|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Seminar za otroke...
18.4.2007 13:33:54   
Zahi
Pozdravljeni vsi... zanima me kaj mislite o tem?

Gre za seminarje za otroke.. več o tem si lahko preberete na:
www.odlicnost.si


Kaj si mislite o tem kot starši.. ali bi vpisali svoje otroke na kak tak seminar?



< Sporočilo je popravil wahoo -- 18.4.2007 14:22:50 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Seminar za otroke...
18.4.2007 13:37:54   
Anonimen
Ne vem... mogoce pa bi..

... bom se mal bolj prebral.. :)

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Seminar za otroke...
18.4.2007 14:09:59   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ne vem... mogoce pa bi..

... bom se mal bolj prebral.. :)


no...? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Seminar za otroke...
18.4.2007 14:12:37   
Anonimen
 
Nism še... :) Zdej bom.. user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Seminar za otroke...
18.4.2007 14:16:32   
Anonimen
 
Po moje jim glih ne bi skodlo tole..

Ne vem sicer zakaj to tuki sprasujes.. in kaj hoces slisat.. user posted image

Noo povej.. kaj te muci.. cist mozno da sem kej spregledal.. sem dons bolj povrsen..


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Seminar za otroke...
18.4.2007 14:23:44   
Zahi
zanima me smao iz tega stališča, ker je to nekaj novega.. in kako gledajo starši na to.. ali bi starši peljali svoje otroke na take vrste seminarjev.. ali ne..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Seminar za otroke...
18.4.2007 14:37:12   
Anonimen
 
Jst bi..

zihr bi tam kej vec zvedel.. in pol ce bi mi bilo vsec.. zakaj pa ne?!

BI!

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Seminar za otroke...
18.4.2007 14:44:33   
plenicka
Jaz svojega bi...ko bo dovolj star...takšne vrste seminarjev znajo biti koristni tako za starše kot za otroke...težko je biti dober starš, takšni seminarji pa ti lahko do tega pomagajo...ali pa če si prebereta kakšno knjigo s podobno vsebino..

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Seminar za otroke...
18.4.2007 18:50:04   
Primoza
Kot vidim seminarji stanejo - kar je precejšen nesmisel. Kdor hoče hoditi po predavanjih tipa "šola za starše" je dovolj če spremlja objave v vrtcih in šolah in bo našel kar nekaj podobnih "hapeningov", ki so za razliko od navedenih zastonj.


(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Seminar za otroke...
19.4.2007 7:49:23   
Anonimen


Ne solo za starse.. Starsi res ne rabijo tecaja.. obicajno.. se lahk sam naucis..
Gre za tecaj za otroke.. kolker sem uspel vidt.. Tistega za starse nisem gledal...

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Seminar za otroke...
19.4.2007 10:41:34   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

Kot vidim seminarji stanejo - kar je precejšen nesmisel. Kdor hoče hoditi po predavanjih tipa "šola za starše" je dovolj če spremlja objave v vrtcih in šolah in bo našel kar nekaj podobnih "hapeningov", ki so za razliko od navedenih zastonj.



ne za starše.. gre za seminar za otroke.. tipa "konec s slabimi ocenami" "kako povedati mami" ipd..

pa koliko bi bili pripravljeni odšteti za take vrste seminarjev..

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Seminar za otroke...
19.4.2007 10:57:28   
Jutra
Zahi, a si ti slučajno eden izmed tistih, ki organizirajo te seminarjeuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Seminar za otroke...
19.4.2007 10:59:20   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

Zahi, a si ti slučajno eden izmed tistih, ki organizirajo te seminarjeuser posted image


ah kje.. sem popolnoma v drugi branži.. samo firbec me matra kako moderni starši gledajo na take vrste seminarjev..

torej.. ali bi dali svoje otroke v to? če se z otroci nebi razumeli.. ali pa da bi otrok šepal v šoli.. ali bi šli s tako metodo v pomoč?

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Seminar za otroke...
19.4.2007 11:02:35   
Jutra
Če bo kdaj škripalo z mojim otrokom, našim odnosom, bom seveda poiskala pomoč. Denar mi tukaj ne igra vloge. Ampak, obvezno takšnop pomoč (seminar, predavanje, svetovanje ali karkoli že), kje bi sodelovali vsi trije: otrok, moj mož in jaz. Ker mi smo v paketuuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Seminar za otroke...
19.4.2007 19:37:55   
Primoza
Aha, del ponudbe na tisti internetni strani. Ne, nisem navdušen na takim pristopom.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Seminar za otroke...
21.4.2007 12:26:14   
ronja
Hm, Zahi, po pravici povedano nekak upam, da noben moj otrok ne bo mel nobenih problemov v šoli in ga niti ne bo rabil... user posted image To bi se mi zdelo najbolj praktično, da bi bili glede tega po mamiciuser posted image . Se mi zdi, da ima vse možnosti za to, ker ma dobre gene iz vseh strani, tak da računam na to...
Pa naša familija (širša, torej moja primarna in najina zdajšnja) je itak malo čauhnjena, tako da mislim, da bo revica morala marsikaj vadit že v vsakdanjem življenju, če nas bo hotela samo razumeti... (ne, resno, večina ljudi na zdrži se pogovarjat za nami, če se dobimo na kupu...)

Če pa bi ji šlo slabo, bi ji pa seveda poizkusila pomagat - na vse možne neboleče načineuser posted image , prednost bi imeli prijetnejši... Verjetno to ne bi bila ravno čisto prva stvar, ki bi jo probala, najprej bi se probala sama z njo učit, nekak si zaupam, da bi to moralo delat, vsaj glede na izkušnje z inštrukcijami (so v glavnem prav lepo naredili, navadno s 3 ali 4, nekateri celo s 5user posted image ), ampak če pa to ne bi bilo uspešno pa - zakaj ne? Ne bi bilo pa to prvo.

Sicer sem zagovornik preventive - zato bom svojo pikico naučila miselnih vzorčkov, pa raznih takih miselnih igric kar skozi igro lepo prej, predno bo mela težave - pa jih potem mogoče sploh ne bouser posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?