|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 20:16:56   
Anonimen
http://24ur.com/novice/slovenija/kdor-ne-bo-priden-bo-lacen.html

jaz se. in sklicevanje na socialno šibke mi je čisto mimo. vsak mulc naj prevzame odgovornost za svoja dejanja. tudi zato je šola, da se tega naučijo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 20:18:46   
Anonimen
Absolutno, samo podaljašala bi brezmalično karanteno na tri tedne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 20:18:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

http://24ur.com/novice/slovenija/kdor-ne-bo-priden-bo-lacen.html

jaz se. in sklicevanje na socialno šibke mi je čisto mimo. vsak mulc naj prevzame odgovornost za svoja dejanja. tudi zato je šola, da se tega naučijo.


učenec, ki meče hrano po jedilnici, mora takoj dobiti dve okoli kepe. Takoj podpišem za tak ukrep. Pa dve okol kepe starši na govorilnih urah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 20:22:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

http://24ur.com/novice/slovenija/kdor-ne-bo-priden-bo-lacen.html

jaz se. in sklicevanje na socialno šibke mi je čisto mimo. vsak mulc naj prevzame odgovornost za svoja dejanja. tudi zato je šola, da se tega naučijo.


učenec, ki meče hrano po jedilnici, mora takoj dobiti dve okoli kepe. Takoj podpišem za tak ukrep. Pa dve okol kepe starši na govorilnih urah.


no, no, pretepali se pa ne bomo user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 20:27:04   
mala maja
se ja, ampak poleg kazni bi dala še eno urno dežurstvo po šoli v kuhinji. Naj še malo pomaga svojo packarijo pospravit kuharicam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 20:32:37   
Oceania
Se strinjam.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 20:36:24   
ZmajTolovaj
Jaz se strinjam. Polne riti vsega.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 20:40:56   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

se ja, ampak poleg kazni bi dala še eno urno dežurstvo po šoli v kuhinji. Naj še malo pomaga svojo packarijo pospravit kuharicam


user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 21:01:17   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

se ja, ampak poleg kazni bi dala še eno urno dežurstvo po šoli v kuhinji. Naj še malo pomaga svojo packarijo pospravit kuharicam


user posted image user posted image



Menim, da bi bil to mnogo boljši ukrep.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 21:02:46   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

http://24ur.com/novice/slovenija/kdor-ne-bo-priden-bo-lacen.html

jaz se. in sklicevanje na socialno šibke mi je čisto mimo. vsak mulc naj prevzame odgovornost za svoja dejanja. tudi zato je šola, da se tega naučijo.


učenec, ki meče hrano po jedilnici, mora takoj dobiti dve okoli kepe. Takoj podpišem za tak ukrep. Pa dve okol kepe starši na govorilnih urah.


Brez besed.user posted image  Upam, da samo provuciraš.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 21:04:50   
*miska.mcc*
tisti, ki mecejo hrano naokoli, bojo verjetno naslednji dan prisli v solo z najlepso in najmodernejso torbico za malico in v njen 1x nagce, 1x bigmek, 1x šejk, 2x turbo maxi king za poslasticouser posted image

drugace pa sem za to.
ampak po mojem, bi poleg pomoci v kuhinji palilo tudi par miz v sramotilnem kotu jedilnice....
sam kaj, ko bojo verjetno najvecji frajerji na soli sedeli v njem....in ne bo vec sramotilni ampak  častni kotuser posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 21.6.2010 21:06:15 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 21:19:24   
katipi
Jaz bi v šole spet uvedla fizične kazni: pa da ne bo pomote: nikogar ne bi tepla. Fizična kazen bi pomenila lupljenje krompirja, čiščenje učilnic, ribanje stranišč po pouku itd... user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 21:25:45   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

http://24ur.com/novice/slovenija/kdor-ne-bo-priden-bo-lacen.html

jaz se. in sklicevanje na socialno šibke mi je čisto mimo. vsak mulc naj prevzame odgovornost za svoja dejanja. tudi zato je šola, da se tega naučijo.


učenec, ki meče hrano po jedilnici, mora takoj dobiti dve okoli kepe. Takoj podpišem za tak ukrep. Pa dve okol kepe starši na govorilnih urah.


