|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabost??
25.9.2014 8:04:51   
divans1
Pozdravljene! Sem tretjič noseča, dobrih 6 tednov, na UZ je nosečnost potrjena in plodek je živ, meni je pa takooo slabo že 3 tedne. Najprej mi je bilo samo zjutraj, zdaj mi je pa že čez cel dan, bruhat pa ne morem, vseee mi smrdi, nobenega apetita. Noro, v prejšnjih dveh nosečnostih mi ni bilo pa čisto nič. Komaj zdržim čez dan. Kaj mi priporočate? K zdravniku itak nimam kej hodit, ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slabost??
25.9.2014 11:33:03   
Marčevka2010
Kakšen ingverjev čaj mogoče ali pa ingver v kakršnikoli obliki. Malo poglej po spletu, se najde precej stvari proti slabosti.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabost??
25.9.2014 14:04:05   
Anonimen
Divans si že itak preveč hipohondra tko da četudi zaradi tega greš k zdravniku njemu ne bo nič čudno user posted image

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabost??
27.9.2014 16:00:12   
Anonimen
Divans se je mogla pohvalit, da pričakujejo.user posted image
Srečno do konca in naprej!

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slabost??
28.9.2014 12:07:54   
divans1
Hvala!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?