. Vzgoja gor al pa dol. A ti pa zabremzaš in se umakneš kretenu za tabo al kako?

Srki, s tabo se pa strinjam. Sovražim take, ki obirajo promet in vozijo konstantno 50 - v naselju in izven.



Upam, da se ne voziš veliko na relaciji Jesenice- Vrba in Kranj - Ljubljana, ker mi drugače javi, kdaj si na cesti, mi gredo na živce taki, ki ovirajo promet in spravljajo v nevarnost druge. Če misliš voziti 130 potem ne vozi po prehitevalnem pasu

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 10:05:52   
srki
Ja sam prehitevalni pas pa res ni za 130 vozit, saj zato pa je prehitevalni pas.

Še huje, ko se po vključevalnem/pospeševalnem pasu čisto počasi, počasi peljejo, namesto da bi pospeševalni.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 10:24:34   
gojska
mislim, da bi morali krepko zvišat nivo naučenega v avto šolah. Zdaj in takrat ,ko sem delala izpit  si dobil za veliko denarja le bore malo. Napiflana pravila in osnove prakse. Vem da za dobro vožnjo rabiš večletne izkušnje, pa še to ne pomaga vsem.user posted image  
Ko sem naredila izpit, mi je moj starejši brat rekel, no sestrca zdaj ko maš izpit me pa pelji. In sva šla iz MB v Gornjo Radgono. Šele on mi je povedal kje dodajat plin, kje spustit. Kako vozit po ovinkih, da se lepo držiš ceste ne da bi se skoraj ustavil in take malenkosti.
Ne vem no, al pa recimo prva pomoč. Jaz bi kar uzakonila da vsak državljan enkrat na leto obišče obnovitveni tečaj. Plačajo pa deleodajalciuser posted image recimo. Madona če se kdo pred mano razuseje priznam ne znam nič. NULA. upam da se mi to ne bo zgodilo, bi me pa pekla vest, če bi nekdo trpel zaradi mojega neznanja.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 11:01:44   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: srki
Ja sam prehitevalni pas pa res ni za 130 vozit, saj zato pa je prehitevalni pas.

uradno tudi na prehitevalnem pasu ne smeš peljati več kot 130 km/h in ne več kot 2 km. Tako, da je kaznjivo tudi če konstantno voziš po prehitevalnem pasu.

je pa seveda logično, da prehitevaš nekoga ki vozi 100 in pač potegneš in prehitiš z večjo hitrostjo ter se umakneš na vozni pas, ko ti promet to omgoča.

Gredo pa tudi meni na živce divjaki, ki ta blendajo pa trobijo... včasih je kakšen  tako hitro za teboj, da se enostavno ne moreš pravočasno odmaknit in ga sploh še nikjer ni ko gerš prehitevat. In če voziš za tovornjakom, ga prehitevaš z večjo hitrostjo od 140 pa ti pridrvi norc za tabo s 180 al pa še več na uro, blenda, trobi... takemu se tud jaz najraje ne bi umaknila. user posted image
Pritisk mi pa dvigne tud ko tovornjak tovornjaka prehiteva in to v klanec.user posted image  Pa še zdaleč nisem idelani voznik, samo kašni pa resno mislijo da so sami na cesti.user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 11:18:12   
dulcinea
Prehitevalni pas je namenjen prehitevanju in vedno po njem smao prehitevam. Da ne boste mislili, da se po njem vozim kar tako. Samo ne bom pa zaradi enega norca zavirala in se mu umikala samo zato, da bo on svojo rit z bmwjem odpeljal mimo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 13:13:52   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: urbancek


Upam, da se ne voziš veliko na relaciji Jesenice- Vrba in Kranj - Ljubljana, ker mi drugače javi, kdaj si na cesti, mi gredo na živce taki, ki ovirajo promet in spravljajo v nevarnost druge. Če misliš voziti 130 potem ne vozi po prehitevalnem pasu


Brez skrbi. Nikoli se ne vozim tam, ne bom te ovirala. Kar sama nori.

Drugače pa imam isto pravico prehitevat, kot ti. Jaz prehitevam s 130 km/h, in kalbo, včasih gre tud malo čez, brez skrbi. S svojo vožnjo nikogar ne oviram. Prehitim, kadar imam prosto in če prehitevam nekoga ki gre 110 pri hitrosti 130, potem veš, da to ni v trenutku, ampak rabš kar nekaj metrov. Me pa še bolj razkači, če je tudi pred mano že par avtomobilov in vsii prehitevamo (seveda spredaj prehiteva kamion, ki mu vozilo ne gre več kot 90) in frajerček še vedno blenda zadaj.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 13:41:05   
kalbo
Me pa še bolj razkači, če je tudi pred mano že par avtomobilov in vsii prehitevamo (seveda spredaj prehiteva kamion, ki mu vozilo ne gre več kot 90) in frajerček še vedno blenda zadaj.


Ok, da te razkači, mene tudi, sam da se pa ti pol iz principa temu blendaču tud po končanem prehitevanju ne umakneš...češ, ga bo izučilo...to je pa nevarno.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 13:56:00   
Anonimen
eh..jz ko sem imela še moj stari avto je bilo 90-100 po avtocesti prava adrenalinska vožnja. V avtu pa tak prepih, da sem kapo tut sredi poletja dala gor kapo.
In šele  zdaj se zavedam, da sem predstavljala veliko nevarnost na cesti, ker so vsi buljili vame user posted image



(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?