|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skrivnosti dišečega perila
13.2.2011 21:41:01   
maja&m
No kot že naslov pove...kateri mehčalec in pralni prašek uporabljate, da vam perilo diši dlje časa in da je mehko? Nikakor se ne morem spomniti kombinacije, pri kateri so cunje dišale v omari tudi po pol letauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skrivnosti dišečega perila
13.2.2011 21:47:30   
TomTaylor
Meni se super obnese:
- Persil + Silan (obvezno oba iz Muellerja)
- Persil + Ornel
- Persil + Lenor, tisti na katerem piše "febreeze effect" ali nekaj takega - učinek podaljšanega vonja (oba iz Muellerja)

Presenečena sem pa trenutno nad kombinacijo
Duel (spet neka limited edition iz Mercatorja) + Ornel Milano (rumeni). Perilo ful diši. Presenetljivo.




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skrivnosti dišečega perila
13.2.2011 21:57:21   
mayci
Meni je perilo fuuul dišalo po mehčalcu Ornel (na katerem je narisan otroček), pralni gel pa imam že več let Frosch.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skrivnosti dišečega perila
13.2.2011 22:41:07   
Anonimen
Do sedaj so mi cunje najlepse in najdlje disale po uporabi pervola. Sploh tisti za belo perilo nenormalno lepo disi. Mehcalca pa ne uporabljam.

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 7:17:01   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Meni je perilo fuuul dišalo po mehčalcu Ornel (na katerem je narisan otroček), pralni gel pa imam že več let Frosch.user posted image


Babysoft.
Drugače pa meni najbolj dišijo te kombinacije:
- Dash prašek + Ornel Babysoft ali Paris
- Dash v tistih majhnih gelih + Ornel Babysoft ali Paris.

lp

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 7:46:31   
Šarki
Ornel je zakonuser posted image
moj najljubši: čokolada - vanilija

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 7:47:08   
Šarki
Zdej pa hitro temo brisat k je ena sama reklama za ornel user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 8:05:15   
kajalin*
zeleni gel persil+ lenor zlati vse iz Mullerja

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 8:17:17   
Urshy78
pralna krogla + Ornel Babysoft user posted image user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 8:45:03   
Tejči
Prašek čisto vseeno kateri, mehčalec pa Ornel babysoft ali Luna (zmislim da magnolija, vrtnica ali nekaj takega..za črno perilo piše gor)user posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 9:01:03   
ly117
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

Ornel je zakonuser posted image
moj najljubši: čokolada - vanilija


Podpis.


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 9:17:47   
~Biba~
ariel + modri lenor

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 9:47:30   
kajalin*
hja,k berem vse to sm se pa spomnila,da itak ima vsaka od nas svoj okus in vsaki kaj drugega diši,tako da moraš sama najdit ka ti najbolj odgovarjauser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 10:32:36   
darja.mark
Kaj pa tiste ki ne uporabljate mehčalca in perete s kisom? Jaz nikakor ne morem najti praška po katerem bi mi cunje dišale. So kar nekako brez vonja, pa ne vem zakaj ????  Zdaj imam Persil in ga bo zmanjkalo, in res ne vem katerega naj kupim, da bojo vsaj malo dišale user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 10:49:20   
Anonimen
Saj sem že malo prej napisala ... pervol je zakon ... cunje po njem dišijo še dooolgo in to celo če jih v sušilcu posušiš.

(odgovor članu darja.mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 10:54:28   
pizmek
Trenutno imam persil (gold) + ornel (baby je gor) + sušilni strojuser posted image ...pa so cunje ful mehke in dišeče user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 10:55:04   
zmajaz
Jaz tudi perem s kisom in brez mehčalca - perilo super in dolgo diši po Arielu, sploh, če se suši v sušilcu, pa tudi po roza Rexu lepo diši, po Persilu ful lepo diši, dokler je mokro, potem pa je brez vonja, Perwol sem pa, ko sem začela prati s kisom, kar podarila preostale zaloge, ker mi perilo po njem ni ali čisto nič dišalo ali pa je celo smrdelo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 10:56:35   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Kaj pa tiste ki ne uporabljate mehčalca in perete s kisom? Jaz nikakor ne morem najti praška po katerem bi mi cunje dišale. So kar nekako brez vonja, pa ne vem zakaj ????  Zdaj imam Persil in ga bo zmanjkalo, in res ne vem katerega naj kupim, da bojo vsaj malo dišale user posted image