podpis. user posted image

pol pa ene glupe novinarke po časopisih neki govoričijo, da se stroka poslužuje srednjeveških metod in da ne znajo otroke hendlat (sem ravno brala eno pametnjakovičko v unih sobotnih zastonj cajtngih) - ma prepametne babe brez frocov, pravim jaz.. njo bi dala, da jo obmetavajo ti mulci s hrano v jedilnici in potem naj jim da še zajest kar so vanjo zmetal. me zanima kako bi ona po tem primerno ukrepala, bi si hit premislila o "neprimernih" ukrepih šole.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 21.6.2010 21:27:24 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 21:34:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pol pa ene glupe novinarke po časopisih neki govoričijo, da se stroka poslužuje srednjeveških metod in da ne znajo otroke hendlat (sem ravno brala eno pametnjakovičko v unih sobotnih zastonj cajtngih)


Še premili ukrepi-prevzetno mularijo bi bilo treba pustit, da je lačna in to fajn lačna, zaradi mene tudi sestradana-potem naj se pa norca delajo.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 21:42:31   
Najaa
Se strinjam, ja. In lahko se vse tukaj strinjamo, ampak vedno se najde kakšen deseti starš, ki bo iz tega naredil cel cirkus. Se pa strinjam ja, ker to kar si današnja mladina dovoli, za take stvari bi ga pred 20 leti vrgli s šole.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 21:47:42   
uwaga
Se strinjam z ukrepom!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 21:48:45   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Jaz bi v šole spet uvedla fizične kazni: pa da ne bo pomote: nikogar ne bi tepla. Fizična kazen bi pomenila lupljenje krompirja, čiščenje učilnic, ribanje stranišč po pouku itd... user posted image user posted image


no to so pri nas uvedli samo v razredu od najstarejšega. Bil je resnično prav grozen razred in začelo je poleg vsega prihajati do hudih poškodb učencv ker so se prerivali. Sedaj če "nagajajo" pač naredijo dobro delo. Tisti ki se dobro učijo pomagajo sošolcem, drugim ki leži knjižnica pomagajo tam, tretji pospraviojo telovadnico, so pa tudi že pometali okoli šole. In ne boste verjele učenci so sami predlagali tak ukrep in je zalegeluser posted image user posted image


(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 22:02:16   
marantz
Ja, se strinjam z vsem naštetim! Danes si mularija enostavno preveč dovoli in starši jih zagovarjajo.
Ma men itak pol stvari ni jasnih.

Prejšnji petek sestra ostane doma, ker imajo športni dan. In tisti, ki živijo v domu so ITAK šli že v četrtek domov, torej ni nobenmu treba v šolo. Danes se zbudi ob 13.00 in spet ne gre v šolo, ker jim dve uri odpadejo in sam za ti ure se ji pa ITAK ne splača hodit v šolo. In kar je najbolj hecno...nobenega opravičila ne rabiuser posted image In pol mi še pove, da njihovi učitelji so ITAK čudni, ker prijatelji, ki hodijo v srednjo šolo v sosednje mesto nimajo pouka že od prejšnje polovice tedna?!?!?

Skratka, res sem za časom! Mi smo imeli pouk do zadnjega dne, snov smo jemali do konca. in če smo slučajno imeli športni dan je bila udeležba obvezna. Zdej pa maš status kulturnika že če poješ v cerkvenem zboru in si opravičen nenapovedanega spraševanja in kaj vem še česa vsega.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 22:09:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Jaz bi v šole spet uvedla fizične kazni: pa da ne bo pomote: nikogar ne bi tepla. Fizična kazen bi pomenila lupljenje krompirja, čiščenje učilnic, ribanje stranišč po pouku itd... user posted image user posted image


Podpis.

