|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabokrvnost po porodu!
4.7.2004 10:39:00   
*
Živio punce!

Dajte mi neke domače nasvete, da si ojačam kri po porodu. Nikoli nisem bila slabokrvna, sedaj sem.
Komaj vzdržim na sprehodu, ko se sklonim..ajajjjjj...
Tistih njihovih tablet ne morem jesti, ker potem akati ne morem.

Prosim za domače recepti, čimprej bi rada ojačala, saj bo Nejc že shodil počasi..hihihi!:love:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Slabokrvnost po porodu!
4.7.2004 10:50:49   
malika
Pravijo veliko špinače, pa rdeče pese,bom malo v kako knjigo pogledala, da najdem še kaj več.

Kako vama gre?

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Slabokrvnost po porodu!
4.7.2004 11:11:35   
malika
http://www.lunin.net/zdravje/slabokrvnost.php

Tukaj kar nekaj piše!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Slabokrvnost po porodu!
4.7.2004 11:58:32   
vena
MAlo več mesa.

Čau

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Slabokrvnost po porodu!
4.7.2004 12:06:45   
_Arwen_
A si probala s tabletami Haemathopan 100 mg? Jaz sem bila po porodu tudi čisto out in tisti Legofer sirup nama je s tamalim naredil tako štalo (non stop ga je zvijalo itd.) da sem potem presedlala nazaj na te tablete, ki sem jih imela med nosečnostjo in se mi je kri v enem mesecu lepo popravila, v drugem pa dvignila nazaj do meje... Imela sem pa res Hg samo okoli 50...

Takrat so bile tablete na "beli" recept, torej je bilo potrebno nekaj plačati za njih, no ma meni so se zdele vredne.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Slabokrvnost po porodu!
4.7.2004 13:21:56   
*
Malika, gre nama, hvala...gre.
Sam mamica je utrujena po vsakem sprehodu..pa še likanje pleničk, kuhanje...saj gre...sam da si popravim kri pa bom več ko fit.

Zdaj grem jest filano papriko, ki sem jo včeraj naredila...pa malo ajati, če bo Nejc dovolil. Sam imam filing da ne bo dovolil. Sam videti me ne sme, pa še nekako gre..aha..že kriči!

Čao!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Slabokrvnost po porodu!
4.7.2004 13:51:28   
Metuljčica04
Pozdravljena!:rozica:
Če boš jemala Haematopan reči,meni ga je nekaj ostalo. Je pa res,kar pravi Nika,krvna slika se ti hitro popravi,pa še glede prebave,ne boš zaprta,verjemi,ravno nasprotno,he-he.:)-

Lep pozdrav!:metulj::):metulj::)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Slabokrvnost po porodu!
4.7.2004 14:33:42   
Aly
Kuhana jajca, suho sadje (fige, marelice), rdeča pesa, temno zelena zelenjava, enolončnice s fižolom, grahom in lečo (zelenjava se naj kuha čimkrajši čas !) s svežim peteršiljem, žitarice z otrobi, oreški.... oz. od tega vse tisto, kar ti tekne (in Nejcu posredno, he, he).... Ugotovljeno je, da pretirano pitje mleka lahko povzroči slabokrvnost, saj nase veže železo, posebej se izogibaj pitju mleka istočasno s hrano, bogato z železom, še posebej pa to velja, če boš jemala kakšne naravne preparate. Za lažjo absorbcijo železa istočasno zaužij čim več vitamina C (sadni sokovi ali sadje, bogato z vitaminom C)!. Jaz občasno uspešno "prakticiram" sirup Floravital železo, alge Spirulina, sirup rdeče pese Endovital.... vse to je naravno, res pa je, da je tudi kar drago (okrog 2000,00 sit oz. nekaj čez) :((.......

Čim prej boljše počutje in mnogo močne :sloncek: in pozitivne :) energije :bravo::bravo::bravo:


LP:rozica: Aly


(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Slabokrvnost po porodu!
5.7.2004 8:47:15   
frutka_
Kamejkica jaz imam enak problemček.:zmeden:

Jemljem tisti Retafer za kri, pa običajno zraven spijem sok sveže ožete grenivke, ker citrusi pomagajo (ne vem kako) pri vezavi železa v telesu...

Sicer pa mislim, da bi ti pomagal tudi dober počitek...
Morda se ti vrti in vse to od utrujenosti...

Kako ti spi mali ponoči? Moj je pravi :angel:. Zbudi se običajno enkrat.:duda:
Ga kaj šraufa?

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?