A namesto mehčalca se lahko kis uporablja.......user posted image

Sama namreč že več kot 10 let ne uporabljam mehčalca.....sem dobila nekoč alergijo in perem zdaj vse brez mehčalca.......diši perilo kaj posebno ne, smrdi sploh ne.....važno je, da ima "vonj po čistem"......user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 10:57:14   
Andromeda
Pralne praške oz. gele uporabljam različne (jih pa kupujem v Mullerju, ker so Made in Germany in ne made in poland itd...), včasih kupim tudi Luninega. Mehčalec - meni najlepše diši Lenorjev energy clear blue, pozimi pa od froscha mehčalec z vonjem mandljev. pa še to - opažam, da pozimi perilo diši lepše, če ga perem s praškom kot pa z gelom (se ne zažre tisti čuden vonj med sušenjem).

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 14.2.2011 10:59:28 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 11:24:15   
mišk
Rumeni Duel!!!
Odkar ga uporabljam, me je že ogromn folka vprašalo, ka mam to za en mehčalec, ki tako diši!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 11:46:36   
KIKI****
- Persil + Silan
- Persil + Ornel


In pa Persil-Duel.

Moram pa probat še perwol zaradi sušilca, kjer se vonj dišečih oblačil malo razgubi.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 11:49:42   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
A namesto mehčalca se lahko kis uporablja.......user posted image

Sama namreč že več kot 10 let ne uporabljam mehčalca.....sem dobila nekoč alergijo in perem zdaj vse brez mehčalca.......diši perilo kaj posebno ne, smrdi sploh ne.....važno je, da ima "vonj po čistem"......user posted image

Če dodaš kis, perilo 1000 % ne bo smrdelo po kisu (samo dat ga je treba v boben, ne v kak predalček za mehčalec - ker od tam stroj vzame proti koncu pranja), bo pa mehkejše, boljše oprano in bolj dišeče, ker kis zmehča vodo in zato prašek lahko prodre globlje v perilo in je tako učinkovitejši. Preizkušeno - jaz perem tako zdaj kake pol leta.

Aja - pa če dodajaš kis, lahko količino praška zmanjšaš. Jaz dajem cca. 50 ml tekočega praška + 1 dl kisa v dozirno posodico, ki jo dam v stroj med perilo.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 14.2.2011 11:50:31 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 12:12:24   
ZmajTolovaj
Jaz tudi prisegam na kis. Ne smrdi čist nič, za vonj dam dve kaplji eteričnega olja, cunje so ful mehke. Trenutno imam sivko. Se se tako odvadila vseh teh pralnih vonjav, zadnjič dam po enem letu Persil zraven, se mi je zdel čist preveč oster vonj.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 12:19:44   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Če dodaš kis, perilo 1000 % ne bo smrdelo po kisu (samo dat ga je treba v boben, ne v kak predalček za mehčalec - ker od tam stroj vzame proti koncu pranja), bo pa mehkejše, boljše oprano in bolj dišeče, ker kis zmehča vodo in zato prašek lahko prodre globlje v perilo in je tako učinkovitejši. Preizkušeno - jaz perem tako zdaj kake pol leta.

Aja - pa če dodajaš kis, lahko količino praška zmanjšaš. Jaz dajem cca. 50 ml tekočega praška + 1 dl kisa v dozirno posodico, ki jo dam v stroj med perilo.


zmajaz.....hvala na informaciji, bom naslednjič poskušala s kisom.....

Nisem imela pojma, da se s kisom da prati......

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 13:46:54   
posh
Tudi jaz uporabljam kis namesto mehčalca. Uporabljam pa tekoči frosch-aloe vera. Pisano ne diši, belo na 60 st. tudi ne-bolj vonj po čistem in opranem....brisače pa perem na 95 in sušim v sušilcu in prav lepo dišijo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?