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 22:33:53   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Jaz bi v šole spet uvedla fizične kazni: pa da ne bo pomote: nikogar ne bi tepla. Fizična kazen bi pomenila lupljenje krompirja, čiščenje učilnic, ribanje stranišč po pouku itd... user posted image user posted image


no to so pri nas uvedli samo v razredu od najstarejšega. Bil je resnično prav grozen razred in začelo je poleg vsega prihajati do hudih poškodb učencv ker so se prerivali. Sedaj če "nagajajo" pač naredijo dobro delo. Tisti ki se dobro učijo pomagajo sošolcem, drugim ki leži knjižnica pomagajo tam, tretji pospraviojo telovadnico, so pa tudi že pometali okoli šole. In ne boste verjele učenci so sami predlagali tak ukrep in je zalegeluser posted image user posted image




Šola lahko z vzgojnim načrtom to uvede.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Se strinjate z ukrepom?
21.6.2010 22:35:11   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Jaz bi v šole spet uvedla fizične kazni: pa da ne bo pomote: nikogar ne bi tepla. Fizična kazen bi pomenila lupljenje krompirja, čiščenje učilnic, ribanje stranišč po pouku itd... user posted image user posted image


Podpis.



Tudi jaz se podpišem. In komaj čakam dan, ko bodo naši "šolniki" (tisti, ki so nazadnje imeli s tik s šolsko realnostjo, ko so sami hodili tja) končno spregledali, da je skrajni čas, da se naredi en red.

moja kolegica je vrsto let živela v ZDA, tam doštudirala in delala kot učiteljica na javni šoli v zelo šibkem soc. okoliju (potem si lahko mislite, kaj in kako). Pred parimi leti se je vrnila v Slo in se tudi tukaj zaposlila kot učiteljica. Punca kar nekaj časa ni mogla priti k sebi, tako je bila šokiana nad razmerami v naših šolah. Ko sem jo vprašala, kako to, ko pa je ja učila v Ameriki, je odgovorila, da tami imajo ukrepe in sankcije; točno take, kot je zgoraj citirano - družbeno/za šolo koristno delo.

In kosila v naših šolah so luksuz, poceni luksuz, zato pa je tako kot je. V tujini ima le redko katera šola organizirano prehrano, učenci jo bodisi prinesejo s seboj ali pa gredo domov na kosilo (zato pa so ženske večinoma doma). In lep pokazatelj odnosa do hrane je bila brezplačna malica za dijake user posted image Hvala bogu, da so to ukinili.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Se strinjate z ukrepom?
22.6.2010 7:28:01   
dory
se strinjam itak...sej mladina nima nobenega spoštovanja več, ker majo polne riti vsega...delam na tem,da moj ne bo tak...bi pa poleg tega ukrepa uvedla še kej...kašno delo za take razgrajače...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Se strinjate z ukrepom?
22.6.2010 7:35:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

http://24ur.com/novice/slovenija/kdor-ne-bo-priden-bo-lacen.html

jaz se. in sklicevanje na socialno šibke mi je čisto mimo. vsak mulc naj prevzame odgovornost za svoja dejanja. tudi zato je šola, da se tega naučijo.


učenec, ki meče hrano po jedilnici, mora takoj dobiti dve okoli kepe. Takoj podpišem za tak ukrep. Pa dve okol kepe starši na govorilnih urah.


Brez besed.user posted image  Upam, da samo provuciraš.


pa verjameš, da ne.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Se strinjate z ukrepom?
22.6.2010 7:46:45   
aprilčica07
Popolnoma podpiram tak ukrep...

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Se strinjate z ukrepom?
22.6.2010 7:50:30   
Sunny Morning
Se popolnoma strinjam. Je pa največji problem v starših, ker so oni polni sami sebe se potem tudi otroci tako obnašajo.

Imam prijateljico, ki je učiteljica že več kot 20 let in pravi, da je res katastrofa, čeprav ona ne j... žive sile. Zna ukrotit tudi tiste najhujše primere. Je pa danes tako, da učitelj učenca tudi grdo pogledat ne sme, ker so takoj starši v šoli in težijo. Bog ne daj, da si kdo pri telovadbi slučajno zlomi nogo ali roko...TOTALNA ŠTALA. Zato je pa tako, da delajo samo tisti kar je obvezno, ostalo je pa bolj en ku..

dory jaz tudi močno delam na tem, da moja ne bo taka. Res upam, da mi rata. user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?