|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skokec???
9.10.2004 19:55:26   
*
Kako se reče skokecu...???
Skokec? Imajo kje raztavljene(narisane) na netu?

Koliko vas je za skokeca in koliko za hojico in zakaj?

Hvala za odgovore!:kava::kava::kava:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Skokec???
9.10.2004 20:00:35   
*maja
Za hojico nisem ravno navdušena (jo nismo uporabljali pri nobenem našem :duda:), pa tudi pediatri in fizioterapevti jo toplo odsvetujejo. Kar se pa tiče skokca pa ne vem kako je. Mi ga nimamo, ima pa ga moja kolegica in je blazno navdušena nad njim. Ampak to je iz druge roke...


(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Skokec???
9.10.2004 20:25:53   
Veva
Mi smo imeli skokca in je naša ful uživala. Ko pa je začela kobacati, je ni več zanimal, ker jo je preveč omejeval. Hojice pa pediatri ne priporočajo, ker se otrok ne nauči loviti ravnotežja in pravilno padati, kar se kaže v nespretnosti v poznejšem obdobju.
Torej, en glas za skokca! :)

Lp, Veva

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Skokec???
9.10.2004 20:36:50   
Jančika_
Na RR je bil en članek o hojci, pa ga z iskalnikom ne nejdem. Je pa zelo fajn pisalo, zakaj je ne priporočajo.

Skokca imamo, ampak ga bomo začeli uporabljati šele čez kake 4 mesece. Aja, pa midva z Joejem mu rečeva hopsika :).

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Skokec???
9.10.2004 22:12:25   
pravljica
hojica...ni razoga za, po moje je samo dobra rešitev, da imajo starši mir pred otrokom...naša ni nikoli niti sedela v njem pa je normalno plazila in shodila pri 11ih mesecih...medtem ko njen bratranec zaradi hojice nikoli ni znal hoditi po štirih, shodil pa je pri enem letu...
skokeca smo imeli, pa je ni nikoli preveč zanimal - se je raje plazila okoli...postal pa je zanimiv kasneje, ko je v njem zibala igrače :)

lp

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Skokec???
9.10.2004 22:40:29   
mehurčica
Jaz sem si ga ful želela, ker je David še zdaj taka skokica.:) Ampak zdaj je pa že pretežek za skokeca. Pa jaz ga tud težko že zibam gor in dol.

Glede hojice so ti že druge povedale. Je ne priporočajo. Sem pa tudi sama opazila pri hčerki od prijateljice, ki jo je namreč imela, da res ni znala past. Shodila je že pri 11,5mesecih, ampak ko je padla, je padla naravnost naprej na nos-roke, ali naravnost nazaj na glavo.:( David že sedaj, ko se postavlja na noge lepo pada na ritko oz. ko se včasih nalašč spusti, izboči ritko in pade nanjo.:love: Pa tud plazi se-kot si videla:), ona se ni. Daj mu čas, da sam pogrunta nove veščine.

Pa-pa:muca:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?