|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrke 2014
27.12.2013 16:41:57   
tinncyka
Evo če sem že 1 temo drugje odprla jo še pa na forumu nosečnost user posted image
Danes smo zagledali magičen + in po izračunih imam PDP 5. 9. 2014 user posted image

se mi katera že pridruži? user posted image


< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 30.12.2013 17:18:33 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septemberke 2014
27.12.2013 17:12:50   
pikicapokica007
Živjo! Čestitke user posted image ! Tudi jaz sem danes videla user posted image . Po izračunih imam PDP 9.9.2014. Vesela sem zelo, hkrati me je pa strah, saj se je moja prva nosečnost končala s splavom v 18. tednu. Upam, da tokrat stvar "speljem do konca"

Lp

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septemberke 2014
27.12.2013 17:24:10   
Anonimen
No pa še jaz (zaenkrat ostanem še anonimna) moj PDP naj bi bil 1.9.2014 sva zelo zelo vesela po vseh operacijah upava da tokrat bo vse uredu,saj imam tudi jaz slabe izkušnje iz prejšnje nosečnosti,ampak zdaj bo vse ok-mora bit user posted image
Vse ostalo izvemo 7.1.2013 komaj čakam user posted image

(odgovor članu pikicapokica007)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septemberke 2014
27.12.2013 17:50:46   
tinncyka
.
PDP, NICK, STAROST, št. user posted image  , št. user posted image  doma, KRAJ, SPOL 
.
.
.
.
.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septemberke 2014
27.12.2013 17:56:19   
tinncyka
uuuu se že nabiramo počasi user posted image  pikicapokica007  in Anonimna dobrodošli in čestitke user posted image  držim pesti, da bo sedajšna N brez problemovuser posted image user posted image , mora biti. Sama imam doma skoraj 4 letnico (janurja) in je to moja 3 nosečnost. 1. nosečnost se je končala s SS v 7t user posted image  tako, da je tudi mene malo strah ... 

Trenutno je naša nagajivka pri b&d na počitnicah, tako da z dragim uživava doma sama user posted image  no ko sem imela čas sem se še pa z seznamčkom igrala user posted image
Aja sama na pregled še nisem naročena, se bom po NL, ker do takrat je G na dopustu ... uh komaj čakam pregled user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septemberke 2014
28.12.2013 16:28:19   
Anonimen
En lep pozdrav vsem! tudi jaz se vam pridružujem, ZM sem imela 1.12., tako da je PDP 7.9.2014 user posted image

Najprej tinncyka sicer ne vem če je izvedljivo, ampak poskusi ime teme spremenit v "SEPTEMBRKE 2014", ker je en "E" malo odveč... user posted image pa brez zamere user posted image , ampak mislim, da nas jih bo več tko našlo...

drugače pa joj, tudi jaz sem ena izmed tistih s slabimi izkušnjami za sabo... prva nosečnost končana z 22.tedni, druga pa s sedmimi... zdej sem zaenkrat pozitivna, upam da tako tudi ostane. h G se bom naročila šele po NL, ker sem prepričana, da v ponedeljek in torek ne dela... pa itak nebi rada prehitro rinla na pregled, da ne bom v dvomih, tako kot prejšnjo nosečnost, čeprav sem imela skos ene izcedke. trkamnales da bo sedaj vse drugače user posted image

Čestitke drage moje, upam, da bomo gobčne user posted image user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu tinncyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septemberke 2014
28.12.2013 16:36:30   
Radenska_
A ni lepši naslov septembrčice 2014? :)

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 28.12.2013 16:37:06 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septemberke 2014
28.12.2013 16:38:33   
Anonimen
A ni lepši naslov septembrčice 2014? :)



magari user posted image user posted image user posted image sam da niso septembErčice user posted image user posted image user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septemberke 2014
28.12.2013 16:42:55   
Anonimen
oooo đizs!! kaj spregledam?! da v tej temi komentira radenska??!
ful sem vesela zate!!! (kar nekaj časa smo klepetale skupaj na temah "II pričakujemo ****") - pred prejšnjima dvema N
JUPIII user posted image user posted image user posted image zdaj pa srečno do konca, a ne? user posted image user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septemberke 2014
28.12.2013 17:11:37   
Radenska_
Anonimna, a mi lahko na ZS napišeš katera si? :)
Ja heh, še jutri digitalnega, ampak trije testi so meli črtice, vključno s CB.
Ne dojemam :)
glede na dan IUI naj bi bil PDP 8.9, ampak se aktivno priključim po jutrišnjem lulanju. Zdaj pa nove skrbi, samo upam da bo vse ok in da bo šlo super do konca in da me konec poletja razveseli eno malo bitjece user posted image

