|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Simptomi rane na želodcu...?
25.6.2008 10:18:01   
šnucika
Pojma nimam...že tri mesece mi je slabo (ne,nisem noseča!!),občasno,ne vsak dan....se pa zgodijo obdobja par dni skupaj.
Tudi ,če pritisnem na trebuh v višino želodca imam tak neprijeten občutek.
Slabost je včasih na meji bruhanja,včasih taka medla...
Če kaj pojem, mi ponavadi odleže.
Ne jemljem kakšnih dražečih zdravil,ne pijemuser posted image ..ne kadim...samo zelo sem pod stresom in nervozna.Kar zna biti vzrok...

Moja zdravnica me ne bo resno jemala,čeprav sem že skoraj odločena,da ji grem zatežit.

A se je katera "srečala" kdaj s tem...mogoče tudi z rano na želodcu?



_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Simptomi rane na želodcu...?
25.6.2008 10:25:31   
BAMBINA_
KLIKNI



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Simptomi rane na želodcu...?
25.6.2008 10:32:17   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

KLIKNI





ja,še dobro,da je skoz tista reklama čez...ker Jokerjevci imajo vedno slikovite opise vseh težav človeštvauser posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Simptomi rane na želodcu...?
25.6.2008 11:08:04   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

KLIKNI





ja,še dobro,da je skoz tista reklama čez...ker Jokerjevci imajo vedno slikovite opise vseh težav človeštvauser posted image

Ja, pa a veš, da sem jaz na tisto reklamo kliknila in zdaj vozim tisti avto kot nora, da bi si priigrala zavarovanje user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Simptomi rane na želodcu...?
25.6.2008 14:38:13   
Mišni
Ja, jaz sem imela podobne simptome, pa še shujšala sem v recimo 5 dneh 4 kile.

Ugotovili so rano na dvanajsterniku.

Za rano na želodcu je značilno, da te boli po jedi, za dna dvanajsterniku pa, da te boli pred jedjo oziroma da je bolje, če nekaj poješ. Tako so meni razložili.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Simptomi rane na želodcu...?
30.6.2008 16:42:25   
natasarobi
Mene zanima kakšni so še simptomi za rano na želodcu? Mene zadnje čase daje občutek, da me nekaj tišči, ko pritisnem na želodec me mogoče malo zaboli, drugače pa me ne boli. Se mi je pa že zgodilo, da me je par centimetrov pod desno dojko zabolelo  (okoli reber), kot, da bi me nekdo špiknil z nečim user posted image

Sicer se mi to prvič sedaj dogaja, tako, da sploh ne vem kako je, če te boli 'samo' želodec, naprimer če sepreveč naješ in podobno.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Simptomi rane na želodcu...?
30.6.2008 17:26:09   
Felicita
če te špika pod desno dojko je lahko tudi žolč oz. da se ti kamenčki kotrljajo tam notr.

jaz sem imela sicer sum na rano na želodcu, pa so bili simptomi - bolečine v želodcu (na pritisk), napetost, skoz občutek, da mam neprebavljeno hrano v želodcu, nobenega apetita, spahovanje non-stop... no, na koncu so ugotovili akutni gastritis.

sicer pa opazuj, če ti kakšna hrana ne paše (mastno, sladko, pekoče...), lahko pa tudi da si pojedla kej, kar je gostilo preveč bakterij in maš blago zastrupitev (čeprov zastrupitev brez bruhanja in driske? ...).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Simptomi rane na želodcu...?
30.6.2008 20:33:41   
natasarobi
Kaj je to akutni gastritis?

SIcer pa apetit imam (mogoče še preveč), driske nimam, slabo mi tudi ne, še najbolj me moti občutek kot, da mi nekaj leži na želodcu. Ali je lahko to od živcev?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Simptomi rane na želodcu...?
1.7.2008 16:17:36   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Kaj je to akutni gastritis?

SIcer pa apetit imam (mogoče še preveč), driske nimam, slabo mi tudi ne, še najbolj me moti občutek kot, da mi nekaj leži na želodcu. Ali je lahko to od živcev?


Ja,lahko je od živcev!
Mislim,da je pri meni ravno za to....
No,meni je še kar slabo in ostali občutki,ki jih opisuješ ti.Opažam,da je v obdobju PMS-ja še huje...
Res se moram spakirat k zdravnici,da mi kaj da za želodec...čeprav nimam tistega občutka kisline,pa refluksa tudi ne...

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Simptomi rane na želodcu...?
1.7.2008 18:47:33   
Felicita
gastritis je vnetje želodčne sluznice. akutni je pač 'enkraten', obstaja pa tudi kronični. (men je blo slabo 3 mesce pa je bil akutni).
in jest sem ga dobila samo in izključno od živčnosti/stresa (ker pač ostalo ni moglo bit).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Simptomi rane na želodcu...?
1.7.2008 20:40:23   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

gastritis je vnetje želodčne sluznice. akutni je pač 'enkraten', obstaja pa tudi kronični. (men je blo slabo 3 mesce pa je bil akutni).
in jest sem ga dobila samo in izključno od živčnosti/stresa (ker pač ostalo ni moglo bit).



a ti je bilo slabo brez "zgage"?Ker jaz sem že sita teh slabosti...kakšen dan je grozno.
Kaj si jemala...gastal,ranital?

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Simptomi rane na želodcu...?
1.7.2008 20:47:42   
Felicita
nikoli zgaga, meni se je samo spahovalo (pač kot zrak iz želodca), skoz sem imela občutek, da mi vsa hrana obleži v želodcu (tut če je bil samo jogurt), med obroki me je trebuh topo bolel...
jemala sem talcid (=rupurut samo da se ga dobi na recept) in controloc, slednji mi je resnično zlo pomagu.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Simptomi rane na želodcu...?
3.7.2008 20:01:08   
šnucika
Danes sem bila pri zdravnici...ampak ne pri moji,ker je na dopustu.Tako sem za ta čas dobila Ultop kapsule . Da naj bi bil gastritis...ampak vzroke bo še treba najti,lahko,da je tudi bakteria (heliobacter)....
Zdravilo sem vzela,slabo mi je še vedno.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?