|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samoporjavitvene kreme....
22.5.2007 9:29:22   
Mešamdrek
katere uporabljate,pa da niste lisaste ali pa oranžne kot korenčki?Jaz imam trenutno losion Dove,pa imam lise na gležnjihuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samoporjavitvene kreme....
22.5.2007 9:33:26   
Anonimen
tud Dove, pa nimam lis.. Edino kar me moti je to, da si lahko modrc menjam vsak dan.. Zato sem se tud nehala zdele mazat...user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samoporjavitvene kreme....
22.5.2007 9:38:06   
*Uršula*
jest mam sprej od dior- ja oa je ful dobr, nobenih lis barva tud ne gre dol. Men je ful dobr

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samoporjavitvene kreme....
22.5.2007 9:59:36   
ery
Uršula, kolk pa stane sprej od Diorja? a je ful drag? In to -se samo našpricaš al kaj? Itak da se še razmežeš. Joj kar ne upam, ker se bojim, da bom lisasta... user posted image

_____________________________




(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samoporjavitvene kreme....
22.5.2007 10:16:05   
tinkamiška
Jst si bom kupila kremo od dr. Hauschke, jo dobijo šele v petek, ker je nov artikel in bom povedala, kako bom zadovoljna z njo...

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samoporjavitvene kreme....
22.5.2007 12:12:51   
tajtaja
Jaz tud Dove, nič flekasta, edino bele majice se mal obarvajo.
Pa nič zato, še zmeraj dosti bolj zdravo od sonca in solarija.
(Saj bi se kljub vsemu sončila, samo čas......moj sovražnik št. 1).user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?