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septemberke 2014
28.12.2013 18:01:36   
Anonimen
hehe Radenska jst delam v ponedeljek CB, danes sem delala neko "češko" varianto... to se zgodi, ko dragega pošlješ v drogerijo in prime nekaj kar je najceneje user posted image user posted image sem pa imela v torek vgnezditveno krvavitev, ker sem imela samo enkrat na WC-ju po lulanju rjavo sluz potem pa ne več, tako da sem prepričana, da je bilo to to. Ja, vseskozi nas spremljajo neke skrbi... upam, da jih bo čim manj. user posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septemberke 2014
28.12.2013 18:41:46   
Dgirl

tinncyka čestitaaaaaamuser posted image user posted image user posted image

Sva bili skupaj pri drugi temi, da jo ne pričakujemo decembrauser posted image December je pa res fajn mesec ane user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septemberke 2014
28.12.2013 20:33:39   
miska**
Ojla!

jaz se bom kar tu vam pridružla ker imam po moje rok 1.8.

Kak se kaj počutite imate kakšne znake? Pikula meni se zdi, da jih imam premalo.user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septemberke 2014
28.12.2013 20:51:15   
Anonimen
miska** najbrž si mislila da maš pdp 1.9., ane? user posted image

moji znaki so (danes delala test) da mam polne joške, bradavice me skelijo, lulam večkrat po malem, pa ful sem žejna. krčke mam pa proti večeru, ko se umirim, take blage...

nič se sekirat, še vse nas čaka, lahko pa da ne boš imela prav nobenega od najpogostejših znakov... kar mirno ;) in predvsem pozitivno!!

anonimna user posted image

(odgovor članu miska**)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septemberke 2014
28.12.2013 21:00:33   
Radenska_
Jaz imam maternični vrat tako visoko da ga ne otipam, tako da to je en znak, pa joškice me tako bolijo, da ni za govorit.
Kot dve skali sta.
Občasno me popadejo rahli krči.
Imam tudi eno super fajn vnetje, vhod nožnice me srbi za pop***, ampak to nekako rešujem z mrzlo vodo nad bidejem in canastenom.
Bomo videli... :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septemberke 2014
28.12.2013 21:26:30   
miska**
Ja Anonimna mislila sem 1.9. user posted image sem že čisto zmešana. Imam pa izcetek, kot beli tok samo, da je bolj voden. Ene punce pravijo, da ne morejo na trebuho spat že zdaj. No jaz to brez problema. Mogoče pa bo naslednj teden kak znak bolj izrazit. Jaz sem si izračunala da sem v 5 tednu in grem v ponedeljek v 6. Upam da to drži

Sem pa kar zaspana tak da bom šla počasi spat.

Uživajte punce z otročički pod srcemuser posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septemberke 2014
29.12.2013 0:56:42   
tinncyka
Jutro user posted image

U pišuka, sem vedla de sem nekaj za j... user posted image  Itak da ne zamerim ... Moja napaka user posted image  bom pol 1x ko pridem do računalnika poslala administratorju foruma sporočilo če nam lahko naslov popravijo, sama ne morem več. Ma pa še googlala sem ko nisem bila sigurna user posted image  ampak vseeno zafrknala user posted image

Kaj več pa ko preberem, sem sam prvi post prebrala, zdaj pa mi net nekaj nagaja...  vprašanje če bo poslalo user posted image

(odgovor članu miska**)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septemberke 2014
29.12.2013 6:48:52   
Radenska_
jaz ne morem spat, tako da sem že od 5.45 pokonci...Že zajtrk pojedla in kavo spila.
pa seveda digitalni CB naredila in je pokazal + in 1-2. Tako da mislim da lahko zdaj uradno tudi tule sodelujem :)))


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septemberke 2014
29.12.2013 8:57:38   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image toooo Radenska!! user posted image ej a pol nisem edina, k sem ko penzič. ne spim ponoč pa če se svet podre. ampak po moje je tebe dons to iz spanca ruknal, k si vedla, da boš še test delala user posted image user posted image

uff, jst si pa rajš ne rinem nč notr user posted image da bi zvedla kje je moj bogi maternični vrat user posted image kar naj služi svojemu namenu, pa ga pustim čist pri miru, tam nekje konec februarja, pa mu bom privoščla eno taaaako luštno pentljico, da bo lahk ponosn nase user posted image user posted image

drugače sva pa že včeraj povedala moji mami in sestri. se mi zdi brez veze neki čakat, tut če bo (kar vem da ne bo) kaj narobe, bojo itak zvedl, tko da je tak al tak vseen user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septemberke 2014
29.12.2013 9:08:29   
pikicapokica007
hej!

