|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrke 2011
23.12.2010 9:10:37   
Teni_
A je že kje katera. Glede na današnnji test bi naj po mojih izračunih imela rok ravno  01.09. 2011, če bo tokrat vse tako kot mora bit. To je moja 4. nosečnost in bo 3. otrok, ker se je prejšnja nažalost končala v 10. tednu.

Punce, zdaj pa hitro testke delat, da ne bom samevala.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 9:12:54   
nadka30
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iskrene čestitke in želim ti prelepo nosečnost in lepega septemberčka, res so lepi ti naši septemberčki.

Pozdrav od septemberke 2010user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

teni  res vam želi lep Božič, božiček je bil pri tebi letos tudi radodaren tako kot pri meni lani, poljubčka puncauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 9:14:27   
Teni_
Hvala, nadka. Ja itak- same punčke. Drugega ne znamo. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 9:16:47   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Hvala, nadka. Ja itak- same punčke. Drugega ne znamo. user posted image


Mogoče vas pa letos Božiček preseneti in je nastavil plavo barvouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 9:25:20   
polho3006
Teni ČESTITAM!!! Smo bile nekaj čas skupaj v pričakovanju, ampak...držim peste zate in tvojo pikico!!!!!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 9:30:19   
tanjusi
A je že kje katera. Glede na današnnji test bi naj po mojih izračunih imela rok ravno  01.09. 2011, če bo tokrat vse tako kot mora bit. To je moja 4. nosečnost in bo 3. otrok, ker se je prejšnja nažalost končala v 10. tednu.

Punce, zdaj pa hitro testke delat, da ne bom samevala.


TENI!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kAKO SEM VESELA ZATE!!!

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 9:31:23   
Teni_
Polho se te spomnim ja. Pa saj veš - vse moje januarčice ste mi ostale v lepem spominu - kdo bi vas pozabil.

Hvala za čestitke in pestke.

Tanjusi - hvala tudi tebi.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 15:04:03   
Ribica **
Cestitke!!! Pa srecno cisto do konca oz. do spetembra! user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 15:15:56   
Teni_
Hvala ti, Ribica.user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 15:50:27   
polho3006
Ej Teni pa tako dolgo je trajalo, da se je prijelo, ali sta imela vmes kaj pavze?

Ker midva se pogovarjava da bova nekje spomladi začela naročati še eno bebico in me je strah da...me bo čas prehitel in bom že prestara.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 16:28:45   
Teni_
Tako dolgo je trajalo. Prej sem zanosila 3X v prvo, zdaj pa nikakor. Ampak , končno...

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 18:30:44   
ugi
Čestitke user posted image Držim pesti, da bo nosečnost minila brez težav vse do septembra in da rodiš zdravega otročička. Aja, pa navijam za fanta, ofkors. user posted image

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 18:36:08   
Teni_
Haha. Ati tudi. Jaz pa mislim, da bo še ena babnicauser posted image , taka žleht kot smo me 3.user posted image

Hvala za želje in čestitke.user posted image

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 18:48:37   
ugi
A-A, jaz pa mislim, da bo fant, ki vas bo vse 3 prekosil. user posted image Hihi, vse tri ga boste crkljale, boš videla.

< Sporočilo je popravil ugi -- 23.12.2010 18:50:24 >


_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 19:22:21   
Gwendolen
O, Teni!!! Naša januarka!!! Ja, iskrene čestitke, res!

Tokrat pa do konca! Stiskamo pesti!


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 20:01:12   
Teni_
Hvala, moje drage januarke.user posted image

Razvajali bomo pa tako ali tako v vsakem primeru.user posted image

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 20:56:17   
nincrli
wuhuuuuuuuuuu teni čestitke user posted image user posted image user posted image

Jaz tud navijam za user posted image in držim pesti, da bo vse ok!


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 20:58:01   
Teni_
Hvala, nincrli.user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 21:17:42   
naja6
user posted image Teni, čestitke še iz moje strani, držim pesti, da tokrat rata do konca, saj vseeno kaj bo user posted image ali user posted image samo da je user posted image zdrav-a
Sem še ena od januarčic
Čim lepšo user posted image ti želim

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septembrke 2011
23.12.2010 21:19:52   
Teni_
IZVIRNO SPOROČILO: naja6

user posted image Teni, čestitke še iz moje strani, držim pesti, da tokrat rata do konca, saj vseeno kaj bo user posted image ali user posted image samo da je user posted image zdrav-a
Sem še ena od januarčic
Čim lepšo user posted image ti želim



Točno to. Hvala ti.


(odgovor članu naja6)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septembrke 2011
25.12.2010 20:33:18   
Teni_
Še kar ni nobene, da bi se mi pridružila?

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Septembrke 2011
26.12.2010 11:32:14   
Andymili
Tudi meni in možeku je Božiček prinesel najlepše darilo - pozitiven nosečniški test. Sem naredila kar 3 teste in vsi so pokazali user posted image user posted image user posted image ...

To je res najlepše darilo, ki naju je lahko presenetilo. Po umetni oploditvi, ki ni bila uspešna, sma čisto prenehala delati na dojenčku. Potem pa zanosim... Jao... Pa mi je bilo rečeno, da je zelo, zelo , zelo majhna možnost, da zanosim po naravni poti... Zdaj pa kar samo od sebe... Sicer imam veliko straha v sebi - imam faks in niti najmanj ne vem kako nama bo to uspelo.user posted image Najbolj me je pa strah, da ne bo kaj narobe. 25.01.2011 imam že prvi pregled pri ginekologinji. Niti ne vem kaj naj rečem ginekologinji, ker midva zdaj nisma načrtovala nosečnost in niti ne vem kdaj sem imela zadnjo menstruacijo. Upam, da bo na ultrazvoko videla približno kdaj sem imela zadnjo menstruacijo in kdaj je prišlo do oploditve... user posted image

Lep pozdrav!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septembrke 2011
26.12.2010 11:41:10   
Teni_
Jupi!!!!!

Končno še ena. Čestitke. Se vidi, da psiha ogromno vpliva na zanositev. Jaz sem že tudi skoraj obupala, ko po splavu junija 2009 ni in ni uspelo. Zdaj, ko sem pa najmanj pričakovala, pa je.

Ne skrbet. Na začetku plod pri vsaki nosečnosti raste pribl. ali pa čisto enako in se na ta način normalno določi rok poroda. Brez skrbi. Pa ne veš niti približno kdaj si jo imela?

Jaz bom za pregled poklicala v torek, pa bo verjetno (glede na prejšnje izkušnje) Tudi verjetno okoli 25.1.

Vglavnem - brez skrbi, vse se bo uredilo tako kot se mora.

(odgovor članu Andymili)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septembrke 2011
26.12.2010 18:17:45   
lily81
Žijo..

tudi meni se je pokazal plusek..to je 2.user posted image .. doma imam decembrčka 2008... Pi mojih izračunih imam rok ( če bo vse po sreči sevedauser posted image ) 1. ali 2. septembrauser posted image ..

Prvi pregled imam 24.1... lepo bodite in čim več pluskov..


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septembrke 2011
26.12.2010 21:46:56   
Teni_
Super, čestitke. user posted image user posted image user posted image

Potem sva pri roku nekje na enakem.

(odgovor članu lily81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?