Čestitke vsem user posted image user posted image

jaz nisem povedala še nobenmu, tudi svojemu fantu ne. danes zjutraj sem ponovno delala BC mini tes, ki je ponovno pokazal user posted image . imam le eno "skrb"... user posted image bi mogla pridit v torek (31.12.2013), tako da mi u bistvu še ne zamuja, vendar sem test naredila že v petek, ker sem čutila, da nekaj ne štima tako kot bi moglo in da nekaj bo... kaj mislite ve? sem prehitro naredila test, pa čeprav je že pozitiven?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septemberke 2014
29.12.2013 9:38:54   
Anonimen
jutro user posted image
anonimnauser posted image a prav sklepam,boš dobila cerklžo,ker jaz jo imam že zdaj pa me zanima kako je z počitkom,komaj čakam da pridem v leonišče,ker skoz ležat se mi pa res ne da... jaz imam abdominalno cerklažo.
pikicapokica007 jaz mislim da plusek je plusek user posted image
Miska** midve pa skupaj 1.9... heheh na šolski dan user posted image
zdaj pa v kuhinjo...prideta tašča in tast na kosila (danes izvesta,da bomo zibali)user posted image

(odgovor članu pikicapokica007)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septemberke 2014
29.12.2013 9:44:59   
Radenska_
Jaz bom danes povedala mojim, prek tedna bova pa še njegovim.
zaradi iui ve vsa bližnja žlahta, tko da žal ne bova mogla z odgovorom odlašat do 12. tedna, ker vsi vedo da je pred novim letom dan D.
aja cerklaže mate, jaz pa nisem dojela kaj si mislila s pentljico :P
Ja ne vem, dvomim da bom dons kaj bolj spala, pomojem je ta slab spanec zato ker ne dojemam in sem čist nahajpana, polna energije, ko en čuk no.
A imate kakšne dojenčke že doma?

Aja za seznam: PDP pomojem 8.9., glede na dan IUI,starost 26,Gorenjska,prva nosečnost, nič otrok.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septemberke 2014
29.12.2013 9:56:21   
Anonimen
anonimna prav imaš, po nuhalni svetlini grem na cerklažo, ker mi je v prvi nosečnosti v 22 tednu popustil MV. kako pa to da imaš ti že zdaj cerklažo?

glede počitka ne vem. malo pobrskaj pri Pušenjaku, mislim, da ni ravno zagovornik neprestanega ležanja, pa mislim, da ima kar prav. tudi ko sem govorila z eno ki je imela cerklažo je rekla, da so ji razložili da je u bistvu to normalna nosečnost, le da ti s tem šivom pomagajo, da MV zdrži.
Jst mislim, da če delaš po občutku, da nima bit kaj.

pikapolonica007 čestitke! pozitiven test je pač pozitiven test user posted image očitno si imela ovulacijo dosti prej kot si misliš in je zato do vsega prišlo prej, tudi do + na testku!! jupiii user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septemberke 2014
29.12.2013 10:02:15   
pikicapokica007
Hvala obema! jst tud mislm, da plusek je plusek. zdej pa počakat, da pride moja G iz dopusta, da se naročim na pregled.

za seznam pa: PDP (najverjetneje) 9.9.2013, pikicapokica007, starost 25, druga nosečnost, nič otrok, novo mesto

še kar ne morem verjet, da nama je ratalo.... božiček je vedel, kaj si želiva user posted image

Lp

< Sporočilo je popravil pikicapokica007 -- 29.12.2013 10:03:43 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septemberke 2014
29.12.2013 10:17:09   
Anonimen
anonimnauser posted image kdo ti bo delal cerklažo? Jaz jo imam zaradi popustljivega MV,uglavnem same pi****e v prejšnji noseč. potem sem pa jaz prišla do profesorja Tomaževiča in mi je rekel,da bo on vse zrihtal...v enem mescu dve operaciji..(to je bili to na hitro,da nimam pojma)
Tko da komaj čakam,da pridem do Leonišča...

(odgovor članu pikicapokica007)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?